Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Řečnická otázka? Vždyť je to chudák, svítí to z něj.
  • x_ander
    Když se nad tím ale teď tak zamyslím, tak mě vlastně dochází, že jediný důvod proč se jeden vedle druhého vymlouváte, že nedojedete, je ten, že Vás maminka zkrátka nepustí na výlet do Prahy.
  • x_ander
    Tady mi asi uniká spojitost. Madonna ti klidně udělá koncert v Horní dolní, když ji zaplatíš její standartní taxu za vystoupení (pravda, možná zrovna za cestu do Horní dolní budeš muset něco připlatit). Ale myslím, že bandě trollů nikdo nebude platit, aby se ukázali na natáčení fightclubu :-D Jen se rádoby-zviditelňujete v diskusi, kde děláte ramena, ale zveřejněním své pravé podoby by si z Vás pak každý už jen dělal srandu. Resp. srandu si z Vás dělají všichni i teď, ale pak by to mělo větší grády. Přece jen, až by mě tu pak znovu poučoval někdo z těchto našich "celebrit" a já už věděl, že to je skutečně jen obtloustlý uhrovitý klučík v pubertě, který v reálu není schopný před lidma říct smysluplnou větu svým přeskakujícím hláskem, tak bych mu to dal pěkně sežrat :-D
  • Cahir
    Trolíku, proč máš několik profilů?
  • ucho
    studenti za dobu studia vypijou tolik alkoholu, že do té státní kasy nasypou peněz požehnaně... :D
  • Danny_TheSavior_Vavra
    Zajímavý náhled, pane filozof... Vypadá to, že peníze daňových poplatníků na vaše studia nelehnou ladem!
  • jindra.veliky
    mozna pro tebe bude novinka, ale na svete je dost materialu, aby si clovek mohl udelat o takovy dobe obrazek (pan Drda by mohl ucinkovat v Homolkovi po 50 letech),

    ty muzes taky nejaky prameny vyuzit, aby ses dozvedel neco o druhy svetovy, prvni svetovy atd. Zkus vyuzit moderni technologie.

    *3*
  • Cosi
    Máš tu fanklub.
  • blixa
    Odhadoval bych to to tak na hodinu a pul, az dve hodiny..
  • *1*
  • Já vím události předcházející horově herezi jsou zajímavé a stejně tak vznik imperia, já měl spíš namysli něco z období třeba před 20 000 lety
  • Amylee.Anderson
    Tohle mi někdo vysvětlete...
  • RakeW
    Aj, škoda, jedu k mamce na Vysočinu dělat dřevo, tak třeba u dvoustovky...
  • :D
  • Jazz
    To není žena, to je mimozemšťan.
  • Cahir
    Tohle má na starosti kolega Trol.diskuzní z oddělení pro styk se zákazníky...
  • Preed
    Rad by som prisiel ale bohuzial som z dalekych krajov slovenskych,konkretne z Bratislavy,co vlastne asi nie je az tak daleko no ale aj tak :/.
  • no_matter
    Tak já se hlásím k hlídce na baru *1* je tam malá pravděpodobnost, že bych třebas nedorazil a nechci zbytečně zabírat místo někomu kdo by tam byl určitě. Máte nějakou představu, jak dlouho budete natáčet?
  • vznik císaře, impéria, kapitul, dobývání světů,... jo, fakt málo :D to spíš ta 40 000 je nudná.
  • A že se tam toho před herezí hodně událo hmm.
    Ale jestli chceš můžeš být třeba fandou Warhammeru 10 000

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit