Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • já myslím že jindra byl v STB
  • Black_Hand
    ok. predstava, ze by vam dosly stovky emailu bude asi ponekud nadsazena :).
  • Keyz
    Bude Draken?
  • Erien
    Chlapec narozený roku 2000, který neví jak vypada hospoda zevnitř, nemá ani páru o komunistické éře, nám tu bude něco porovnávat. Prosím už se k ničemu nevyjadřuj bude to tak pro všechny lepší.
  • sleepless
    No, asi nam dojde, ze to neni tve alter ego, takze neni nutno posilat znovu ;)
  • sleepless
    Trolova recenze neni recenze, proto ve stavajici podobe jako ctenarska recenze schvalena nebude. Ale jiz jednou jsem mu nabizel, at ji hodi do diskuse (ona neni dlouha, vime), ale na konto ruzneho vykrucovani to neudelal. Takze tak.
  • konečně někdo kdo má všech pět pohromadě
    Vím že nás bezmezně obdivuješ
  • Přesně tak my chceme trollovu recenzi, my chceme trollovu recenzi, my chceme trollovu recenzi, my chceme trollovu recenzi.


    PS: trolle pošli mi ji na email: trollcovasjebadouchaanedasipokoj@gaymail.hg
  • veskoslava nemůžu napadat. Podle profilovky je to fanda warhammeru 40 000 a pokud vím jsme jediný dva v republice tak si musím dávat pozor.

    ps: alžběta hraje nahááá? fap fap fap fáááááp
  • Já bych všem zdejším trolům pustil při vstupu jejich hymnu http://www.youtube.com/watch?v=oavMtUWDBTM *1*
  • Nechtel jsi napsat "codka"? Na games se totiz hateuje COD, ne WoW.
  • Týmto vyzývam šéfredaktora aby urýchlene uverejnil trollovu recenziu *15*
  • Som zvedavý či sa ukáže aj imbecil s ružovou ikonkou.
  • Skoda, ze bydlim v USA.
  • Přesně tak,schválně tam vystup na tom stém fight clubu na podiu a přečti všem přítomným svou "super extra recenzi",kvůli které už nějakou dobu prudíš a voláš po spravedlnosti *7*
    Aspoň by jsme konečně uviděli tvář experta jménem trol.diskuzní. *3*
  • Spis bych to videl na 'hrozne' nenapadny, vykrucovani se z verejneho odhaleni totoznosti.
  • jindra.veliky
    pusobi na me jako klasickej hospodskej buran z komunisticky ery

    ale mel jednu dobrou hlasku o hajz**ch *3* to se musi nechat
  • jindra.veliky
    Kdyby to melo nejaky zajimavy hosty, tak tam klidne jdu. Ale zabrat si misto a pak tam koukat treba na Alzbetu a jeji historky jak hraje hry jen naha...

    ps: zapomnel si na Veskoslava a jeho brachu, co se vzdycky prihlasi a napise nejakou blbost
  • ZvacA
    Vám bych nechal zahrát přinejmenším tohle [ http://youtu.be/qKpfx7jl5F0 ] už při vstupu. :)
  • zdeeneek
    Ja sem kvuli trolum, haterum wowka a konzoli rozhodne nechodim.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit