Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • fightcluby jsou fajn, jen kdyby jste si trochu méně skákali do řeči... občas je to jak tureckej bazaar, zvlášť když tam máte Drdu, ten kolikrát vypadá že bouchne, jestli ho okamžitě nenecháte mluvit
  • Preed
    Rad by som prisiel ale bohuzial som z dalekych krajov slovenskych,konkretne z Bratislavy,co vlastne asi nie je az tak daleko no ale aj tak :/.
  • Black_Hand
    hmm...tak nejak mi doslo, ze jsem pouzil jiny email na donatorstvi, nez. ale to by snad problem byt nemusel ne? mam se vam nejak vice legitimovat :)?
    • sleepless
      No, asi nam dojde, ze to neni tve alter ego, takze neni nutno posilat znovu ;)
      • Black_Hand
        ok. predstava, ze by vam dosly stovky emailu bude asi ponekud nadsazena :).
        • Protoze jich prijdou tisice! Toto bude novodoby woodstock! Tzv Gamestock!
  • To musi byt velky zazitok :)
    Ako sa pozerat na gay serial s Jarom Slavikom *11*
  • Čest soudruzi, chtěl jsem sem něco napsat, ale pak to po mně chtělo abych opsal kód z obrázku - GAY, tak sorry.
    • Top měl být vtip.. jakože znamení... ehm.. tak nic...
      • :D
  • Amylee.Anderson
    Tak snad mi přijde potvrzení, abych se mohla začít těšit :)
  • snad se vejdem :)
  • Bude tam drda ?
  • Skoda, ze bydlim v USA.
  • no_matter
    Tak já se hlásím k hlídce na baru *1* je tam malá pravděpodobnost, že bych třebas nedorazil a nechci zbytečně zabírat místo někomu kdo by tam byl určitě. Máte nějakou představu, jak dlouho budete natáčet?
    • blixa
      Odhadoval bych to to tak na hodinu a pul, az dve hodiny..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit