Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Grifus
    Jo pekny screenshoty, jeste kdyby tak vypadala cela hra. Bohuzel se jedna o par obrazku z flashback mise. Ted, kdyz uz je o hre znamo prakticky vsechno, je pozde snazit se prezentovat Maxe Payna jako Maxe Payna...
    • Přesně. Řekl jsem si to samý. Takhle by měla vypadat celá hra.
    • Třeba hra půjde modifikovat. Nemyslím oficiálně, ale prostě že bude systém souborů jakž takž přistupný. Pak by to chtělo jenom reverznout, sepsat si unpacker a věnovat to šikulům s citem pro grafiku. A měli bychom Maxe jak má být...

      ...a pak se Tanbou probudil ^_^
  • Khanemis
    Je celkem zajímavé, jak se ze začátku ve většině propagačních materiálů Maxe Paynea 3 objevovala jeho holá palice. S postupem času tuhle novou podobu autoři odsouvají stále více a více do pozadí, zřejmě ve snaze udobřit si fanoušky:-) Osobně z toho mám teď dojem, že ve většině hry bude Max pěkně zarostlý a až před samotným závěrem shodí vlasy, aby demonstroval své odhodlání (po tom, co se připraví o většinu charisma musí být opravdu všeho schopný).
  • Tyhle screeny jsou jako trolovani starych fandu Maxe Payna...
  • Já myslim, že obavy ohledně toho že to nebude starej dobrej Max Payne jsou zbytečné..Rockstar vždy odvedl skvělou práci a neznám jediný titul, za který by se museli stydět. No řekněte.
    • Nechval dne před večerem. Ještě si to nehrál. Zkazit se dá všechno, to vidím dennodenně v naší závodní jídelně *1* A u herního průmyslu to platí také.
      • Tohle ovšem neplatí u Rockstaru.
    • Grifus
      Jak zbytecne obavy? Cetl jsi alespon pulku informaci o tretim dile? Videl jsi nejake videa? Tohle nebude starej dobrej Max Payne, tohle bude nova hra co se snazi prodat diky zname znacce.
      • Tak jo, maluj čerta na zeď a a já budu věřit R* *5*
    • pc gta iv, aj ked ho hrajem dodnes, ale kua ta konverziaaaaa *16*
      • Kvalita konverze ale nemá s kvalitou titulu samotného co dělat.
  • prvych 5 minut zaujme scenka (mozno maly level) a potom im ostatne veci akoze odpustime ... ale namna to neplati
  • Mechwarrior_bw
    tak po grafickej stránke sa to od MP2 moc nepohlo, takisto mám pocit, že podobnú chodbu som v MP2 už videl , podobné textúry atď ... ale tak zase načo vymýšlať niečo nové keď staré fungovalo :) Príde mi to ako taká vsuvka narýchlo dorobená na zatvorenie úst fanúšikom, i keď v pohybe to vyzerá dobre.
  • On tu spoušť ale fakt nemačká...Tak trapná chyba *10*
  • Jsem velkej fanda Max Payne a je to hra na kterou se momentalne proste tesim nejvic. Kaslu vam na reci o plastu a pravym duchu Maxe Payna.
  • Jestli bude herní doba SP alespoň 8-10h, mají ve mně potenciálního zákazníka. Jestli to ale budou 4h a za litr jak Darkness 2, tak to počkám, až to bude v kolekci klasiky za 200,-.
    • DusanMPupak
      To by bylo skutečné překvapení, vždyť ani předchozí díly se takové délce ani zdaleka neblížily.
      • Myslíš těm 4 hodinám? *1* *1*
        • deridon
          co to? na konkurencnim webu taky psali, že to hral jeden týpek 4 hodiny.. a já napíšu znovu.. mě to trvalo 7-8h a to jsem neumiral tolik, trochu prozkoumaval a tak :)
          • DusanMPupak
            Tak speed runy jsou i pod jednu hodinu. Já si to teď schválně dvojku po více než 8 letech znovu zahrál (nic jsem nepřeskakoval a ještě koukal, kde co lítá) a nad 6 hodin jsem se nedostal.

            Řekněme ale, že na pár místech hry se mohl člověk zaseknout, což ale na druhou stranu není dnešní trend a tato frustrující místa v dnešních hrách nebývají. Původní MP byl ještě kratší, takže bych opravdu delší dobu nečekal.
  • Ja doufam, ze ve sberatelsky edici bude ta barevna kosile s papouskama co ma Max na par screenech :-)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit