Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Inquisitor
    A každej by měl mít na krku ceduli s nickem, aby jsme věděli jaký místní expert se tam vyjadřuje. Schválně jestli budou tak drsný jako tady.
    • Amylee.Anderson
      Otázka je, jestli ty "místní experty" vůbec pustěj.
      • proč ne? díky ním sem lidi choděj. Měli byste těm hrdinům být vděčný
        • zdeeneek
          Ja sem kvuli trolum, haterum wowka a konzoli rozhodne nechodim.
          • Nechtel jsi napsat "codka"? Na games se totiz hateuje COD, ne WoW.
            • zdeeneek
              Byl ses nekdy podivat v diskuzich pod clankem k wowku? Tam z 90% pisou jen lidi, kteri wow nikdy nehrali, vubec je nezajima. Akorat maji potrebu tyden co tyden dat svetu vedet, ze je wowko nejvetsi sra*ka vsech dob ( podle nich )
        • Cosi
          Tak to jo. Rozhodně sem chodím za trolem a spol, a ne za těmi co se umí vyjadřovat, jejich názory mají smysl, nebo nedej bože kvůli redakci, článkům a recenzím. *1*
          • konečně někdo kdo má všech pět pohromadě
            Vím že nás bezmezně obdivuješ
  • Konecne uvidim ty vase hnusny gesichty
  • A mezi prvními zájemci jsou:

    jejdásek
    cody
    jindra.veliký
    troll.diskuzní
    moje maličkost
    ...
    • x_ander
      Myslím, že nikdo v Vás nemá ani náhodou koule se tam ukázat. Zpoza klávesnice nejstatečnější trollové, ale v reálu byste seděli zastydle v rohu a necekli ani hlásku :-D
    • jindra.veliky
      Kdyby to melo nejaky zajimavy hosty, tak tam klidne jdu. Ale zabrat si misto a pak tam koukat treba na Alzbetu a jeji historky jak hraje hry jen naha...

      ps: zapomnel si na Veskoslava a jeho brachu, co se vzdycky prihlasi a napise nejakou blbost
      • x_ander
        Jindříšku...tohle neukecáš :)
      • veskoslava nemůžu napadat. Podle profilovky je to fanda warhammeru 40 000 a pokud vím jsme jediný dva v republice tak si musím dávat pozor.

        ps: alžběta hraje nahááá? fap fap fap fáááááp
        • 3 v republice
          • už celý 4
            • Já vím události předcházející horově herezi jsou zajímavé a stejně tak vznik imperia, já měl spíš namysli něco z období třeba před 20 000 lety
            • vznik císaře, impéria, kapitul, dobývání světů,... jo, fakt málo :D to spíš ta 40 000 je nudná.
            • A že se tam toho před herezí hodně událo hmm.
              Ale jestli chceš můžeš být třeba fandou Warhammeru 10 000
            • tak budem fandit jen době před herezí, budem hipstři.
            • Sakra už to začína být mainstream
    • ZvacA
      Tak, pokud by se tam sešla tahle sorta, tak bych se nebál polemizovat o hodně velké sledovanosti. Vidět kádry vašeho ražení je snad přáním každýho, kdo se na Games běžně orientuje. Na druhou stranu, přijít o tak vypiplanou mysteriózní pověst by byla škoda. :D
      • Robotron3
        Ten kdo by chtěl vidět tyhle kádry, tak by se díval a poslouchal Fight Club tak jako tak, protože to je pravděpodobně stálý posluchač a účastník diskusí. Ale vidět pohromadě tenhle výkvět diskusí by byl teda něco. Bohužel zrovna tyhle lidi si myslim, že nepříjdou, pač to tak většinou bývá, že čím větší suverén na netu, tím menší sebevědomí v reálu :)
        • jakej suterén kámo? já bych teda klidně došel jen by museli ti ňoumové obědnat pár šlapek a něco dobrýho k pití (jak to má pod 30 promile tak to nepiju, ale dávám to sousedovu psu). A museli by pozvat nějakýho pořádnýho Dýdžeje třeba Davida Guettu Baguettu. Pak bych jim možná přišel dát jeden dva podpisy a požehnal jejich dětem.
          • x_ander
            Tady jde konečně vídět, že vy trollové jste jenom zamindrákované děti. Když máte šanci se konečně ukázat světu, tak přichází hromada výmluv. Bavím se velice *1*
            • x_ander
              Když se nad tím ale teď tak zamyslím, tak mě vlastně dochází, že jediný důvod proč se jeden vedle druhého vymlouváte, že nedojedete, je ten, že Vás maminka zkrátka nepustí na výlet do Prahy.
            • x_ander
              Tady mi asi uniká spojitost. Madonna ti klidně udělá koncert v Horní dolní, když ji zaplatíš její standartní taxu za vystoupení (pravda, možná zrovna za cestu do Horní dolní budeš muset něco připlatit). Ale myslím, že bandě trollů nikdo nebude platit, aby se ukázali na natáčení fightclubu :-D Jen se rádoby-zviditelňujete v diskusi, kde děláte ramena, ale zveřejněním své pravé podoby by si z Vás pak každý už jen dělal srandu. Resp. srandu si z Vás dělají všichni i teď, ale pak by to mělo větší grády. Přece jen, až by mě tu pak znovu poučoval někdo z těchto našich "celebrit" a já už věděl, že to je skutečně jen obtloustlý uhrovitý klučík v pubertě, který v reálu není schopný před lidma říct smysluplnou větu svým přeskakujícím hláskem, tak bych mu to dal pěkně sežrat :-D
            • Bohužel chyba je na straně pořadatele. To je jako kdybys chtěl aby ti např. Madonna udělala koncert v Horní Dolní.
          • ZvacA
            Vám bych nechal zahrát přinejmenším tohle [ http://youtu.be/qKpfx7jl5F0 ] už při vstupu. :)
            • Já bych všem zdejším trolům pustil při vstupu jejich hymnu http://www.youtube.com/watch?v=oavMtUWDBTM *1*
          • Amylee.Anderson
            Že ještě žiješ, když piješ nad 30 promile *1* *1* Ty jsi dobrej suterén.
          • Robotron3
            Jasně, trol.diskusni by taky přišel, kdyby... O tom to je ;)
      • všichni bychom museli mít masky a ďábelsky se smát
        hahahaha (ďábelský smích)
    • Trol.diskuzni
      Celý žhavý... Dokud mi neuznají moji čtenářskou recenzi, tak se na ty pominuté fejsíčkáře v čele s panem Poláčkem můžu akorát vyprdnout. *3*
      • Týmto vyzývam šéfredaktora aby urýchlene uverejnil trollovu recenziu *15*
        • Přesně tak my chceme trollovu recenzi, my chceme trollovu recenzi, my chceme trollovu recenzi, my chceme trollovu recenzi.


          PS: trolle pošli mi ji na email: trollcovasjebadouchaanedasipokoj@gaymail.hg
          • sleepless
            Trolova recenze neni recenze, proto ve stavajici podobe jako ctenarska recenze schvalena nebude. Ale jiz jednou jsem mu nabizel, at ji hodi do diskuse (ona neni dlouha, vime), ale na konto ruzneho vykrucovani to neudelal. Takze tak.
            • aha takze 5 řadku ukončených slovem
              SRttttttttttgtsddsAČtstataKA
            • pfsuuuuuuuuu
              Je to tu těžká cenzura
      • Přesně tak,schválně tam vystup na tom stém fight clubu na podiu a přečti všem přítomným svou "super extra recenzi",kvůli které už nějakou dobu prudíš a voláš po spravedlnosti *7*
        Aspoň by jsme konečně uviděli tvář experta jménem trol.diskuzní. *3*
      • Je to jen obyčejná závist, to já bych se těma pisálkama netrápil. Naopak běž tam a pořádně nahlas tu recenzi zarecituj, nikdo nezastaví hlas lidu *16* *16* *16* *16*
        • Spis bych to videl na 'hrozne' nenapadny, vykrucovani se z verejneho odhaleni totoznosti.
  • Bude tam drda ?
  • Black_Hand
    hmm...tak nejak mi doslo, ze jsem pouzil jiny email na donatorstvi, nez. ale to by snad problem byt nemusel ne? mam se vam nejak vice legitimovat :)?
    • sleepless
      No, asi nam dojde, ze to neni tve alter ego, takze neni nutno posilat znovu ;)
      • Black_Hand
        ok. predstava, ze by vam dosly stovky emailu bude asi ponekud nadsazena :).
        • Protoze jich prijdou tisice! Toto bude novodoby woodstock! Tzv Gamestock!
  • BoB.2
    Já nepřijdu,jen aby jste mě tam nehledaly. *15*
    • Robotron3
      To je jasný, poslechnout si v klidu z domova je mnohem pohodlnější, než se trmácet někam, a ještě se stresovat, aby člověk neřek nějakou blbost. *2*
    • kotty
      Neboj, zadny zeny tam stejne nebudou...
      • Robotron3
        Dyť tam bude AmyLeeAnderson ;)
        • Jazz
          To není žena, to je mimozemšťan.
          • Amylee.Anderson
            Tohle mi někdo vysvětlete...
            • Cosi
              Máš tu fanklub.
  • fightcluby jsou fajn, jen kdyby jste si trochu méně skákali do řeči... občas je to jak tureckej bazaar, zvlášť když tam máte Drdu, ten kolikrát vypadá že bouchne, jestli ho okamžitě nenecháte mluvit
  • snad se vejdem :)
  • Amylee.Anderson
    Tak snad mi přijde potvrzení, abych se mohla začít těšit :)
  • To musi byt velky zazitok :)
    Ako sa pozerat na gay serial s Jarom Slavikom *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit