Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • deathfish
    2. světová už fakt dlouho chybí v herní branži. Naposled co jsem snad z 2. světové hrál a užil jsem si byl asi Brothers in Arms: Hell's Highway, škoda že skončil tak otevřeně a od té doby nebylo žádné pokračování.
    • Jack1947
      To si moc zas tolik nelíbilo nicméně lepší než ta kreslená blbost. Zlatá první BIA, 2díl nebyl špatnej ale nikdy nezapomenu jak jsem viděl ty videa, kfdy velel té své jedntoce do té doby něco neviděného tehdy když jsem to na pc hrál - tak sem byl z toho ohromen - pro dítě to je neskutečnej zážitek takováhle hra kdy musí promejšlet jak se takticky prostřílet skrz vojáky a to že jsem to snad ani (nedohrál) tehdá je vedlejší nebo dohrál ale ke konci už to tak parádní nebylo, ale byla to paráda na tu dobu.


      BIA:HH člo trochu jinou cestou a je lepší že to už nepokračovalo možná byt první videa byli supr. Je mi líto že už něco podobného dneska vůbec není vyhrávají přeskriptované blivajzy typu COD.

      Hlavně 1 BIA měla něco co nemaj hry ani dneska možnost si zvolit několik cest, k cíly a líbilo se mi postupné přetížení nepřátelské obrany, byli jste velitelem jedné jednotky a všechno každý postup se musel pečlivě naplánovat a promyslet chyby se neodpouštěli. Kulka do hlavy byla jistá smrt vlastně jakákoli zranění... parádní pocit když se vám to podařilo zdolat.
  • Kravicka
    jojo MoH: Underground

    Achtung ! Achtung!
    • MoH: Underground byl až druhý díl.
      • Kravicka
        Nic jsem o poradi nepsal.. jen se to tu trochu rozjelo o celem MoH tak jsem si vzpomel na muj prvni MoH v detstvi.

        Jooo to jsem v menu zavaril psaci stroj na cheat entrezvous :D nebo tak nejak
  • frantisek_nejezchleba
    ten článek je výborný. Jen je třeba zmínit, že aby se opakovala situace MoH, tak by to menší studio mělo mít tříáčkový plán. Protože na indie scéně již revoluční projekty vznikají a svět o tom moc neví.

    Uvidíme, co Kingdom Come...
  • "nadužívání skriptů a QTE "

    The Order: 1886 - recenze příběhové střílečky (všimněte si slova příběhové)
    *15*
  • maros.goc
    Tak toto bol prekrásny článok. :) :) Ďakujem :)
  • JJ První Medal byl na PSX zjevením . Přece jen až tolik FPS ( o originálních nemluvě) na něm nebylo (Tenka ,Quake2 či pozděj Alien:Ressurection z těch co mi prošly rukama...) a tak na téhle generaci hrál jako exkluzivitka pro Sony prim .
    Vzpomínám , že Medal z PC už mne tolik nedostal ani tou Omahou ......
    • Jack1947
      Tenka byla parádní hra... takovej tak trochu víc Scifi Duke nukem3D.
    • Ještě Disruptor, SW: Dark Forces, Alien Trilogy, Doom, Duke Nukem, Delta Force: Urban Warfare (dodnes nechápu jak se jim tehdy na PSone HW povedlo něco takového vůbec vytvořit) a něco málo dalšího, ale souhlasím MoH byl na tehdejší dobu něco neuvěřitelného a dodnes mám na něj krásné vzpomínky.
  • Díl Medal of honor:Pacific assault je ted na originu zdarma ke stazení
  • ChyrenCZ
    To byl neskutečný nářez..namačkaný v tý vyloďovací plechovce, dveře se otevřou a sejmou před tebou několik maníků, skok do vody, která je po ramena..každý protitankový zátaras je jako boží požehnání, když to Skopčáci kropí všude okolo olovem. Z tohodle byla mokrá i tehdejší přítelkyně. ♥
    • Jack1947
      Ještě předtím nezapomen jeden hodil šavli do vody. Pro jistotu *11*
  • Ještě tedy dovětek: dovoluji si navázat na tento příspěvek a připomenout poetické "no activity in menu" intro, které si v podstatě samo dělalo legraci ze hry - jmenovalo se "Lekce konverzace pro amerického vojáka" aneb fráze, kterým musí tajný agent rozumět, když budou vyřčena:
    https://www.youtube.com/watch?v=e28KhpWkwbM
    Probrané lekce:
    1) Vaše doklady, prosím. 2) Promiňte, ale zapomněl jste si tu granát (právě ona zmiňovaná scéna, kde super inteligentní voják dokáže hodit nazpět granát jemu vržený pod nohy). 3) Ten američan má psí keksíky v kapse (při čemž je scéna, kde vám vlčák dělá z prde*e trhací kalendář *15* ). 4) Zachraňte si život, ten chlap má bazuku! .. a tak prostě. Něco podobného, stejně vtipného existovalo i v pokračování Underground: https://www.youtube.com/watch?v=NdM1WPzmpzA. Zde se jednalo o "Průvodce zamilovaných po Francii".
  • Díky za pěkný článek. Je pravdou, že zmíněné hry vtáhly a člověk ten příběh prožíval. Jen zamrzí dnešní trendy - viz. nedávná "novinka" SW:Battlefront - nestihli jsme (přitom ten potenciál!). Nebo nebudu jmenovat studio, které tvrdilo, že u stříleček není o SP mezi hráči zájem.. tak trochu mají pravdu, o ty mizerné bez příběhu a invence fakt zájem není. Díky tedy za vzpomínku na MoH.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit