Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • morize
    Oproti autorovi článku mám asi dost rozdílné požadavky na automobilové závodění a na balanc arkáda/simulátor obecně.
    První díl mi v tomhle právě přišel perfektně vyvážený. S každým autem se člověk musel sžít. Nedalo mu nic zadarmo. A i přes investovaný čas a ujeté kilometry, když už měl hráč jízdu v ruce, tak jej drobné zaváhání a přepísknutí hodilo do nekontrolovatelného smyku či rovnou do svodidel.

    Z článku mám pocit, že hra se dost výrazně posunula k simulaci, což mně osobně příliš nevoní. Nechci aby mě hra šikanovala příliš -_-
  • Jsem forever alone chudák *13*
    • Těsně vedle, hochu.
  • snad bude konecne i pohled z auta. U dvojky me to sralo,za autem se neda jezdit a ac to zni jako vymluva,z kapoty nebo pred autem nezajedu ani h*vno. Jinak grid1 je zatim best of Grid...diky pohledu z auta,tomu ze to byla prvni hra,kde kolo bylo fakt kolo a ne nejaka rozpixelovana kosoctvercova napodobenina disku. Autosport by mohl dobrej,uz jen koupit g25/27 :))
    • Pohled z auta sice je, ale takový dost na prd. Celé je to rozmazané, bez zrcátek a levý sloupek strašlivě zavází. Shift měl kokpity udělané mnohem lépe. Ostatně se podívejte na gameplay videa.
      • Ostatně velké houno. Hra ještě není dokončená a ty už víš, jak budou kokpity vypadat v plné verzi? Ty nostradáme *12*
  • Obrazky z PC verze vypadaji dobre, jsem zvedav na tu konzolovou. Jinak dobre ze hra jiz nebude takova arkada, precijen Grid i Dirt mely jizdni model podobny spise nafukovacim clunum klouzajicim se po pisku nezli zavodnim vozum na asfaltu.. Drive mi to ani tolik nevadilo, pac kdo chtel simulator sahnul po GTcku, Forze, Race Pro ci Ferrari Challenge: Trofeo Pirelli, ale precijen pise se rok 2014 a serie by se jiz mohla nekam posunout. Uvidime.
  • Podobná akce jako u série sniper elite, kdy dali druhy díl na 24 hodin free na steamu by nebyla špatná i v tomdle případě :) *5*
  • Pan_Klobouk
    Jsem na rozpacich. :) Ani ne tak ze srovnani s Shiftem (???) jako spis z faktu, ze autor jezdil na volantu. A co gamepad, klavesnice? Porad je to predevsim arkada, kdo si k tomu na konzolich vezme volant? A kdo si k tomu vezme volant na PC? Abysme nakonec nebyli zklamani, ze se ta auta chovaji jinak nez je popisovano, az to budem ridit na cudlicich, nebo xboxovym ovladaci.
    • Až na formule se mi to na gamepadu možná jezdilo lépe než na volantu. Až ty formule jsem na gamepadu nedával a musel vytáhnout volant, na kterém pak znovu odjzeil všechny závody, abych mohl sepsat své dojmy pro jiný server. Na klávesnici jsem to nezkoušel.
  • Neberu vážně. Herní novináři jsou v případě závodních her silně deformovaní, takže radostné výkřiky pomíjím. A dost mě vystrašilo srovnání se Shiftem, protože to je docela negativní kritika. Shift má naprosto mizernou a vymyšlenou neautomobilovou inercialitu.
    Jediná šance, jak by mohl GRID Autosport mít normální automobilový arkádový jízdní model, je pokud do toho nebudou kecat vymaštění producenti a vydavatelé, a vývojáři ho udělají co nejjednosušší (to se dnes z nepochopitelných důvodů nenosí), jako byl třeba v Race Driveru 2.
    • Souhlas...presne to srovnani s NFS shift me zarazilo.Shift mohla bejt jedna z nejlepsich zavodnich her vubec kdyby ji Slightly Mad totalne nezabili debilni totalne arcadovou fyzikou diky ktery to bylo v podstate nehratelny.Kazdopadne tenhle Grid zatim nevipada vubec spatne...je jasny ze to nebude sim kazdopadne jizdni model vypada vcelku zabavne a na gamepadu by to mohla bejt opravdu dobra oddechova zavodni hra.(normalne hraju Rfactor 2 a Assetto corsa) *5*
  • Grid 1 legendarni zavody opravdu hlavne Drifty s japonskym komentem je nejvice husty Grid 2 strasna slatanina a hovadina zadny + ta hra nema ( NFS propad )
    • Pockame si az to bude v akci na torrentech :)

      Pak se rozhodnu jestli to ma cenu kupovat ( nejlepsi reseni je zkusit si to na vlastni kuzi tesne pred vydanim :)
      • Ristoro
        Souhlas, vzhledem k tomu, že už se nevydávají demoverze.
        • Ale GRID 2 má demoverzi.....
          • Ristoro
            On teď 27.6. vychází GRID 2? To jsem nevěděl...
            PS: Bral jsem demoverze obecně. Řekni mi, ke kolika velkým hrám vychází demoverze?
            • Píše se o tom v "vzhledem k tomu, že už se nevydávají demoverze". Předpokládám, že odpovíš s tím, že "už" v tomhle případě znamená "letos", nebo tak něco.
            • Ristoro
              A ještě jednou se zeptám: Kde píši čistě o demoverzích pro GRID?
            • Ne... Ne nevychází GRID 2. Ale GRID 2 měl demo. GRID 1 měl demo. GRID Autosport je taky GRID. Víc už ti napovídat nebudu.

              Edit: Nicméně rychlý websearch prozradil, že demo neplánují kvůli krátké době na vývoj.
  • no nema smysl to hodnotit jelikoz ty samy reci atd. byli i kolem Grid 2 a jak kravsky ta hra dopadla. Pockam si primo na hru
  • Tak to je celkem fajn preview. Jsem zvědav jak si nová "Toca" povede. Nepřeháněl bych to s tím odklonem od arkády, přeci jen Shift taky jen jako simulátor vypadá, ale po pár hodinách už auta nemají moc čím překvapit. Každopádně mi toto připomíná ze všeho nejvíc Tocu 3, což je dobré znamení. Alespoň titul, který mě zajímá, oproti třeba předešlým pokusům Gridu a hlavně Dirtu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit