Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Také hraji čtvrtý díl i s datadisky do dnes - Skvěle vymodelované město, spousta vozidel a skinů lidí, video editor (PC verze) a úžasné grafické mody (opět PC) dělají ze hry nesmrtelnou "skoro sandbox" (po Minecraftu toto slovo dostalo úplně nový význam) zábavu na neuvěřitelně dlouhou dobu. Příběhy - všechny tři - byly výtečné a osobně sem si je užil nejednou, ale opravdovou nesmrtelnost této hře dodal engine, který umí skutečné psí kusy a takový "realistc driving and flying mod" mě donutil zkusit si ji celou projít znovu. A taková tvorba videa z videoeditoru (možnost ukládat ve fullHD) je od dob prvního Drivera mým herním snem - děkuji Rockstáři. Ať i pátý díl je stejně skvělý jako všichni jeho předchůdci.
  • http://your-role.webnode.cz/ *1*
  • GTA 4 hraju na ps3 od prvni dne vydani do dnes, prakticky denne. A ne, ne single, kterym se tu nekteri ohaneji, ale naprosto bezkonkurencni a genialni multiplayer.
    • A nick máš jakej? Jsem na tom totiž stejně, ta hra nemá vůbec konkurenci :-D
      • Prekvapive naprosto shodnej s timto tady :)
    • Proč by se neoháněli když je čím. Já taky hraju GTA 4 od vydání až do teď ale právě ten singl. Samozřejmě že ne v kuse ale vždy třeba po pár měsících.
  • gta??to ještě někdo hraje??
    • Hrajú už len decká... čo tam majú nesmrtelnosť a bezprízorne tam pobehujú po meste..
      • Ne hrají hrají to defekti co si donesou do školy notebook a dělají velkého machra že prošli 2 mise a zabily 100 panáků na obrazovce s jejich klasickým defektním usměvem jak jsou tzv *dobří *
        a nebo lidi normální které zajímá příběh.
        • Beefcake
          Mhmmm.. A kromě nich to hrajou taky lidi co si chtěj vychutnat prvotřídní atmosféru, propracovanej děj, New York, skvělou střílečku, skvělej car simulátor, a tisíc dalších, konkurenci stěží hledajících věcí.

          Defekt jsi ty, když na tý hře vidíš pár misí se střílením panáků *7*
          • Ty demente kdybych byl první možnost myslíš že bych se sám urážel ? Já hraji GTA kvuli příběhu a ne abych sním machroval ve škole / práci .
          • Core
            "skvělej car simulátor"?! *1*
            • Beefcake
              Mno... Jo. Auta moc nehraju, ale s výjimkou starýho bombastickýho Richarda Burnse nevim o žádný, kterou by jízdním modelem GTA IV nestrčilo do kapsy.
              Jestli je pro tebe "simulátor" třeba Forza, NFS, nebo i Colin McRae, tak se klidně směj.
              Já mám něco naježděno jak v reálu, tak v GTA, a jízdní model je prostě skvělej. To že auta smekaj je totiž při takovejch rychlostech (a nejlíp plnym plynu/brzdě, jak to většina lidí hrává) normální *7*
              Zkus si to zahrát s citem na gamepadu. Když člověk nemá furt plyn na podlaze a rozumně brzdí, tak se jak debil smekat nebude. Jinými slovy, když bude jezdit jako v reálu. Jinými slovy => simulátor.

              ("přehnaný" smykování je jedinej jakejstakejs argument co jsem proti tomu modelu slyšel, proto se o něm rozepisuju, i když každýmu normálnímu člověku co někdy seděl za volantem a používá mozek je to asi všechno jasný *7* ... nebo krom toho vytlemenýho smajla na srdíčku nic nemáš?)
          • KIMCID
            no to co tu píšete je fajn ,ale z pohledu mě hráče ta hra nedostala ..
    • Hrají to hlavně ti co poznají kvalitu.
      • Čeho??
        • Beefcake
          A to myslíš vážně? Řekl bych že naprosto všeho, snad s vyjimkou spíš průměrnější grafiky.

          Ale jinak co třeba design, příběh/scénář, dialogy, fyzika, dabing, filmovej feel, trvanlivost, atd. atd. ATD! Nic kvalitního na tý hře nevidíš?

          Určitě sis nechtěl jen zatrollit?



          Bohužel vlastně teda já už GTA nehraju. Nechápu to mlčení ohledně dalšího dílu. Ať už to safra sypou - čekal jsem do roka a do dne "Vice City IV", a ona doteď ani zmínka o čemkoli???
          Netrapte mě!
          • smejki
            eh, zrovna scénář bych moc nevytahoval. Naopak dialogy, ty jsou nářezové *1*
            • Beefcake
              Tam místo tý čárky patřilo ještě jedno lomítko : )
              Dialogy do scénáře samozřejmě spadaj *7*
              A děj teda nevytahuj, ale já bych ho při těch imbecilních standardech, který ve hrách panujou, úplně klidně vytáhl, a furt bude patřit k tomu hodně, HODNĚ nadprůměrnýmu.
              Jen mě trochu štvalo, že celkově ta hra budí dojem, že se autoři nemohli rozhodnout jestli teda chtěj udělat opravdu vážnou hru, nebo další odlehčený GTA. Je to tak na půl a občas to působí dost divně...
            • smejki
              vzhledem k tomu, že tady kolega nade mnou je oddělil, tak ne.
            • A neberou se treba dialogy jako soucast scenare? : D
              Asi bys nevytahoval dej..? I ten ale ve hrach rozhodne patri k tomu lepsimu. Vyrazne lepsimu. Treba nez "konkurencni" Mafia2 me dej chytnul tak osmadevadestkrat vic.
          • posila
            Take-Two se ted snazi vydelavat penize bez GTA, tak si ohlaseni dalsiho dilu nechavaji asi na posledni chvili, aby nezastinili jine jejich hry.
        • Hrají,hrají. A proč? Protože to nemá žádnou konkurenci, a přesto je to ku*evsky dobrý *1*
  • Já bych hlavně chtěl aby se Red Dead Redemption dostalo taky konečně na PC.
  • Zrušit sérii GTA by byla pěkná blbost.
    • RakeW
      Co to?
  • RakeW
    No, ještěže tu svojí cílenou růstovou strategii skrz stahovatelný obsah demonstrují na pozitivním příkladu RDR. Chlubení druhou Mafií by v tomhle kontextu asi leckdo nestrávil :).
  • Paul_cz
    Že by mafie 2 prodala 3 melouny? To není zas tak špatný.
    • je to klasická demagogie, prodala meloun a zbylý dva se válej na krámě
      • smejki
        sauce plz
    • Ja neviem, podla toho co o tej hre viem som ju nekupil ani teraz ked bola na steame za 10,- €. :/
      • Paul_cz
        Tvoje škoda, je to skvělá hra, jen se musí člověk oprostit od přehaných očekávání a hypeu.
        Já za ní dal 25 liber a stálo mi to za to, 12 hodin skvělý zábavy (plus jí budu hrát časem ještě jednou).
        • Též bych za ní nedal ani těh 10 euro. V Mafii II není nic, co by nebylo v kterémkoli GTA, počínaje Vice City (ale klidně i III), lepší.
          • Paul_cz
            To jo, kromě atmosféry, příběhu..
            • Příběh byl děsnej, amosféra (= město), bylo dobrý. V porovnání s první Mafií slabej odvárek...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit