Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ne hrají hrají to defekti co si donesou do školy notebook a dělají velkého machra že prošli 2 mise a zabily 100 panáků na obrazovce s jejich klasickým defektním usměvem jak jsou tzv *dobří *
    a nebo lidi normální které zajímá příběh.
  • je to klasická demagogie, prodala meloun a zbylý dva se válej na krámě
  • Též bych za ní nedal ani těh 10 euro. V Mafii II není nic, co by nebylo v kterémkoli GTA, počínaje Vice City (ale klidně i III), lepší.
  • Hrajú už len decká... čo tam majú nesmrtelnosť a bezprízorne tam pobehujú po meste..
  • Hrají,hrají. A proč? Protože to nemá žádnou konkurenci, a přesto je to ku*evsky dobrý *1*
  • Paul_cz
    Tvoje škoda, je to skvělá hra, jen se musí člověk oprostit od přehaných očekávání a hypeu.
    Já za ní dal 25 liber a stálo mi to za to, 12 hodin skvělý zábavy (plus jí budu hrát časem ještě jednou).
  • Čeho??
  • RakeW
    Co to?
  • Hrají to hlavně ti co poznají kvalitu.
  • gta??to ještě někdo hraje??
  • Já bych hlavně chtěl aby se Red Dead Redemption dostalo taky konečně na PC.
  • Zrušit sérii GTA by byla pěkná blbost.
  • RakeW
    No, ještěže tu svojí cílenou růstovou strategii skrz stahovatelný obsah demonstrují na pozitivním příkladu RDR. Chlubení druhou Mafií by v tomhle kontextu asi leckdo nestrávil :).
  • Ja neviem, podla toho co o tej hre viem som ju nekupil ani teraz ked bola na steame za 10,- €. :/
  • Paul_cz
    Že by mafie 2 prodala 3 melouny? To není zas tak špatný.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit