Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vonTossis
    Já vím, že je to o singleplayeru, ale MoH:AA je hrou, kterou jsem před deseti a více lety hrál multiplayerově v podstatě na "top" úrovni. A jsou to ty nejlepší herní zážitky, co mám. Přijít ze školy, shodit batoh, připojit se na TSko a valit. Den za dnem. V2, Hunt, Bridge.. mohl bych o tom vykládat hodiny. A oblíbený "left lean" bug. Ááách. Tak snad jen "Granate, deckung!".
  • Nebyl náhodou NAM build engine od DUKE Nuke 3D ?
    • ano, byl.
  • restore
    Tam niekto fakt s vaznou tvarou vyhlasil, ze zachrante vojaka ryana ma nejaku myslienku, a ze nebodaj sa da dokonca este nepochopit? :D
    • Zdravím, Vojín Ryan je mistrovské dílo, které říká mnohem víc, než se na první pohled zdá. Když si odmyslíme ten hlavní a samozřejmě nesmyslný příběh, tak je tu toho mnohem víc, to jak se vojáci chovají a o čem se baví bylo s chirurgickou přesností vymyšleno do posledního detailu a dává to filmu až neuvěřitelnou atmosféru druhé světové války, tak jak to nikdy žádný film nenabídl. To jde ruku v ruce s naprosto reálnou (občas až trochu úmyslně přestřelenou) audiovizuální prezentací filmu. Je to jen můj skromný názor, takže kritice se nebráním. *3*
      • restore
        Ako su tam tie klasicke vojenske myslienky, ale je to pod obrovskou vrstvou odpadu. Nie uplne ako den nezavislosti, ale uz je to aj tak dost hlboko. Vpodstate je to taka americka verzia sovietskych vojenskych filmov, plnych patosu, vlastenectva a podobnych srcek. Cele to ten film dost potapa na uroven akcnych hitov 90 rokov. Podla mna neporovnatelne so starym Stalingradom, pripadne Come and see. Povedal by som, ze to ma dobre spravene momenty - clovek si ich zapameta a nezabudne - ale myslienku ziadnu
        • Myslenky to ma a to velice silne. Ze je tam nevidis a neslysis, to je holt tvuj problem. Film je to vyborny.
  • No Origin mi nabidnul zadar MoH: Pacific Assault, tak jsem si rikal, tak zkusim a zavzpominam. Ale je to nejaky dil, ktery si tedy nevybavuju a je to pekny opruz i proti nejhorsimu CoD. Jsou tam super napady, ale to zpracovani hrozne, priserny koridor, podivne hitboxy a dalsi a dalsi chyby, ktere t hru srazi uplne do kolen. No na dnesni dobu neco katastrofickeho. Doporucuju vsem dnesnim haterum, to vam zavre tlamy. *3*
    • MoH: AA je starsi, ale to byl opravdu skvost.
      • Jack1947
        Hlavně+ to bylo HC , COD1 + UO se to mu ještě celkem blížilo, pak už to šlo z kopce.
        • Jj cod ua to byl vrchol té doby škoda že o něj nebyl zas až takový zájem jaký by si zasloužil
          • Jack1947
            COD měl bejt nepřímej nástupce mOH. První díl +datadisk a s přihmouřenýma iočima i dvojka se tomu odkazu celkem blížily.
            • Jack1947
              Aha, já blbě kecám a rozumím tomu prd co - tak si to někde najdi mělo to jít ve šlépějích jenže ty si srandicla takže tšěžko tě lze brát vážně.. navíc anonym noo *7*
            • Jack1947
              Vycházelo to z toho abez mOh by nebylo COD tak co myslíš. Byly no protože si byl beztak sám vždycky pěšák na bojišti.
              • Reakce na příspěvek:

                Až budeš rozumět hrám, tak se budeme bavit. Jen blbě furt kecáš.
            • Ty jseš nepřímej nástupce kašpárku. Právě, že CoD chtělo dělat věci jinak než MoH nebo si myslíš že ty PR hlášky typu "nebojuješ sám ve velkých bitvách" byly jen tak naoko?
  • U té hry se mě strašně líbilo jak ta m1 vyhodila zásobník po vystřílení a ten zvuk. Ale vadilo mi tam, že tam není krev. Tomu jsme se kámošem smáli....

    Ale SP byl supr. SP vidím stále skvěle když se udělá jak má. Kdo chce MP tak se tam naučí jak to ovládat a bude hrát. Ne QTE. Hrát a tím pak pokračuje do MP. Takový tutoriál. U QTE se nic nenaučí pro MP.

    Pro SP hráče je zase dobrý příběh atd... Důležité proto je, aby hráč více hrál a méně čuměl na trapné prvky hry. Pak to má smysl jak pro MP hráče, tak SP hráč si více užije hraní. MP hráč si to dá třeba na Ulra když má skill a přesnost.
    Far Cry 1....
    • Jack1947
      To si pamatuji z MOH:Frontline - bylo to autentické i proto že ten vyhozený zásobník tě mohl prozradit.
  • Jack1947
    No vidíte a já hrál až první MOH:Frontline demo na PS2 ale furt dokola no a potom jsem měl Rising sun a tam ta památná bitva o Pearl harbor taky nebyla zlá( až jsem koukal jak dechberoucí to na tru dobu bylo), vím Frontline byl lepší ale Rising sun nebyl špatný taky, třeba, jízda na slonech neměla chybu a Velrod stealth mise byli taky supr. No a ted díkY Originu si zkusím Pacific Assault. Který taky není špatný. Proč se toho Špílberg vzdal je mi doted záhadou...
  • Kdyby někoho zajímal český gameplay z téhle, dnes již legendární hry od pamětníka, kouknětě zde ;) https://www.youtube.com/watch?v=hNQjmxkx8CE
    • To si to snad radsi zahraju sam.Koukat na Pepuv xicht jak hraje strilecku fakt nemusim. A porid si pop filter proboha, nebo zacni delat kardio, dychas jak 70-ti leta baba.
      • A sám si to určitě zkus, za mě doporučuju ePSX emulator, vše tam funguje skvěle, jen je potřeba trošku poladit ovládání.
      • Dobrá tedy, proti gustu.. :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit