Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Stále je vidět, že ta postava trochu "vyčuhuje" z pozadí, nejspíš kvůli tomu, že to 2D pozadí je trochu méně detailní a víc rozmazané (nejde o rozlišení, ale o styl). Je to ale narychlo splácnutý mockup, hra bude určitě vypadat parádně a snad trochu utiší všechny ty "topdown 3D modely = warcraft 3 fuuuj!" fanatiky.
  • smejki
    Oh boy, oh boy, oh boy! Už je to i pohybu http://www.youtube.com/watch?v=DMeQzXZYi7I
  • Menttor
    Ty vole, prostě graf vybranejch peněz v závislosti na čase je parabola a to je všechno, co tím chtěl básník říct....
  • h0p3
    gimme dat rite nao, pls!!
  • Viktor_H
    Až jsem se s odstupem času sám podivil nad debilitou své reakce .*1* Pochopil jsem to tak, že tvrdíš, že měli 1,2m pět dní před koncem (což je samozřejmě nesmysl, pže měli snad mega za první den)...

    Inu, i mozková činnost je kolísavá...
  • smejki
    O_o
  • USER47
    V posledních pěti dnech.
  • Viktor_H
    Perfektní obrázek, Bezejmený se tvaří jako opravdovej americkej special forces drsňák. *1*
  • Viktor_H
    Cože Eternity mělo jen přes mega? *8*
  • smejki
    myslím, že jsem jí taky nic nedal.
  • smejki
    Lidi mají jaksi krátkou paměť. Posledních 5 dní u různých KS kamapní:
    Project Eternity: 1,275,036
    Star Citizen: 892,218
    Double Fine: 854,788
    Planetary: 714,557
    Wasteland 2: 544,714
    Shadowrun: 384,313
    Dreamfall: 364,527
  • Keyz
    To jsem zvědav jestli se vybere celkem 3,4M tak zavrou Chrisu Avellonu dveře před xichtem.
    Tak žhavé jak to vypadá to asi nebude...
  • Viktor_H
    Vy jste tý bábě platili za členství? Ona chtěla tuším 1,5k, přesto jsem si tam pročítal, jak se mi chtělo...
  • smejki
    Fuck yeah! (Na právech sedí Activision BTW)
  • Na tu dodnes vzpomínám se slzou v oku *14*. Když už jsme u toho Arcanum, tak si velmi snadno dovedu představit dalšího kandidáta na pokračování.
  • smejki
    Knihovna v Tarantu v Arcanum by se ti líbila.
  • Black_Hand
    radsi bych trochu spinavejsi, ale jinak ok :).
  • Safra, myslíš že když napíšu Avellonovi, tak by takový kickstarter rozjel? *15*
    S těmi knihami to ale myslím smrtelně vážně (se simulátorem už ne tolik *3* ). Čím víc, tím líp. Kéž by po vydání taky vypustili nějaký editor pro fanoušky.
  • smajdal
    *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit