Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ani zminka o lidech kteri zadotovali tenhle pocin ...gg frajeri
  • Majkl
    no one has as many friends as the man with many cheeses *3*
  • pillars už překladá někdo jinej, je zbytečný to mít přeložený 2x
  • Sh4rPEYE
    Jako jeden z překladatelů (konkrétně ten nejmladší ;) ti tímto vyjadřuji svůj nejhlubší dík. Vážně, jde vidět, že si vážíš práce :)
  • Naivko, piráti tu češtinu budou mít pomalu dřív než legální uživatelé :-)
  • RedEagle
    By ma zaujimalo kedy bude konecne čeština do path of Exile :))
  • fallanga
    To mohu potvrdit. Momentálně mám rozehráno Pillars Of Eternity a dávám to v pohodě, ale po hodince hraní Divinity jsem si řekl, že radši počkám na češtinu. Nic jednoduchého to není.
  • Však proč by měli nadávat? Gog verze se běžně válej po uložtu jako odpad.
  • seprah
    před tímhle počinem smekám, a zároveň gratuluju k tomu, jak se to krásně vyvinulo. Ikdyž mi nevadí hrát v angličtině, těším se, až češtinu vyzkouším *4*
  • fallanga
    Dobrá práce chlapci. Skoro po roce si to už mohu zahrát se vším všudy.
  • Tož,respekt borcííí....
  • tak se vyda "neoficialne", problem vyresen...
  • Alex81
    Velká gratulace!!!
  • Klukům a i případnému ženskému osazenstvu gratuluju k dokončení takto rozsáhlého titulu. Jelikož mám za sebou pár přeložených titulů, vím, že to není žádná p*del.
    Dost jsem se ale divil, že Lariani si dali ve smlouvě takovéhle podmínky, čekal bych, že aspoň nějakou korunu by mohli překladatelům pustit.

    Mimochodem mě nejdřív pobavilo pobavilo a pak i rozesmutnělo, jak nějací lidi na warforu brečej, že čeština nebude oficiálně vydaná mimo legální verzi hry ze steamu a GOGu.
  • BoB.2
    Dobrá práce.(Já poslal 1000kč) *5*
  • prosím smazat, chtěl jsem dát nový příspěvek
  • Gratuluju.
  • Lariani si diktují poměrně tvrdé podmínky, na to že kluci dělali češtinu z dobré vůle bez fin. ohodnocení, aspoň mohli dostat nějaké kopie.
  • kolikrát dá zabrat i čeština *1*
  • angličtina v Divinity nepatří zrovna k nejjednodušším

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit