Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • WarcraftIII jen kvůli animačkám? Jasně že každému chutí něco jiného, ale W3? Neznám lepší rts/rpg mix než W3, jestli vy ano, .... no tak se podělte!
    • WarcraftIII jen kvůli dotě *4*
    • Warlords Battlecry, dokonce starsi jak W3. Bohužel doplatil na nevyváženost a na to že ho neudělal Blizzard :-D
      • Tak to je klasika, bohužel jsem to nehrál, ale něco takovýho bych rozhodně uvítal...strategie mají momentálně sucho :/
        • No Warlords Battlecry ma sve mouchy. Ja hral hlavne dvojku a trojku, ale nahral sem se jich dost. Bohuzel ty nedokonalosti se rychle projevi a clovek snima musi zit :)
      • Ah ještě Spellforce :)
  • autobusar
    Hajzli s vasim diablo 3 kvoli vam mi padol server na starcrafte teraz si mozem akurat tak pohonievat
    • na tvuj starkraft ti sere pes autobusaku. trhni si.
  • Super. A linky na rapidshare budou kdy?
    • Spades
      double post
    • Spades
      muzes si to stahnout primo od blizzardu zadara... your argument is invalid
      • Jakej argument? Byla to prostá otázka.
        • Spades
          no to je mem, ale to neres

          Proste hru si stahnes z blizz webu, ale crack holt nebude...
          Mozna emulator, ale nebude to moc dobre...
          • walltar
            No podle toho jak jedou oficiální servery tak brzo i ti co to mají koupené budou potřebovat emulátor. *1*
            • walltar
              No podle mě to tak horké nebude ... když udělali lan pro stara 2 tak zvladnou i tohle. Já bych D3 už dávno koupil, ale zkusil sem GW2 a nemůžu hrát nic jiného .... Damn you GW2!!
            • no momentálně servery jedou tak, že se nikdo nepřipojí.. *15*
            • Třeba tak že si spustí server na localhostu?
            • Veskoslav
              Tak to Tě zklamu:)Jelikož i ten emulátor pojede na podobném principu jako WoW emulátory:)Tudíž nic offline:)To by skutečně musel být dobrý programátor, aby dokázal udělat offline režim, kdy by jsi měl všechno u sebe (což nevím jak by docílil)
            • walltar
              Já si radši počkám na ten emulátor ... radši budu provozovat bezpečné hraní offline než se s někým spojovat. *5*

              Sem situaci na serverech nějak nezkoumal .. bylo to myšlené spíš jako vtip...
            • Veskoslav
              Evropské jedou na 100%:)Co mají v USA a Asii je mi naprosto putna:)
          • To je mem, to neres. To kdyz nevíš, prostě jen plácneš větu z internetu, nebo popíšeš nějáky obrázek co jsí tam viděl.
            • Spades
              Your argument is invalid se pise, kdyz vyvratis to co napsal OT
  • Recenze: Diablo je legenda. Udělat tak tupou hru pro prosté hráče a tvářit se u toho vážně, je přímo legendární. Navíc je to stejné jako druhý díl, a ten byl stejný jako první díl, takže se nemusíme skoro ničemu novém učit, naopak je to ještě jednodušší, ale mám u toho stavy štěstí, že hraní dám přednost i před souloží s pěknou dívkou. A to se vyplatí. 10/10

    3/4 budoucích recenzí
    • Spades
      Jmenuj nekolik her, kde se dily mezi sebou lysili vice jak u diabla *7*
      Ulehcim ti to, Witcher, ale to je jen jedna hra
      • walltar
        Třeba Dragonage I a jeho mutantní bráška co se menuje Dragonage II ...
        • Spades
          No tak to je tak stejna zmena jak u ME 1 a 2, ale holt DA to nesedlo tak jak ME :D
          • walltar
            No teď de o to jestli ta změna D1 D2 D3 bude jako ME1 ME2 nebo DE1 a DE2 *5*
            • Hmmm docela zajímavá úvaha.....asi i jo, máš pravdu. Takhle jsem nad tím nepřemýšlel. :)
          • Souhlasím že změna byla stejná. Ale ne tak dobře provedená. Jinak by to nemuselo tak hrozně dopadnout. Ale podání příběhu bylo hezké.
      • Veskoslav
        Lysili neznám:)A příkladem je třeba ME a ME2, AoE a AoE II, Sc a Sc II, SS a SS II.
        • Spades
          No myslel sem, ze zrovna ty budes na me strane, ale co uz :D
          ME 1 a 2, a AoE 1 a 2 se od sebe lysi priblizne stejne jak D1 a D2. Ale D2 a D3 se od sebe lysi daleko vic...
          SC a SC 2 vyjdou taky nastejno a Serious Sam ma jen jinou grafiku, jinak je to to same.

          Pointa je, ze je naprosta blbost rict, ze D3 je stejne jako D2
          • Ano to blbost je. Kdyby to bylo stejne jako druhy dil tak to mozna i hraju. Ale kdyz z toho udelali rubacku tak ee. ja to hral prave kvuli skillum.
            • To ano, samozdrejmen to byla rubačka i předtím, a byla na hranici už v té době. Ale tohle uz není nic jiného než akční hra.
            • walltar
              Oni z toho udělali rubačku? Vždyť diablo byla vždycky rubačka ... Podle mě to bylo na hranici kdy je hra ještě RPG a kdy už něco jiného.
      • Ty si moc her nehrál co?
    • Hairy_Ass
      Skvěle, právě si vymyslel univerzální recenzi na 99,9% dnešních her... *7*
  • Veskoslav
    Prosím redakci, aby příště kvůli méně inteligentním jako Cody psali obrovským písmem vysvětlení, že všechny animačky ve videu obsahují dějové linky a tudíž spoilery. Zamezí se tak jejich fňukání, protože jejich pochopí textu je mizivé a nedošlo jim, že nadpis: Pro zvědavce: všechny animačky z Diablo III v jednom videu obsahuje spoilery. Děkuji redakce:)
    • *1* +1
    • Hairy_Ass
      Ani to by nepomohlo.
  • aspon ze uz je pouzity spravny tag *4*
  • Bohužel diablo se u mě nechytá, já raději příběh *3*
    • V tom případě doporučuji vykašlat se na hry kompletně a vzít do ruky knihu.
  • Hra poměrně slabota ,ale animačky dobrý :-)
    • DavRed
      Sem si říkal jaktože nemáš mínusy... a pak mi došlo, že všichni fanboyové jsou teď tvrdě zapaření do klikání *15*
      • Jj funguje to tu uz od rana, vzdycky svitim krasne zelene :-D Vcera bych byl kamenován.
        • DavRed
          Já sem byl včera ukamenován VELMI tvrdě *1*
          • Nesmíš se nechat. :-D
            • DavRed
              Já sem se nenechal :-D Ale bylo to asi 2:50 :-D
  • doufám, že podcast tohoto týdne nebude jen o diablu 3 když už je toho plná stránka
    • sleepless
      Nebude jenom o Diablu, to az ten dalsi.
    • PreidaQ
      Jako by nestačilo, že teď člověk musí všude vidět tu otravnou reklamu na Diablo III. *13*
  • Holt takový už je smutný trend dnešní smutné doby, která je prosta veškerého překvapení. Všechno hned, nejlépe však ještě dřív, živě a on-line... Jak někdo může sledovat živej stream z hraní Diabla III a pak si tu hru doopravdy užít, to mi hlava nebere...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit