Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsem jedinej, kterýmu ten robot v těch ukázkách připadá strašně úchylně vtipnej? Ale ve špatným slova smyslu - je prostě k smíchu.
    • Evidentne: https://www.youtube.com/watch?v=-oLojKwHWZY
    • A v čom ti pripadá úchylný ? Ak myslíš ten kanón medzi nohami tak Metal Gear REX z Metal Gear Solid 1 mal ten istý laserový kanón približne na tom istom mieste až nie na úplne tom istom. Jediný rozdiel je že tento "starý" prototyp sa vie postaviť vzpriamene tak to delo umiestnené tam kde je vypadá tak ja vypadá. *1*
      • nie je to ze chodi vzpriamene aj nahodou tym ze vo chvily ked sa postavi ten metal gear tak je v rohu vedla neho vidiet a aj pocut psycho mantis ?:D
  • Aleš Smutný je CENSORED
  • Kojima málokdy zklamal(vlastně nikdy), ale recenzím už dávno nevěřím viz přehypovaný Witcher 3. Uvidíme, co se ze hry vyklube.
    • jj witcher 3 byl ten nejvetsi fail co sem zazil ta grafika tech stromu tomu se smeju jeste do ted *1* *1*
      • grafika stromů.. to je něco jako teplota pneumatik od vývojářů mafie 3? *1*
      • Co myslíš tou grafikou stromů, nic failového jsem si zatím u stromů nevšiml.
        Jinak W3 mi hodně připomíná Red Dead Redemption. Jízda na koni, sbírání bylinek, zabíjení zvířat, bojový systém apod.
    • taky mám pocit, že ty největší AAA hry si vždycky zaplatí recenze, recenzentům dají hru k dispozici měsíc před vydáním, a pak vychází všude hodnocení jako 10/10, 9/10 atd. Příklady z poslední doby? Witcher 3, Dragon Age Inquisition, Skyrim atd.

      DAI jsem nehrál, ale Skyrim ani W3 nejsou rozhodně desítkové hry a nejsou ani nijak zvlášť výjimečné.
      • del0
        Zapomněl si ještě na GTA5 a Last of Us. :)) Říká se tomu hype a je to běžná praktika u AAA her, zvlášť u těch konzolových. Běh na metacriticovou trať = prodeje. Nic jiného bych za tím neviděl. Ono se stačí podívat, kdo všechno ty hry recenzuje. Spousta těch 100% recenzí jsou zpravodajské weby typu Guardian nebo Washington Post. Prostě mainstreamový divadlo. Dnes u her vítězí prezentace nad obsahem.
        • iSpirit
          a nezapomínejme na přehypované nostalgické průmernosti typu Original Sin(stěží šestková hra). Jinak pochybuji, že jsi hrál Last of Us (ikdyž souhlasím, že těch 95% je asi moc) *4* Ty jsi takový ten PC Master Race, co si myslí, že když čte u her, tak je pak za nějaké macho ve společnosti nebo co?
          • del0
            Samozřejmě. Hry hraju jen proto, abych se mohl chlubit, že umím číst. Odhalil si mě, mistře logiky a velký znalče her. *15*
      • ještě bych tam přidal GTA. 97% je naprostý výsměch všem ostatních hrám. Skyrim jsem nedohrál, to bylo opravdu špatné, Dragon Age: I ten combat není špatný na gamepadu(na K+M mě to nebavilo), RPG prvky nejsou špatné a skill tree taky funguje narozdíl od Wtchera 3, ale vše to zabíjí mmrorpg questy a strašná stylizace. Dále tam není špatná politika a velikost map a poušť je krásně zpracovaná, je to straně nevyrovnaná hra, tak 6-7/ 10. Podobné hodnocení by zasloužil i Witcher 3, kterého jsem měl problém dohrát.

        Další přehodnocená hra je Bloodborne, když to srovnám se skvostným Demon Souls, které ma 89, tak si Bloodborne rozhodně 92% nezaslouží.
      • nightborne
        Skyrim nemám rád, ale Zaklínač se dle mého osobního a čistě subjektivního žebříčku řadí mezi top 5 her, co jsem kdy hrál =).
        • v mém subjektivním hodnocení se zase W3 nedostane ani do TOP20 - neslaný nemastný příběh, repetitovnost soubojů i questů, po jisté době znuděnost světem, nelogičnost některých questů - třeba ten o záchraně mágů v Novigradů. Mágové se v té hře pořád teleportují sem a tam, a k utěku z Novigradu potřebovali loď. WTF?. Witcher 1 se mi líbil mnohem víc, minimálně atmosférou a příběhem.
          Pillars of Eternity mě chytlo víc, i když to taky nebylo dokonalé.
          • hej ty porty to mě napadlo taky, úplně stejná myšlenka, proč se tam nechali vybíjet, i kdyby každý mág port neuměl(což je blbost), tak Triss je mohla přemístit kdykoliv. Naprostý WTF.

            Pillars je klon BG, který nedosahuje BG2 ani po paty. Proč si raději znovu nezahrát BG2?

            Z těch novodobých RPG mě bavil Witcher 1, Dragon' s Dogma, Dragon Age a víceméně i dvojka, Demon Souls a Dark Souls. Třeba Mass Effect apod. jde mimo mě. Ani Bloodborne mě třeba nezaujal.
            • Pethulla
              daddada: však si to ani od nikoho vymluvit nenechej. Pro mě je třebas druhý KoTOR pseudofilosofická slátanina s příšernýma postavama. A když to zkombinuju s tvoji definici prvního dílu, se kterou souhlasím, tak mi vychází, že celá ta série je těžce přeceňována.
              Takový Dark Souls jsem fakt chtěl mít rád, atmosféra z toho prýští, ale ne. Nedostal jsem se do toho.
              Já taky, když už je řeč o těch oblíbených RPGčkách, si nenechám vymluvit, že takový Alpha Protocol je skvělý nebo že Vampire the Masquarade: Bloodlines je geniální a každý by si je měl zahrát.
            • k tomu Mass Effect, osobně nesnáším TPS a všemozné střílečky a příběhově taky nic převratného, klasické Bioware. Záchrana vesmíru před všehozlem, tady ale vyhnán do extrémní šablonovitosti a předvidatelnosti, proto považuji osobní příběh v Dragon Age 2 za nejlepší příběhovou hru Bioware za posledních kolik? 10 let? Asi tak nějak...
            • Risen 1 je Ok, Deus Ex taktéž. Dark Souls jsi zahrej, dvakrát jsem to odinstalovat, až napotřetí jsem do toho dostal a hned jsem to musel odinstalovat potřetí, ale tentokráte z důvodu koupi originálky. Fantastická atmosféra.

              Mass Effect je dle mého blbina, Kotor 1 a 2 jsem považoval za nejlepší hry, co jsem hrál, teď jsem je znovu projel a uvědomil jsem si jak infantilní a hloupá je příběhově jednička, dvojka ale pořád zůstává jednou z nejlepších her, co jsem hrál i po těch letech, tady Obsidian jednoznačně překonal Bioware a to mě nikdo nevymluví.
            • ty akční Souls série a jejich klony jsem nehrál. Mně docela zaujalo PoE (samozřejmě je mi jasné, že kvalit BG to nedosahuje, ale částečně to bude ztrátou licence k Forgotten Realms světu a DnD pravidlům). Dragon Age 2 byl můj nejlepší RPG zážitek loňského roku. Podle recenzí jsem čekal hrozný brak a dostal jsem velmi inteligentní RPG, kde cílem nebylo spasit svět. Předtím mně bavil asi Deus Ex HR, i když to nejspíš není RPG, a předím Risen 1. Mass Effect série je dle mého užasná. Spolu s KOTORem je to nejlepší vesmírná sci-fi hra, kterou jsem hrál.

              A mezitím jsem hrál pár jiných RPG, které ve mně nezanechaly žádný dojem - zahrát smazat a zapomenout, třeba Van Helsing
          • nightborne
            Není mág jako mág, teleportovat se zvládne jenom minimální procento =). Questy se mohly malinko opakovat, ale hru, ve který by opravdu nebyly ani dva podobný questy, nenajdeš - krom toho v Zaklínači bylo v questech tolik point a postranních příběhů, že mi to nestačilo vadit. Krom toho W3 je taky jedinou hrou, na kterou si teď z hlavy vzpomenu, která mě od začátku do konce nepřestala udivovat a dostávat do kolen nádherným provedením světa.

            Ale od toho jsou ty seznamy subjektivní, ne =)).
  • Tak jsem si objednal to sparťanský PS4 Nikdy jsem MGS nehrál, ale díky tý limitce ho dneska zkusím. Za půl hoďky to přivezou.Docela se bojim, aby mě to bavilo, když jsem předešlý díly nehrál. Hrál jsem tedy chvilku MGS4 na PS3, ale nějak mě to nechytlo, asi proto, že o tom příběhu nic nevim a hlavně mě to nebaví studovat.Je to na můj vkus moc složitý a nepochopitelný. *7*
    • ale ta limitovka PS4 je naprostý luxus, to ti závidím, nechceš vyměnit za klasickou černou??? *15*
      • Jo dík, taky se mi strašně líbí, proto jsem si ji koupil, aniž bych byl fanoušek MGS.Nebo ne, že nejsem fanoušek, spíš jsem tu sérii nehrál:(. Teď vidím fanoušky série, jak skřípou zubama,ale ta limitka se mi tak líbila:))
        • http://www.metalgearsolid.cz

          zkus si přečíst aspoň základní osu příběhu než se do toho pustíš. O každém díle je tam něco napsané a hodí tě do děje aspoň trochu...
          • super, díky moc *3*
  • Jack1947
    Ona speciální už je sama osobě instalace? to jako vážně 9mb a zbytek dotáhnout? Z DVD byste to měli o hodinu rychlejc... servery beztak pojedou naprd že... a člověk by řekl že ho dneska už nic nepřekvapí. ( teda neřekl no).
  • vzdycky kdyz slysim, ze nekde dela dojmy z hrani na pr akci poradane vydavatelelm (jeste lepe kdyz rekne jake to super tretky dostal, nebo se najedl), tak si tam k tomu nadpisu nejak tak mentalne pridam to pr sdeleni
  • Speciální je prý také krabicová verze co jsem četl :D
    Blu-ray s 8mb instalačkou Steamu
    • Je to na DVD
    • kennyB
      Blu-ray, nebo dvd???
    • to fakt vyšlo na PC na blu ray disku? Neverím...Ináč to je riadny podvod, ja som si teraz bol po mad maxa a má to 4 dvd a v pohodičke sa to dá nainštalovať cez dvd, kedže sťahovať 25 gb by mi trvalo asi 3 dni :D
    • nightborne
      Stylový by bylo, kdyby to prodávali na šesti disketách.
    • To je pro ty co by si nikdy nekoupili digital *1*
    • pc master race
  • Kozy
    Už Ground Zeroes mělo na demo obrovskou znovuhratelnost a u Phantom Pain to platí desetinásobně. Jinak to zatim vypadá že CENSORED je opravdu CENSORED. Zrovna jsem se dostal do Afriky a baví mě to čím dál víc, taková hra tu dlouho nebyla. Opravdu mistrovský dílo.
  • aha a hlavně že olejnik na twitteru řikal že to je totalni blbost :D
    • Olejník je člověk který dal The Order 8/10. Copak ho ještě někdo bere vážně?

      Phantom pain je asi málo cinematický. *4*
      • olejník je taky člověk, co dal FarCry4 10/10... naněj si ja osobně davam proste bacha
        • Nedal, kecáš.
          • Ne nedal, dal JEN 9/10. Asi za novátorské postupy a originalitu *4*
      • the order si 8/10 zasloužil, tady souhlasím s panem olejnikem, phantom rain je blbost
        • To víš že jo. :)
    • nightborne
      Mhm, psal, že by tomu nedal desítku, ale tvoje interpretace je minimálně také zajímavá. Ach ano, jak si mohou dva lidi dovolit mít mírně odlišný názor na jednu hru, že?
      • '' V MGS5 odehráno cca 12 hodin Působí to spíš jako slepenec nenavazujících random misí
        Ale jinak jsou to mise typu: zachraň rukojmí, zabij generála, najdi tajnou zbraň... navíc se i stále dokola opakuje prostředí. ''
        • nightborne
          "V MGS5 odehráno cca 12 hodin a zatím se ta desítková euforie nedostavila." Tohle píše. Kde tam vidíš "totální blbost", nepochopím.
  • V žívotě jsem neviděl Metal Gear sérii ani z vlaku, ale jen co jsem našel na netu omylem písničku patřící k této hře, tak už se o to trochu asi začnu zajímat.

    I am nuclear,
    I am wild,
    ...
    • Gratuluji, nicmene je to Mike Oldfield - Nuclear. Kojima ji pouzil pouze v traileru na MGS5.
      • To je jasný, že je to koupená licence, ale i tak ten výběr písničky je super. Já vlastně prvně slyšel písničku a když jsem ji hledal na netu tak mě vyšel odkaz na YT, kde byla hlavní postava z MG.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit