Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Remedy si po tý trapárně jménem Alan Wake musí rvát vlasy, že Maxe prodali do jiné rodiny. Obzvlášť, když se v ní o něj tak perfektně starají.
  • Já myslim, že obavy ohledně toho že to nebude starej dobrej Max Payne jsou zbytečné..Rockstar vždy odvedl skvělou práci a neznám jediný titul, za který by se museli stydět. No řekněte.
    • Nechval dne před večerem. Ještě si to nehrál. Zkazit se dá všechno, to vidím dennodenně v naší závodní jídelně *1* A u herního průmyslu to platí také.
      • Tohle ovšem neplatí u Rockstaru.
    • Grifus
      Jak zbytecne obavy? Cetl jsi alespon pulku informaci o tretim dile? Videl jsi nejake videa? Tohle nebude starej dobrej Max Payne, tohle bude nova hra co se snazi prodat diky zname znacce.
      • Tak jo, maluj čerta na zeď a a já budu věřit R* *5*
    • pc gta iv, aj ked ho hrajem dodnes, ale kua ta konverziaaaaa *16*
      • Kvalita konverze ale nemá s kvalitou titulu samotného co dělat.
  • Grifus
    Jo pekny screenshoty, jeste kdyby tak vypadala cela hra. Bohuzel se jedna o par obrazku z flashback mise. Ted, kdyz uz je o hre znamo prakticky vsechno, je pozde snazit se prezentovat Maxe Payna jako Maxe Payna...
    • Přesně. Řekl jsem si to samý. Takhle by měla vypadat celá hra.
    • Třeba hra půjde modifikovat. Nemyslím oficiálně, ale prostě že bude systém souborů jakž takž přistupný. Pak by to chtělo jenom reverznout, sepsat si unpacker a věnovat to šikulům s citem pro grafiku. A měli bychom Maxe jak má být...

      ...a pak se Tanbou probudil ^_^

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit