Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pane Poláčku, já vám za to nehty trhat nebudu, ale to, co jste udělal, je protiprávní a Games.cz by z toho mohly mít problémy. Blizzard tohleto skutečně neschválil a jejich "legal" je drsnej jako šmirglpapír.
    • Dávat linky na externi videa je trestné? Od kdy. Blizzard u nás nemá ani zastoupení. Takže si může žalovat jak chce a komu chce.
      • Není to trestné, ale je to protiprávní. Zastoupení tady mít opravdu nemusí. A Tiscali navíc má prachy, což riziko žaloby výrazně zvyšuje.
        • Ale to nic nemeni na faktu ze v nasi zemi je stahovani audiovizalnich del naprosto legalni a navic si platime vypalne. A tohle je jen audiovizualni dilo.
          • Spades
            Jenze sireni uz ne :D a tohle JE sireni
            Navic toto neni ze hry, ale z DVD v collectors edici, takze se na to vztahuje to same jako na filmy.
            • Hmm v tom mas asi pravdu....
        • Máš to podložené něčím?
          • kecy: Předpokládáš špatně. V ČR už na to existují soudní rozhodnutí. Slovenské zákony neznám. Poznámky o mojí fundovanosti si vykládám jako běžnou diskusní drzost. Nebo jsme snad někdy stáli proti sobě u soudu? Pochybuju. O mojí práci nevíš nic. Zastupuju i "piráty", i když jsou to většinou socky největší, protože chci rozumnou judikaturu, která nebude jednostranně výhodná pro autory a vydavatele. To co udělal Petr Poláček, ale není k diskusi. To je autorskoprávní delikt jak vyšitej.
            • Pete jestli nemáš rád právníky, tvoje věc. Ostatně pro tebe jsem ty příspěvky nepsal. Jen jsem upozornil na něco, co považuju za rizikové jednání. V reakci na to tady lidi začali psát právní nesmysly a obviňovat mě z toho, že problematice nerozumím. Já bych si radši ukous jazyk, než bych začal "zasvěceně" komentovat jaderné štěpení nebo statiku nějakého baráku. Nota bene abych znalci v oboru začal tvrdit, že je úplně blbej, protože X. Embedding jako problém autorského práva se tady řeší už několik let a autorskoprávní delikt to prostě JE.
            • Sataniq: Ukázek? Tohle není ani náhodou ukázka (citace nebo fair use). Tohle je soubor audio-vizuálních autorských děl, které jsou součástí jiného díla souborného (hry). Za citaci skutečně soudy sankce neudělují, to máš pravdu.
            • Jelikož jsem člověk z branže filmového průmyslu, tak by mě zajámala ta soudní rozhodnutí, kde byl potrestán filmový(herní) web za šíření ukázek z filmů(her), kde skončilo NDA na materiál.
            • no kdyz nad tim tak premyslim nejakou logiku to mozna ma ale stejne jsi arogantni hnup nemam rad pravniky *11*
            • podle me jsi spíš nejakej studentík práva, ale ok. Nezdá se mi, že by zverejnovani gameplaye, a videa jsou jeho součástí, bylo protiprávní. To skutečne nemá žádnou logiku
          • Advokátně zastupuju autory i "piráty". Nějaké další dotazy?
            • Je to len nedávno, čo istá vydieračská organizácia na Slovensku (na čele s istým bývalým riaditeľom televízie) chcela vyberať od rôznych serverov/stránok poplatky za embedded linky (rozosielali aj vydieračské listy typu zaplaťte xxx€, lebo vás dáme na súd).

              Akonáhle to uvedomelejší ľudia zverejnili a dostalo sa to aj do hlavných správ (zhodou okolností televízie, ktorá je konkurenciou bývalého zamestnávateľa riaditeľa tej organizácie), celá táto vydieračská akcia sa rozplynula ako obláčik dymu, lebo sa ukázalo, že takéto konanie nemá žiadnu oporu v zákone. Predpokladám, že v ČR to nebude inak.

              As ani netreba dodávať, že riaditeľ spomenutej vydieračskej organizácie sa už v správach neukázal a "ospravedlnenie" odrecitovala nejaká noname hovorkyňa. Nanešťastie (nie na prekvapenie) žiadny z týchto vydieračov a podvodníkov neskončil za mrežami.

              Inak od človeka, čo by zastupoval autorov i pirátov by jeden čakal trošku fundovanejšie vyjadrovanie.
            • Hmmm, oky to mi castecne dava smysl. Diky za info. Tak jsem zvedavy jak na to zareaguje redakce.
            • Embedding je užití díla jeho zpřístupněním veřejnosti. Na to potřebuješ podle zákona mít uzavřenou licenční smlouvu. To, že tady nějaká společnost nemá zastoupení, neznamená vůbec NIC. V nejhorším případě zavolá do Prahy do některé z asi milionu advokátních kanceláří a ta jim vypracuje žalobu a zastoupí je během celého řízení, aniž by sem kdokoliv z té firmy musel strčit nos. Ono je to dost logické. Když dodám zboží do Tanzanie a oni mi nezaplatí, tak asi těžko tam napřed budu zřizovat filiálku a teprve pak je žalovat.
            • *zvědavý.
            • Jo píšu bez diakritiky, "odkazují" ne "odkazuji", se mnou to nemá nic společného, jsem jen zvědaví.
            • Ano, porad nevidim protipravni jednani v tom ze odkazuji na video, ktere nahral nekdo jiny. A ohanis se jmenem spolecnosti, ktera u nas nema zadne zastoupeni, tudiz ani zadnou moc.
              Neber to spatne, ja te nenapadam, jen bych rad vysvetleni, abych to pochopil a dal si pozor. To ze advokatne zastupujes spolecnosti je fajn, ale to mi to nijak nevysvetlilo.
  • Ale prosímVás běžte už někam, vy co tu furt bečíte se spoilerem. Stejně každý ví, jak to skončí.
    Happyendem.

    Kromě teda těch, co se dívali na tohle video, protože je kurňa useknuté u konce. *10*
    • Useknuté u konce? Já se na tohle nekoukal, ale nedávno posílal Hairy Ass do bleskovek odkaz, a tam to bylo imho celé.
      • To nevím, to jsem neviděl.
        • jo mm
        • Tak to zkus najit, nebude to dal nez na treti strance, a zkus si to porovnat pokud te ten konec zajima. :)
          • Nezajímá. *3*
  • Nie je to zle, ale rozhodne je to hra pre nezamestnanych. Vecer sa uz clovek totiz nepripoji :)
  • no podle videa a co lidi na forkach pisou je konec horsi jak v ME3 :D coz je co rict ale hra bavi i kdyz min jak D2 spoiler skoda te holciny :D mela hezkej oblicej :D
    • Veskoslav
      Tak já jsem zase četl, že konec je udělaný dobře, ale nečetl jsem samozřejmě jaký konec, abych si nezkazil zážitek. Jenom prostě vím, že je dobrý:)

      P.S: Na spoilery proboha používej Jsem sexy žena
      • a si?:D ale to muzou jen registrovani uzivatele :D
        • Můžou i neregistrovaní. To by mě zajmalo co může být na Lady of Terror dobre udelaneho. Me to pripada jako dobrej vysmech.
          • ja jsem nikde nepsal ze je to dobre udelane ja jsem kritizoval konec kterej je o nicem a moc jednoduchej proste pohadkovej PS: spoiler mi nejde :D
            • To byla reakce na Veškoslava ne na Tebe. Jen jsem chtěl navázat diskuzi abych nebyl přehlédnut .:-)
            • ano ale toto bylo i na pohadku moc :D
            • Veskoslav
              Diablo je pohádka:)
        • Veskoslav
          To vím, proto jsem registrovaný:)

          P.S: Podle mě to jde ale i tak u neregistrovaných:)
    • Veskoslav
      Tak já jsem zase četl, že konec je udělaný dobře, ale nečetl jsem samozřejmě jaký konec, abych si nezkazil zážitek. Jenom prostě vím, že je dobrý:)
    • diky za spoiler vole *11*
      • spoiler tam neni zadnej :D skoda te holciny muze byt cokoliv treba ze odesla pro boruvky do lesa nebo ze si jeji pritel zapomel vzit kondom a je tehotna :D
        • No jasně. Protože "šla na borůvky" je něco, co každej člověk myslí slovy "škoda jí". Místo třeba něčeho jako "Umřela". Vole.
  • pustil jsem si to a nebavilo mne to. Preskakal jsem to do konce. Na silu. Takze jsem v klidu do hry urcite nejdu.
    • Spades
      Takze si odsoudil celou hru na zaklade prerenderovanych animacek ? O.o
      • Videl cely pribeh. Nezaujalo ho to. Proc ho doplnovat hodinama klikani aby zjistil co uz vi a co ho nezajima...
        • Spades
          Me treba pribeh zajima, ale znam spoustu lidi co D3 hrajou jen kvuli gameplaye
    • Veskoslav
      To jsi ale hrál Maria
      • Já chápu že se navážíš do mě, jelikož komentuji technickou jen stránku hry, Blizzard a hlavně mám pravdu, ale že i do lidí kteří vyjádří svůj názor..někomu se to hold líbí někomu ne. Nemůžeš na každého nutit svůj názor.
        • Veskoslav
          Já jsem nejspš pochopil špatně příspěvek:)On tam píše, že to přeskákal. A já to popchopil, že to přeskákal ve hře, ne video:)Proto ta narážka na Maria.
          • Jo táákhle, to zase nedošlo mě protože jsem jinak pochopil jeho post. Tak to sorry. To je i vtipné. :-D
  • walltar
    Sakra špatné tlačítko .... du se umlátit klávesnicí.
  • Predstavte si když vyšla Mafie, že by na druhej den tady byl článek o tom jak Tomy zemřel s varováním a rozebíralo se to. Bylo by to v pořádku? Podle mě ne, vystavujete totiž lidi příležitosti si pokazit zážitek. No a ti co si to koukli a pokazili si zažitek, gratuluji.
    • Veskoslav
      Já ti nevím. Ale když člověk chce, tak se tomuto vyhne:)
      • no jo... ale odolávej tomu když už to tady máš nadosah.. :)
        • Veskoslav
          A co mám říkat já, když se mi hřeje Diablo na poličce, ale nesmím nainstalovat, jinak neudělám zkoušky:)
          • Ale na tomhle serveru je to se spoilerama poslední dobou dost otřesný. Díky Lukáši Grygarovi a jeho vyspoilerování konce Mass Effectu v podcastu si tu hru už nikdy nezahruji. To samé mě zaráží na tomhle článku. Osobně nechápu přínos. Proč se tady vlastně objevil. Za novinku to nepovažuju, protože hra dnes vyšla. Kdyby odkaz hodily do boxíku s bleskovkama, tak by se to dalo přežít, ale takhle to vystavit přímo s videem, které ještě k tomu neudělali oni, takže by stačil link nějak nechápu. To je jako kdyby jim do diskuzí psali lidi odpovědi na soutěžní otázky. Prostě spoiler jako spoiler, ale tohle by se jim nelíbilo a mazali to.
            • Spades
              V tom podcastu asi 10x rekli docela nahlas ze tam budou spoilery, a ze jim to je uplne jedno, takze si na to pak nemate stezovat...
            • mas v nadpisu napsano ze jsou to vsechny videa z D3 pokud se na to podivas je to vlastni chyba upozorneni tam je takze nebrec
            • Veskoslav
              Já to chápu. Já jsem ihned po vydání ME 3 nechodil na tiscali dokud jsem to nedojel:)Což bylo asi týden. Takyhle to dělám pokaždé. Sice Diablo III si chci zahrát a mám ho i zakoupené, ale chodím jenom do diskuzí a nějak dokážu ignorovat i spoilerující příspěvky:)
    • walltar
      Návštěva internetu je na vlastní nebezpečí....

      Ty kteří to nezvládnou budou umláceni klávesnicí.
  • BoB.2
    Řešeni problémů s D3.
    http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/411645_10150918971876676_103551776675_9801629_1142779725_o.jpg
    • Veskoslav
      Tohle udělá opravdu jenom hlupák....
      • BoB.2
        Nebo někdo kdo neví co s prachama.
        • Veskoslav
          Taky mě to napadlo. Ale spíše chtěl udělat machry, jelikož po zakoupení má k dispozici digitální kopii na svém účtu.
        • Spades
          Tak to DVD je k vlastni hre uplne nepotrebne :D
          A i u D2, kdyz jsem zlomil CD, tak jsem to nafotil a s fakturou poslal mailem na cdprojekt, a postou mi prislo nove CD :D
          • walltar
            Si jim měl poslat to CD ... oni by ho poslali do blizzu na opravu.
  • Co to je za cliffhanger na konci? *10*
    Jináč člověk by řekl, že Diablo bude mět aspoň na žrádlo, je docela podvyživený.
    • Jo no, kdo by to rekl ze kdyz spojis 7 panu pekla tak z toho vznikne zenska :-D
      • Teď když jsi to takhle napsal něco na tom bude. *15*
  • Cahir
    Diablo mě nezajímá a hrát ho nehodlám, ale respektuju, že pro některé je to vysněná hra roku, možná i dekády a že ve světě počítačových her jde o jednu z největších událostí. Je to stejné, jako když vycházel Skyrim, Mass Effect 3 atd.

    Proč v diskuzích u velkých titulů musí pořád někdo držk*vat? Nikoho nezajímá, že vás to nezajímá, nechte fanoušky a novináře, ať si svojí hru užijou a jděte o dům dál. Každej kok*t má potřebu sem nákračet a oznámit nám, že Diablo mu je jedno. *7*
    • A přesto jsi sem přišel a něco napsal. :-)
      • Ale udelal to na urvoni, kterou nemel zadny z tvych postu.
        • az na to slovo ze keket a hviezdicka to neospravedlnuje
        • V tom mas absolutni pravdu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit