Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Darkness 2 jsem dohrál na nejtěžší za dvě hodiny :(, a myslím to smrtelně vážně.
    • *1* *1* *1* Ok, tak jo.. *1*
  • On to dělá Rockstar! Tak proto ta divná kvalita screenů...... Já si na ten jejich engine nikdy nezvykl. Všechno v něm vypadá takové papírové..... Chybí mi taková ta robustnost prostředí a věcí a postav a vůbec, jako je vidět například v enginech od DE, id atd...... Je to zajímavé, videa zas tak blbě nevypadají, ale tyhle obrázky..... PC je v tomhle případě cíleně vyvíjená platforma, nebo bude k dispozici jenom konverze z konzole?
    • Přesně, jak tu někteří citují "tohle bude starej dobrej Max Payne"....

      Jedinej Max Payne je dílem Remendy a ne přiblbýho Rockstaru. To by tu snad zdejší "myslivny" svěřili Half-life do rukou lidem, co stáli za CoD?
      • ZvacA
        Rockstar výrazně spolupracoval i na MP2 a jak je to slušný díl. Jistě, teď je to pod jejich taktovkou úplně a pod jiným studiem, ale přesto bych nemaloval čerta na zeď, dokud se hra neukáže v celé své kráse. Domnívám se, že ti, co stojí za MP3 mají dávku soudnosti a ví, co za značku se jim dostalo pod ruku a s jakou částí fanouškovské základny si zahrávají. Max Payne 3 bude možná ve výsledku trochu jiný, ale kdo může potvrdit, že tím automaticky špatný? Nechce se mi zkrátka věřit, že by měl za cíl dělat zle svým předchůdcům. Ačkoli je to stále padesát na padesát a R* to ví a víme to všichni. Takže pokud se to vyvede, dobře pro všechny, pokud ne, pak si ostudu utrhne pobočka R* a my ostatní můžeme s klidem zapomenout, že nějaký MP3 byl. Žádná věda...
        • Mechwarrior_bw
          Rockstar Vienna bolo zodpovedné iba za portovanie hry na konzole, všetku prácu na samotnej hre odviedlo len a len Remedy. MP3 bude určite dobrá hra ale každý fanúšik jednoducho musí cítiť, že ten feeling starých dielov je preč a nejaká krátká, narýchlo dorobená fleshback misia na tom nič nezmení... Hombre to napísal dobre :)
          • ZvacA
            Díky za upřesnění, ale zdá se mi, že jistá spolupráce s Remedy proběhla u základní verze, alespoň se o tom mluvilo v jednom z rozhovorů a padlo to tady i ve starším podcastu mám dojem, ale možná to týkalo jen té konverze.
        • dosavadní videa byly hodně otřesný
          • ZvacA
            To je samozřejmě subjektivní věc... :)
    • Říkám si uplně to stejný! Vypadá to jak vyrobený z plastů v NDR.
  • Remedy si po tý trapárně jménem Alan Wake musí rvát vlasy, že Maxe prodali do jiné rodiny. Obzvlášť, když se v ní o něj tak perfektně starají.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit