Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Olejník je člověk který dal The Order 8/10. Copak ho ještě někdo bere vážně?

    Phantom pain je asi málo cinematický. *4*
  • Evidentne: https://www.youtube.com/watch?v=-oLojKwHWZY
  • A v čom ti pripadá úchylný ? Ak myslíš ten kanón medzi nohami tak Metal Gear REX z Metal Gear Solid 1 mal ten istý laserový kanón približne na tom istom mieste až nie na úplne tom istom. Jediný rozdiel je že tento "starý" prototyp sa vie postaviť vzpriamene tak to delo umiestnené tam kde je vypadá tak ja vypadá. *1*
  • diky... to jsem zvedavy kdy si to zahraju....
  • Pethulla
    daddada: však si to ani od nikoho vymluvit nenechej. Pro mě je třebas druhý KoTOR pseudofilosofická slátanina s příšernýma postavama. A když to zkombinuju s tvoji definici prvního dílu, se kterou souhlasím, tak mi vychází, že celá ta série je těžce přeceňována.
    Takový Dark Souls jsem fakt chtěl mít rád, atmosféra z toho prýští, ale ne. Nedostal jsem se do toho.
    Já taky, když už je řeč o těch oblíbených RPGčkách, si nenechám vymluvit, že takový Alpha Protocol je skvělý nebo že Vampire the Masquarade: Bloodlines je geniální a každý by si je měl zahrát.
  • na strance hry v obchodu je odpocet den a neco.
  • Je to na DVD
  • super, díky moc *3*
  • k tomu Mass Effect, osobně nesnáším TPS a všemozné střílečky a příběhově taky nic převratného, klasické Bioware. Záchrana vesmíru před všehozlem, tady ale vyhnán do extrémní šablonovitosti a předvidatelnosti, proto považuji osobní příběh v Dragon Age 2 za nejlepší příběhovou hru Bioware za posledních kolik? 10 let? Asi tak nějak...
  • Risen 1 je Ok, Deus Ex taktéž. Dark Souls jsi zahrej, dvakrát jsem to odinstalovat, až napotřetí jsem do toho dostal a hned jsem to musel odinstalovat potřetí, ale tentokráte z důvodu koupi originálky. Fantastická atmosféra.

    Mass Effect je dle mého blbina, Kotor 1 a 2 jsem považoval za nejlepší hry, co jsem hrál, teď jsem je znovu projel a uvědomil jsem si jak infantilní a hloupá je příběhově jednička, dvojka ale pořád zůstává jednou z nejlepších her, co jsem hrál i po těch letech, tady Obsidian jednoznačně překonal Bioware a to mě nikdo nevymluví.
  • ty akční Souls série a jejich klony jsem nehrál. Mně docela zaujalo PoE (samozřejmě je mi jasné, že kvalit BG to nedosahuje, ale částečně to bude ztrátou licence k Forgotten Realms světu a DnD pravidlům). Dragon Age 2 byl můj nejlepší RPG zážitek loňského roku. Podle recenzí jsem čekal hrozný brak a dostal jsem velmi inteligentní RPG, kde cílem nebylo spasit svět. Předtím mně bavil asi Deus Ex HR, i když to nejspíš není RPG, a předím Risen 1. Mass Effect série je dle mého užasná. Spolu s KOTORem je to nejlepší vesmírná sci-fi hra, kterou jsem hrál.

    A mezitím jsem hrál pár jiných RPG, které ve mně nezanechaly žádný dojem - zahrát smazat a zapomenout, třeba Van Helsing
  • http://www.metalgearsolid.cz

    zkus si přečíst aspoň základní osu příběhu než se do toho pustíš. O každém díle je tam něco napsané a hodí tě do děje aspoň trochu...
  • hej ty porty to mě napadlo taky, úplně stejná myšlenka, proč se tam nechali vybíjet, i kdyby každý mág port neuměl(což je blbost), tak Triss je mohla přemístit kdykoliv. Naprostý WTF.

    Pillars je klon BG, který nedosahuje BG2 ani po paty. Proč si raději znovu nezahrát BG2?

    Z těch novodobých RPG mě bavil Witcher 1, Dragon' s Dogma, Dragon Age a víceméně i dvojka, Demon Souls a Dark Souls. Třeba Mass Effect apod. jde mimo mě. Ani Bloodborne mě třeba nezaujal.
  • nightborne
    Není mág jako mág, teleportovat se zvládne jenom minimální procento =). Questy se mohly malinko opakovat, ale hru, ve který by opravdu nebyly ani dva podobný questy, nenajdeš - krom toho v Zaklínači bylo v questech tolik point a postranních příběhů, že mi to nestačilo vadit. Krom toho W3 je taky jedinou hrou, na kterou si teď z hlavy vzpomenu, která mě od začátku do konce nepřestala udivovat a dostávat do kolen nádherným provedením světa.

    Ale od toho jsou ty seznamy subjektivní, ne =)).
  • Jo dík, taky se mi strašně líbí, proto jsem si ji koupil, aniž bych byl fanoušek MGS.Nebo ne, že nejsem fanoušek, spíš jsem tu sérii nehrál:(. Teď vidím fanoušky série, jak skřípou zubama,ale ta limitka se mi tak líbila:))
  • Nevi nahodou někdo jak je to s vydanim? Ja dostal mgs ke karte a mam ji na steamu ale nejde zatím instalovat...
  • v mém subjektivním hodnocení se zase W3 nedostane ani do TOP20 - neslaný nemastný příběh, repetitovnost soubojů i questů, po jisté době znuděnost světem, nelogičnost některých questů - třeba ten o záchraně mágů v Novigradů. Mágové se v té hře pořád teleportují sem a tam, a k utěku z Novigradu potřebovali loď. WTF?. Witcher 1 se mi líbil mnohem víc, minimálně atmosférou a příběhem.
    Pillars of Eternity mě chytlo víc, i když to taky nebylo dokonalé.
  • Jsem jedinej, kterýmu ten robot v těch ukázkách připadá strašně úchylně vtipnej? Ale ve špatným slova smyslu - je prostě k smíchu.
  • ještě bych tam přidal GTA. 97% je naprostý výsměch všem ostatních hrám. Skyrim jsem nedohrál, to bylo opravdu špatné, Dragon Age: I ten combat není špatný na gamepadu(na K+M mě to nebavilo), RPG prvky nejsou špatné a skill tree taky funguje narozdíl od Wtchera 3, ale vše to zabíjí mmrorpg questy a strašná stylizace. Dále tam není špatná politika a velikost map a poušť je krásně zpracovaná, je to straně nevyrovnaná hra, tak 6-7/ 10. Podobné hodnocení by zasloužil i Witcher 3, kterého jsem měl problém dohrát.

    Další přehodnocená hra je Bloodborne, když to srovnám se skvostným Demon Souls, které ma 89, tak si Bloodborne rozhodně 92% nezaslouží.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit