Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    To je neskutečné co za děcka tady je aby zkazily kterýkoli celkem normální příspěvek.

    Aano vím že se jednalo o Pepu *3*
  • Veskoslav
    Přečteno. Zcela souhlasím s Danem Vávrou a jeho komentářem k F4, nejvíce mě bavilo RETRO. Rozhovory zajímavé. Rozhodně pěkné číslo:) Jenom elektronická verze je v současné chvíli tragédie, co to přešlo pod Alzu.
    • Absolutně nesouhlasím se všemi výše uvedenými body.
  • mikezz
    Obálka pekná, len nie som si úplne istý tými dodatočnými efektami na tejto, aj na obálkach starších Levelov. Ale je to čisto subjektívny názor. Inak znova super práca, veľké dík za každé číslo.
  • Jack1947
    Supr obálka, plakát a obsah... Level je čím dál tím více zajímavější... škoda že další číslo bude až 25ledna! :-/
    • Já mám na LEVEL opačný názor, a to hlavně kvůli přehnaně optimistickým recenzím, který poslední dobou píšou. Do tohohle roku jsem byl dlouhodobý předplatitel, ale teď mi příjde, že jsou recenze zaplacený a ztratil jsem tak k časopisu důvěru. To je ale teď aktuální problém většiny herních medií.
      • TheGGG
        a vše to platí obama...
        • Jack1947
          S Putinem napůl *2* *1*
      • Jack1947
        Vím že bych neměl krmit (trotla?) ale třeba Rainbow six tam má v recenzi nic moc a to si nemyslím že je podplacené...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit