Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ježiš, takových tragédů pohromadě se může najít jen na herním webu. Opravdu výkvět autistů a ubožáků.. Ať si káždý dělá co chce. Já zas nechápu, to vaše vysedávání u přiblých her jak malý děti ve 20 letech..(nebo kolik vám většině je..) *7*
    • TheGGG
      Zajímavý, co vlastně děláš na webu o hrách. To ses sem proklikal když hledals p*rno s německýma důchodcama?
    • Jen jim to nandej. Ukaž, že se jen tak nedáš. No počkej, když už seš u toho, tak to nandej úplně všem. Dokaž jim, že jsi rebel a že stojíš proti systému a děláš si, co chceš.

      Hlavní je se nebát jít proti proudu.
    • Vkus má každý různý, nikomu to neberu, ale krom snad Prago Union, Vypsané Fixy a Sto zvířat tam není nic poslouchatelnýho. A když si odmyslím lineup, kdo by fesťák trávil v herním koutku?

      Edit: Sorry, to neměla být reakce na tebe, ale samostatný příspěvek.
    • Vrook
      Ty máš trošku slabý nervy né? Ať ti neprdne žíla v mozku. Nevim jestli tě jakožto fanouška klusů, majklů spiritů, midilidů a jánevim jakejch jinejch možnejch pseudoumělců urazily narážky na ně, tudíž i na tvůj hudební vkus, nebo jestli se už tak hystericky těšíš na to až si za pětikilo budeš cucat pivo z plastovýho kelímku a budeš se přiblble řechtat s nějakym náramkovym chipem přímo z Krausovy p*dele na ruce, ale věř mi, že za kulturní dno nepovažujou Majáles zdaleka jenom diskutéři z videoherních webů.. Každej soudnej člověk v mym okolí s alespoň špetkou vkusu má stejnej názor. Očividně i lidé z games.cz jsou kulturně na vyšší úrovni než ty, takže si tu klidně můžeš vylejt vztek a zase táhnout.
      • janchor
        (technická: když frkneš zrovna MIDI LIDI mezi "kluse", nehází to na tvůj hudební přehled úplně nejlepší světlo)
        • Vrook
          Možná to nehází dobré světlo na můj přehled nad hipsterstvím šmrncnutým rytmem a melodií, ale hodlám si stát za názorem, že to, co dělaj midi lidi, je tak z pěti šestin póza a z jedné hudba.
        • MIDI LIDI je hipsterskej odpad. Sorry.
          • janchor
            I to by je házelo podstatně mimo klusovskej střední proud. Ale na odpad je to naštěstí až příliš chytrá muzika.
            • Ale pane, to, že něco konvenuje něčímu vkusu ještě neznamená, že je to automaticky chytrý. Nicméně midi lidi uznávám mají nějaký dráp, ve mě to třeba vyloženě nevyvolává negativní emoce. Ale za chytrou muziku považuju třeba Eggnoise. Ty se s tím mazlej a umí na spoustu nástrojů, je to hudba jinde.
            • hledáš chytrost kde není, to je tvůj hlavní problém. Jak u her, u muziky, filmů..

              Některý lidi považujou za chytrou muziku Tata Bojs. No dobře, no.
              • janchor

                Reakce na příspěvek:

                Ja ji nehledám, já ji tam na první dobrou celkem zřetelně slyším. A chápu, že zrovna poetika / humor Petra Marka & spol. není každýho šálek kafe. Ale že něco nekonvenuje vkusu ještě neznamená, že je to automaticky hloupý.
            • Janchore, jak pro koho.
              • janchor

                Reakce na příspěvek:

                Bezpochyby. Chytrý věci nebývají pro každýho, zvlášť zabalený do formy, která klame tělem.
      • Je mi nějaký Majáles u prd*le, nehodlám tam jít, mám jiné plány ani nejsem fanoušek, jen mi je na nic z těch vašich omezených buranských názorů.. Většinu z vás bych chtěl potkat ve skutečnosti jestli jste opravdu takový výplod intelektuálů a hrdinů na jký si tady hrajete...
        • Vrook
          Díky, teď alespoň vím, že abych byl správným světákem, musím být vůči všemu pozitivní a otevřený, musím vše tiše schvalovat a hlavně si nesmím na nic stěžovat nebo nedej bože něco odsuzovat. Jedinou vyjímkou jsou diskutéři na herních webech, vůči těm musím naopak generalizovat, urážet a pohrdat. Ještě jednou díky za objasnění a za návod "Jak nebýt omezeným buranem"...
    • Vždyť pořádný hry jsou až od 18 *8*
  • Na Majáles jsem sice chodila, ale loni to bylo jednoznačně naposledy. Moc študáků na jednom místě škodí zdraví a loni už pohár přetekl. :)
    • Jj, já přestal chodit do ZOO, protože tam byla samá zvířata.
      • Zvířata ti aspoň nepijí krev. ;)
  • Vrook
    Pro fanoušky pseudomesiášský polosvině Klusa je her škoda.
  • cr8gg
    Jako nvm nechci bejt za vola, ale celkem krok vedle. Chapu, ze to ej plny potencionalnich novejch fanousku atd, takze pro games logickej krok, ale i tak ... cpat se na takovej odpad festival, plnej hipsteru, deti a ochlastu/fetek.
    • frag.ment
      Tak si seď doma u počítače a buď svatoušek.. Já už teda nejsem nejmladší, ale když se de ven, tak se kalí/fetuje (každému dle jeho preferencí), paří a užívá.
    • Keyz
      Asi lidi co tam chodí je hlavní cílová skupina pro games :)
  • jakou herni zonu vole na akci se ma kalit.
  • nekromant33
    leda se špuntama v uších
  • Jack1947
    Uz zase se tu rozebiraji hipsteri? *7*
  • Majáles? Tam budou i cizí lidi, co normálně choděj po venku? Tak to ne děkuji. *11*
    • davidBray
      a některý budou mít i prsa !! (nemyslím tlusťochy :))) )
      • Tak to je smutné. To je nějáká forma postižení? *9*
  • NavrySS
    Fesťák plný květinové hudby a rádoby ''hipíků'' a ''hipstrů''. Ne, děkuji. *3*
    • Navíc tam se nejde na kvalitu ale proto aby se dav vyřádil.
      Prostě hromada nějaké "zábavy" a stejně vždy z toho máš prd. Řvou tam různí rektální umělci do toho taneční kreace borců kteří mají co do činění módou...

      Hudbu dobře neslyšíš jak tam jsou debilní místa a musíš se někam narvat mezi dav lidí s mastnými vlasy co se týden neviděli vodu.
      Ale jde údajně o atmosféru. Něco jako být na zápase hokeje v poslední řadě a vidět h*no. Ale mohu říci, že jsem tam byl a machrovat před kámoši z hospody.
      To se pak cítíš opravu jako král, když jsi na nějaký akci a máš skvělé místo a dole se vidíš tohle:
      http://easymagazine.cz/sites/all/files/basic-images/article/majales.jpg
      *1* přesně jak ty záběry z historických filmů, šlechta se v klidu baví a dole se plácá zbytek.

      Ale jako studium davu to je dobrá věc. A herní zóna potěší.
    • Krescz
      tak zustan doma :D L tam nikdo nechce
      • NavrySS
        Tak to aby jsi zůstal doma taky *3* .
        • God-of-War
          Já taky zůstávam doma, takže no stress:)..
          • Protože tě máma nepustí
            • God-of-War
              Spis uz mam jiny plany, na ktery si jeste moc malej. *3*
  • Kdo to platí?
    Vzdyt to snad neni mozný, majales ma vetsi marketing nez leckterá politicka strana

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit