Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ty co bereš? *8*
  • Menttor
    Zpomalilo se to hned, jakmile se vybrala potřebná částka, tj. před měsícem. Toho, že by nepadlo 3,5M, bych se ale nebál...

    Edit: Navíc do kalkulátoru na kickstarteru tuším není započítaný paypal...
  • Menttor
    Ne, mluvíš o simulátoru městské knihovny *13*
  • Menttor
    No nevím, čučím do toho 5 minut a zatím jsem identifikoval jen nějakej oltář, screen z Eternity se mi teda líbil mnohem víc co se týče stylu i zpracování, ale uvidíme, co bude dál...
  • Fajn, tak jsem hned trochu klidnější. Vizuál je docela zachovaný a tak to má být *5*. Pokud by si tvůrci mohli něco vypůjčit ze série TES, tak jsou to knihy! Těch by se tam mohlo povalovat třeba na tisíc a mým snem je, aby se v Tormentu objevila obrovská knihovna, která by byla plná knižních titulů z tamního světa (historie, filozofie, beletrie, poezie). Dál by se mi líbila implementace realistického katalogizačního simulátoru, kdy by tvůrci neopoměli na naskriptovaná NPC, která by si chodila knihy půjčovat a v rámci questů byste si museli hlídat, zda nepřekročili výpujční dobu a pokud ano, tak je následně pokutovat (některá NPC by se snažila všemožné vymluvit), trénovali byste si skill na opravování poškozených knih (ty by se postupně užíváním opotřebovávaly). Eh, ale mluvím pořád o Tormentu? *15*
  • MickeyMutant
    Tohle se hodně podobá původnímu Tormentu. Škoda, ten artwork vypadal zajímavěji:
    https://torment.inxile-entertainment.com/images/wallpaper/tbloom-nl-1920x1200.jpg

    Mimochodem, všimli jste si toho Zerga nad oltářem?

    Pro PP - dosáhl(y)i
  • Viktor_H
    Z toho zpomalení začínám mít strach. Sice jsem odvařenej z toho, že k týmu se připojil geniální Brian Mitsoda, ale Avellona bych rozhodně taky bral. Tenhle koment u kampaně mě pobavil: "And if we don't get MCA I'll eat my hat, coat & shoes."
  • Magister_Peditum
    Morte s M4 karabinou... *1*
  • Magister_Peditum
    Pěkné. Je fajn vidět zase nějaké trochu "exotičtější" RPG. Nemusí všechny vypadat, jako medieval-style pohádka. *4*
  • Pěkně, to bude pěkné, až mě z Numenery sekne :). Jsem rád, že je to stylisticky zase něco jiného než Eternity.
  • Moc fajne! *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit