Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • development R&D team ?

    Poradíte jak to udělat aby vyrobili alespon proboha něco...chodím po mapách skoro nahej a oni nedělají nic a je jich 30/30 tedy maximum.
  • Může mi sem někdo něco plz napsat ohledně toho příběhu? Nějak nechápu nebo nevím co a kde se vzaly ty monstra atd. dík
    Nehrál jsem předchozí díly krom Ground Zeroes
  • Nahrano cca 11 hodin a porad bavi... :-) Povazuju to za army zaklinace :-D
  • Ronox
    I přes CENSORED se mi zdá, že Aleš až moc "prozrazuje" z toho, jak může MGS V dopadnout. Já jsem teprve v Africe, ale už několik indicií tam bylo.
  • Právě mi přišel email, že předobjednávka je připravená na prodejně ... :)))
    • Ja uz mam nainstalovano ze steamu ale zahraju si az po praci *13*
      • já to nainstaloval hned v 6, ještě budíka jsem si dával, ale kdy si zahraju to nevím :D procesory co nepodporují SSE 4.1 to nespustí, čeká se na fix :D snad to bude co nejdříve....
        • Lukyz
          Díky za upozornění. Konečně jsem využil možnost Steamu na vzdálenou instalaci, až dorazim z práce, bude to už rdy *14*
      • Lukyz
        Jak je to možný? Vždyť hlásali, že preload na PC nebude a mě to dnes v 6h ráno ještě nešlo.
        • sem to dal tahat v 8 a trvalo to 2 hodky
  • MGS 5 bude jiste super hra, a uz sbira totalni hodnoceni. Zrejme adept na hru roku. Ono aby taky ne, novinarum se o tom dobře pise, jak podotknul jeden znamy. A ja podotykam, když prijde něco výjimečného, tak to je skoro vždycky z japonska. Ja nikdy fanda MGS nebyl, jako ostatne hodne cechu. Ale i u nas kde je MGS serie spis hrana konzolisty, je o hru nebyvaly zajem. Zaplat panbu ze se japonci konecne rozhodli podporovat i PC platformu. Je to hlavne diky Steamu, i když ho nesnasim, tohle se mu vazne povedlo. Nebyt Steamu, pravdepodobne by se na PC vykaslali, stejne jako tomu bylo dosud. A myslim ze na penetraci PC trhu rejzozroutama, nese lvi podíl taky Dark Souls, kde se ukazalo ze prodávat hru na PC a nejen na konzole se proste vyplati.
    • Ristoro
      To bude souboj s Witcherem na hodně webech o titul hry roku :). Falloutu nehraje do karet vydání v listopadu.
    • Ono se na PC vyplatí vyrobit jakoukoliv hru btw... ale je potřeba PODSTIVĚ ODVÉST PRÁCI A NEVYROBIT ŽÁDNÝ ZA****Ý UBOHÝ A PŘEDRAŽENÝ KONZOLOVÝ PORT!
      PC komunita je prostě náročnější, nenechá si diktovat a za své peníze chce kvalitu.
    • del0
      "MGS 5 bude jiste super hra, a uz sbira totalni hodnoceni."

      Proti takovému Tony Hawk's Pro Skaterovi 2 nebo Super Mario Galaxy to bude jen slabý pokus o kvalitní hratelnost. Stačí se podívat na ty tvoje totální hodnocení... *7*
      • no jo, zapomel jsi na zeldu...ta taky vysla nedavno jako tebou jmenovane hry *7*
      • iSpirit
        pro tebe to nebude skvělá hra, bude tam moc gameplay a málo brakové fantasy tvorby, kterou bys mohl číst a pak si myslet, jaký nejsi hardcore pařan.
        • del0
          Hmm. Hloupost se očividně léčit nedá. Každý herní žánr má gameplay postaven na něčem jiném a člověk nepotřebuje být hardcore pařan, aby to chápal. Stačí jen trochu používat mozek. Pokud si myslíš, že tyhle hry lidi hrajou, aby se cítili hardcore, tak máš asi nějaký komplex. Pravděpodobně komplex méněcennosti. Něco jako když posluchač popu osočuje někoho, kdo poslouchá jazz, že ho poslouchá jen proto, aby si hrál na hardcore znalce hudby. Prostě ohrané plky zakomplexovaných primitivů. *7*
    • nightborne
      Oni portujou hru na Steam taky třeba mimochodem kvůli tomu, že v Japonsku má Steam už víc lidí než Playstation =).
      • Jo, proc by ne. Ale myslim ze hlavni důvod je ze Steam je jistota vydelku, samo dost lidi to upirati, ale ta několika milionova zakladna na steamu to vynahradi, navíc druhej prodejni boom nastane když jsou slevy. S takhle kvalitni hrou se snad refundu bat moc nemuseji (pokud ten port totalne nepodelaj)
  • Doufam ze nekoho napadne udelat cestinu..
    • Na Ground Zeroes čeština je. Udělal ji jeden šikovnej týpek!
  • ten trailer se bere tak moc važne až je to smešne
  • Nevi nahodou někdo jak je to s vydanim? Ja dostal mgs ke karte a mam ji na steamu ale nejde zatím instalovat...
    • Casy odemceni na Steamu:

      Australia West - Sept 1 - 12:00 PM
      United Arab Emirates - Sept 1 - 08:00 AM
      Central European Time - Sept 1 - 06:00 AM
      United Kingdom - Sept 1 - 05:00 AM
      New York - Sept 1 - 00:00 AM
      California - Aug 31 - 21:00 PM
      • takze teoreriticky az se rano vzbudim muzu hrat?
      • No to je bezva, všichni zijeme v arabských emirátech..uzitecna informace:)
        • Pro pár nových spoluobčanů celkem užitečná informace :)
          • zdravím fellow-xenofoba a rasistu
            • nespletl jsi si forum?..Novinky.cz jsou jinde..tady to je o hrach.
    • na strance hry v obchodu je odpocet den a neco.
      • diky... to jsem zvedavy kdy si to zahraju....
        • Lukyz
          Zítra okolo 19h *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit