Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Majáles? Tam budou i cizí lidi, co normálně choděj po venku? Tak to ne děkuji. *11*
    • davidBray
      a některý budou mít i prsa !! (nemyslím tlusťochy :))) )
      • Tak to je smutné. To je nějáká forma postižení? *9*
  • Vrook
    Pro fanoušky pseudomesiášský polosvině Klusa je her škoda.
  • NavrySS
    Fesťák plný květinové hudby a rádoby ''hipíků'' a ''hipstrů''. Ne, děkuji. *3*
    • Navíc tam se nejde na kvalitu ale proto aby se dav vyřádil.
      Prostě hromada nějaké "zábavy" a stejně vždy z toho máš prd. Řvou tam různí rektální umělci do toho taneční kreace borců kteří mají co do činění módou...

      Hudbu dobře neslyšíš jak tam jsou debilní místa a musíš se někam narvat mezi dav lidí s mastnými vlasy co se týden neviděli vodu.
      Ale jde údajně o atmosféru. Něco jako být na zápase hokeje v poslední řadě a vidět h*no. Ale mohu říci, že jsem tam byl a machrovat před kámoši z hospody.
      To se pak cítíš opravu jako král, když jsi na nějaký akci a máš skvělé místo a dole se vidíš tohle:
      http://easymagazine.cz/sites/all/files/basic-images/article/majales.jpg
      *1* přesně jak ty záběry z historických filmů, šlechta se v klidu baví a dole se plácá zbytek.

      Ale jako studium davu to je dobrá věc. A herní zóna potěší.
    • Krescz
      tak zustan doma :D L tam nikdo nechce
      • NavrySS
        Tak to aby jsi zůstal doma taky *3* .
        • God-of-War
          Já taky zůstávam doma, takže no stress:)..
          • Protože tě máma nepustí
            • God-of-War
              Spis uz mam jiny plany, na ktery si jeste moc malej. *3*
  • Kdo to platí?
    Vzdyt to snad neni mozný, majales ma vetsi marketing nez leckterá politicka strana
  • cr8gg
    Jako nvm nechci bejt za vola, ale celkem krok vedle. Chapu, ze to ej plny potencionalnich novejch fanousku atd, takze pro games logickej krok, ale i tak ... cpat se na takovej odpad festival, plnej hipsteru, deti a ochlastu/fetek.
    • frag.ment
      Tak si seď doma u počítače a buď svatoušek.. Já už teda nejsem nejmladší, ale když se de ven, tak se kalí/fetuje (každému dle jeho preferencí), paří a užívá.
    • Keyz
      Asi lidi co tam chodí je hlavní cílová skupina pro games :)
  • nekromant33
    leda se špuntama v uších
  • Reklama na Majáles je jako mor. Dobrý business.
  • Jezis to je zas poctenicko...nerdi+ socialni zivot... :-D nebojte neni to povine vylezt ven na svetlo
    • nekromant33
      co má moje neochota jít mezi dav lidí pogujících před pódiem, na kterým se střídají kapely hrající "muziku", která je pro mě jako pro ateistu nejbližší představou pekla, společnýho s mým sociálním životem... oh wait
    • hlavně ty znalosti hudební scény a odbornost komentářů .. si připadám, jak když to komentuje děda s babi tvl *1* *1* *6*
    • jn, pro ně je to horror se vsím všudy :D :D
  • Co je to chytrá muzika?
    • Třeba Deathspell Omega, Rachmaninoff nebo Autechre. Tak daleko asi chytrý posluchač MIDI LIDI nedohlédne.
      • janchor
        Divil by ses, Rachmaninove. Pochvaly už léta sbírají od kritiků, o jejichž hudebním rozhledu se nám oběma může jen zdát (viz např. http://klusak.blogspot.cz/2011/10/nezapomenout-laska-je-mozna-vltava-midi.html).
        • Hudební rozhled = kvalitní hudnební vkus? To jsem nevěděl. Nepopírám, že člověk s širokým záběrem bude schopnej analyzovat hudbu víc, než třeba nějákej povrchní posluchač, ale že má někdo naposloucháno neznamená, že má patent na vkus. Mně MIDI LIDI feelingem zapadaj třeba mezi takové Čoko Voko a podobné pseudointoušské h o v n a. I když nepopírám, že jsou LIDI o něco sofistikovanější.
          • janchor
            No, vytáhl jsi tu, že posluchač ML nebude tušit, co jsou zač Autechre, tak jsem to jen uváděl na pravou míru. Patent na vkus pochopitelně neexistuje. Nicméně zrovna Čokovoko mi přijdou velice vtipný, takže jsme doma (tzn. je zřejmý, že do určitý míry příbuznej styl humoru, se kterým obě tyhle kapely pracujou, tobě nevoní a mě naopak jo).
            • Ano, opravdu si myslím, že průměrný posluchač MIDI LIDI nezná Autechre. A tím nemyslím pár hudbě znalých kritiků.

              A ano, podle mého názoru nemá humor v hudbě co dělat.Tedy ne v té, kterou poslouchám já.
    • Tak jsem si ty MIDI LIDI pustil a asi je to na mě vážně moc chytrý *13*
  • TheGGG
    V dnešní době jedině Party Lajf a J. B., jinak je to neposlouchatelný.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit