Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Když už chci vytvořit rádoby příběhovou hru s cutscénami, tak bych si snad měl dát i záležet na jejich kvalitě, ne? Dabing mi tam vůbec neseděl a o animacích obličeje netřeba se rozepisovat.
    Ale uvidíme, co předvede ještě jízdní model...
  • Problem celeho NFS je ten ze uz davno ztratilo ksicht! A dneska uz se samo nedokaze najit protoze ruzne vekove generace si pod pojmem prave NFS predstavuji uplne neco jineho! Zklouzlo do spiraly modnich prvku, jednou inspirace Buroutem, podruhe pokus o onlinovku, pak tunning, socialni prvky, simulace atd. a z ni uz neni uniku! Ta serie uz nema svuj ksicht. A za to si muze EA samo. Melo se drzet osvedceneho kopyta a nezkouset blbosti. Prni dily NFS byly vzdy o zavodech v krasne krajine! Zadne okruhy, zadny tuning jen sem tam nahanecka s policajty jako bonus. Pro me osobne serie dosahla vrcholu s Porshe unleashed a pak uz to slo z kopce. Nicmene jak rikam pro mladsi generaci je ten vrchol napriklad uplne jinde treba u tunnigu a NFS underground (ktere svoje kvality melo). No a ti nejmladsi uz to citi zas uplne jinak... NFS zustava ale uz se tomu snad ani tak neda rikat. Kazdy rok jen to uplne neco jinem. Amen
    • NFS4 + Celtic Ruins + 3Dfx = WOW

      Jinak Porche best, NFS2+3 hrané nejvíc ze všech, Brno Invex '98 nezapomenutelné :)
      • Zapomněl jsem dodat pavilon P... :-D
  • Vypada to ze serii Need for Speed chybi vic nez jen nejaka license. A naopak dost veci prebyva.
  • Zlatej "příběh" most wanted... *10*
    • V tom roce 2005 nebo kdy to vyšlo jsem se Clarencovi a jeho bandě edgy chujů upřímně smál, ale po tom, co jsem viděl poslední dobou v nfs... Razor & Co ftw.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit