Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • michelangelo
    Vizualne me to nadchlo rozhodne vic, nez vsechny v posledni dobe vypusteny technologicky prezentace novych grafickych enginu dohromady. Urcite zkusim :)
    • To je proto, ze nove hry se snaiz mit co nejrealistictejsi grafiku, takze vypadaji vsechny podobne. Takhle hra se snazi vypadat jako shit, takze vypada jinak.
      • michelangelo
        Grafika hru dela jen z ty mensi casti. A v hyperreal grafice obaleny hry, ktery jsme uz stokrat hrali a videli me neberou .)
  • jo jo je to nadhera.. za prolinanim obrazu a hudby jsou znat hodne pokrocily mechaniky a hra v urcitejch chvilich vykouzli tak magicky momenty ze zustanete s otevrenou hubou zirat pak *3* po kentucky zero dalsi zalezitost se skvelou stylizaci a atmosferou. Vic takovych veci!
  • Když já tomu nerozumím....
    Ta stylizace je úchvatná a strašně rád bych v tomto světě viděl nějaké RPG, ale jen tak chodit bez cíle? To dělám celej život, hry tu jsou od toho, abych si alespoň mohl připadat, že ne :)
    • "thumbs up" *4*
  • Video jsem musel vypnout, protože stejně jako informaci o tom, že je na tomto ostrově 1 srub, by mi to kradlo vlastní zážitky z této NEhry(když něco vidíte poprvé je zážitek určitě silnější, než když o tom už víte ne?). Jedná se vlastně o takové spoilery, ne?:)
  • Absurdní drama mezi hrami. Chodíte, čumíte...



    ...a čekáte na Godota.
  • smajdal
    Zvláštní. pěkný...imaginace jak ve snech.
  • Perfektní kombinace psané recenze a "lets play videa". Nejvíc informací podle kterých se dá rozhodovat pěkně na jednom místě. Za mě jednoznačně pochvala.....
  • Aha, to je pařba, 10/10 bych dal! A těším se na DLC, ve kterým si budu v krátké textové minihře brát volno, abych mohl na ten ostrov vyjet, to bude bezva.
  • ehm. Místo Proteuse doporučuji, vzít si sluchátka na uši a jít se projít do lesa - dát si tam nějaký chillout a zvuky deště a budete to mít i s lepší interakcí s okolím. Je to takový screensaver, s amatérskou hudbou a m ožností hru ovládat klávesnicí WASD. Každopádně osobně to již nepovažui za hru. :) Možná, že by tahle hra oslovila Afghánce. 4/10 a doporučuji počkat na Steamu na slevu, tohle víc než za 1€ nekupujte.
    • no já bych to přeformuloval - místo Proteuse se sebrat a prostě jít do lesa. Ovšem bez sluchátek, bez mobilu atd. Jako čumět v roce 2013 na 8bitovou grafiku, to to už je dada, nedává to smysl a v takovou chvíli je fakt nejvyšší čas to všechno vypnout a jít ven...
      • janchor
        Dává to smysl, pokud v daným pojetí nacházíš krásu, poezii, cokoli estetickýho. Pokud ne, jdeš dál a s touhle hrou se pochopitelně nezdržuješ.
    • janchor
      Proč by měla procházka po lese soupeřit s procházkou po virtuálním světě, nota bene takhle stylizovaným? Nejde přece o zážitky, který by jakkoli stály proti sobě.
      • Podle mě obě dvě patří do skupiny trávení volného času podskupiny chození s hudbou :). Jenže Proteus stojí na Steamu 7€ a dá se procíti maximálně 2 smysly a to ještě dost omezeně. Samozřejmě můj subjektivní pocit o ztrátě času nad WASD procházení kostičkovaným světem x procházení se venku v lese se sluchátkama na uších, které považuji za cennější, interaktivnější a hravější nemusí být brán za bernou minci, ale myslím, že spousta lidí co hraje hry, si dovede představit, že přeci jen to venku v přírodě bude lepší a zadarmo. Proteus v mých očích prostě s procházkou se sluchátkama na uších prohrává, ba co víc, je to nuda ve srovnání s tím, co herní průmysl v celé své šíři nabízí vůbec.
    • Nicméně hrou to asi nazývejme - přeci jen tu jistá dávka interaktivity je.
  • GlaDOS
    Proteus je hezký experiment, ale kdybych hodnotil já, spíš bych šel o bod až dva dolů. Dear Esther totiž funguje na skoro totožných principech, ale dělá to na úplně jiné úrovni a to pak jen bod rozdílu je málo (9/10 je mé interní hodnocení DE, protože tady není hodnoceno). A nebo bych Proteus nehodnotil vůbec. Taková procházka po barevném světě, co je hudební zážitek se nedá moc vyčíslit (i když Trisska by to zvládla na 1/10).
    • Dear Esther bych s tim vubec nesrovnaval. Tohle je podle me uplne jinde co se prozitku tyce.
    • Trisska
      Jsi blízko, ale já nevidím důvod dávat takový hře-nehře byť jen jeden jedinej bod...
      Za mě jednoznačně 0/10.
      • GlaDOS
        Jsem potěšen, že znám tvůj názor na hru, kterou si ani nehrála. Teď můžu jít s klidem spát.
        • Trisska
          Musím hru hrát, abych si na ni mohla udělat názor? K čemu tedy jsou články, recenze, obrázky, videa...?
          • michelangelo
            Asi nejen me by zase zajimalo, proc mas potrebu porad tu(games.cz) neco psat, kdyz te beztak kazdej posila, tak kam slunce nezasviti. Zapoj se do komunity, ktera o tebe stoji, me uz nudi vidat vlakna zaplneny takovymhle, tebou vyvolavanym, blabolenim.
            • pyshta69
              Ži a nechaj žiť *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit