Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Graficky je to snad uplně samé jako 2ka :/
    • To je v pořádku, dvojka je graficky naprosto OK.
      • akorat me štvou ty černý stíny, všechno je to tak černé , jako bych se divál přes tmavé brýle. Nedokážou pořád udělat realnější grafiku. Hlavně aby se pořád všechno lesklo jak psí kulky.
  • Mato1987
    Hmm...zaujímavý článok, prevládali skôr pozitívne pocity. Ja ale stále nie som presvedčený o kvalite hry, určite si počkám najprv na recenzie a potom zhodnotím, či sa to fakt oplatí.
  • JohnyTheZik
    Tak to jsou super zpravy, jsem na to opravdu zvedavej, protoze to muze dopadnout opravdu vselijak.. Codies hry me na druhou stranu vetsinou bavej, tak verim v to nejlepsi..
  • Jack1947
    čeká nás nejlepší díl série ... leda ve snu. *7*
    • command42
      ty uz si to hral vsak ?
  • Tohle zní hodně zajímavě. :) První GRID jsem koupil kdysi ve výprodeji, ale nechytnul mě a dvojku jsem preventivně (vzhledem k ohlasům) už ani nezkoušel. Na druhou stranu, oba díly Shift mám rád, takže novou závodku bych si nechal i líbit. *4*
  • teda já nevim, jak pro vás, ale pro mě jsou Shifty docela masakr a kámoši to doknce odmítli hrát, že je to prej moc těžký...což asi i je a jestli má být tohle stejný no tak to potěš koště... :P
  • Tak pokud hodnocení preview nebylo přehypovaným výplodem ale reálným popisem pocitů z hraní, tak se víc než těším a možná pořídím hru při launchi, což se doposud z mojí knihovničky povedlo je u ME 3. Žánr "simcade" který by se pro tenhle díl dal nejspíše použít, mě totiž osobně baví nejvíc. Co jsem se nahrál všech TocaRaceDriverů, nebo prvního Shiftu. BMW M3 GTR na večerní Nordschleife... Pak jsem koupil v akci na Steamu Assetto Corsa a i když autencicita a pocit z chování auta je luxus, přesto mě to nějak neba, není tam co dělat. AI je většinou stupidní, takže klasické závody proti téhle bandě po startu z posledního místa v závodě vypsaném na 5 kol je utrpení. Proto mám radši arkádovitější model (ale takový, který má ještě smysl hrát na volantu) v kombinaci s bohatější kariérou, střídáním různých sérií a vozů, jako byli například emailové pozvánky od šéfů různých týmů v TRD. A na tuhle omáčku jsou přece jenom v Codies odborníci. Takže za mě osobně tleskám jejich výkonu a doufám, že se mi tu klube nástupce mého oblíbeného Shiftu...
  • Grid je byl bombový, Grid 2 jsem hrál cca 30 min - nejhorší závodní hru jsem snad nehrál
  • Tak 1 díl jsem hrál 2 roky v kuse každý den, ale dvojka mě sklamala na celé čáře. Už slibům nevěřím *10*
  • (...)pokud byly drobné pozitivní rozdíly mezi prvním a druhým dílem brány jen jako příjemný facelift, teď vypukla revoluce. Autosport se vyšvihl na úroveň Need for Speed: Shift, což je víc než dobrá společnost a zároveň i nová cílová skupina."

    OK teda...

    Bude o té hře psát i někdo jiný?
    • Draken69CZ
      Co se ti nezdá Shift byl po Porsche asi nejlepší díl
      • Nezdá se mi nazývání dvojky "faceliftem", když se zhoršilo řízení a všem těm pěti lidem sebrali pohled z kokpitu. A Shift mi nepřijde zrovna jako uvěřitelný ježdění...a navíc ty zvuky, obří plameny, model poškození, NFSoidní kamera...
        A já neporovnávám Shift s žádným NFS, porovnávám to s prvním GRIDem. Jak pan autor poznamenal, Shift je pro "nové" (jiné) publikum. Nevím, proč by z něčeho takového měli fanoušci prvního GRIDu radost.
        • Já taky nejsem moc nadšenej z přirovnání k NFS: Shift.
          Víc jsem tedy hrál jen Shift 2, ale jízdní model mi nikdy nesednul (přišlo mi, že i silniční speciály se na silnici všelijak houpaly a poskakovaly) + kamera mi přišla vyloženě dementní, ať už pohled z auta nebo za autem.
          Z GRIDů mám radši dvojku, a to hlavně, kvůli podle, mě výborné kameře, díky který jsem měl mnohem lepší pocit odezvy auta, naopak se divim, že tam nedali tu kameru z auta, protože v DIRT 3 a F1 2013, se mi fakt líbila, narozdíl od GRID a DIRT 2, kde to bylo jako řídit loď. Rozhodně to nebyla simulace (90% zatáček se jezdilo smykem), na druhou stranu mi ten arkádovej model přišel mnohem zábavnější než v jakýkoliv NFS sérii.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit