Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tomocz
    Ovšem velmi silně to zastírá právě ty radikální levičáky. To byla moje pointa, ne to, jestli existujou neonacisti. Ostatně jak pravil jalmar nademnou to taky dost dobře shrnuje.
  • Pilgrim66
    Pokud někdo pochoduje s tikki pochodněma a řve "blood and soil" a do toho hailuje, tak je to prostě nácek. To, že existuje i nějakej počet radikálních levičáků nezastírá to, že se to děje.
  • Poradil bych ti, ale jakožto bílý, pracující, heterosexuální muž ať řeknu cokoliv, tak někdo se bude cítit uražen.
  • jamar28
    Výsledek rozmělnění významu slova "nácek". Dřív se to používalo správně, dnes se to bohužel často používá k nálepkování kohokoliv, kdo se nehlásí k moderní levici. Takže když někdo mluví o zabíjení nácků atp. tak člověk vlastně pořádně neví, jestli myslí opravdové nácky, nebo třeba i jeho.
  • tomocz
    Pravit tak jednoduše, že se společenská krize v USA projevuje tím, že ulicemi prochází náckové vykřikující nacistická hesla, mi přijde poněkud zjednodušené a zavádějící, vzhledem k tomu, jaký bordel tam naopak dělá i levicová (antifa) pakáž, kterou snad dokonce tajné služby konečně zařadily na seznam radikálních a extremistických skupin.

    Nejsem nácek, ovšem velice mě fascinuje tahle slepota vůči "levé" straně extremismu (nejen tady, ale obecně)... hlavně že bijou nácky, pak je všechno ostatní v pořádku.
  • Začínám mít vážné obavy o mou vlastní osobu. Dnes jsem například ráno použil na záchodě BÍLÝ toaletní papír a upřímně, neurazil jsem někoho? Možná bych měl použít ČERNÝ, ale ne to je také špatný nápad. Mám zkusit jinou barvu nebo rovnou nějaké obrázky? Hákový kříž už také nemůžu, no vidím, že nebudu používat žádný a problém vyřešen.

    A teď, poradí mi někdo se spodním prádlem?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit