Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nemálo znalců angličtiny si rádo zahraje hru i v češtině, poněvadž je to jejich přirozený jazyk a hra tim získává zase jiný rozměr. Palec nahoru pro českou Sony!
  • frag.ment
    Paráda, tímto je koupě jasná (hlavně mě zase mínuskujte za to, že neumím pořádně anglicky). Cena je trochu přestřelená, ale co naděláme, že.. Ale edice s mikinou by se mohla vyplatit, jestli to nebude nějakej šunt a nebude na ní nápis přes celou plochu..
    • Na mikinu jsem zvědavej, zrovna na sobě mam mikinu k Assassin z mistniho obchodu a je to docela kvalitni
      • frag.ment
        Tak obrázek mikiny sem už našel, je černá (černých mikin už mám plnou skříň, sakra *4* ) s velkým bílým nápisem "The Last of Us". No nosit by se to dalo, teď je jen otázka, jestli to bude některej obchod nabízet rovnou, nebo jestli se o ně bude losovat. Kšiltovky nenosím a láhev na vodu je mi taky k prdu.
  • Jako PC hráč, který vyrostl jen na PC jsem rád i za Vás že budete mít české titulky :-) Když jsem vždy přemýšlel na koupi konzole, tak mě vždy odradila ta věc, že se nevydávají hry s českými titulkami, to je škoda. U PC se poté dají české titulky nainstalovat, ale jestli se nepletu tak u konzolí to nejde ? Kdyby bylo více her na kozole v rodném jazyce, tak bych již tu mrňavou krabičku měl :D:D:D
    • ZvacA
      http://youtu.be/hVzkm0Ovi6I?t=13s :)
      • Ok, chápu jsem zaostalá opička že neumím anglicky na úrovni B2 :-) Chápu, jdu zase vylést na strom a jíst banány :D:D
        • Bravo a mozno casom zacnes aj chapat ze vediet anglicky je velke plus. Ludia su akurat lenive knedle co chcu dostat vsetko naservirovane bez najmensej snahy.
          • Zatim to vypada na lenivost pc sceny!Ucit se jazyky!Operacni system v CZ,kazda blbustka v CZ!I ty nejvetsi shity,co se nedaji nazvat hry mate v CZ!Pak neco rikejte o anglictine!Zvanite kraviny a nevidite si do huby!
          • Paneboze. Misto toho aby jsme byly radi ze se prelozi hra do NASEHO rodnyho jazyka tak tu jsou lidi co se ohani tim at se ostatni nauci anglicky. Ja anglictinu celkem ovladam a nemam problem se dorozumet napriklad s anglicanem ,ale taky jsem rad ze se hra prelozi do cestiny protoze jsem proste cech. To ze se naucim anglicky automaticky znamena, ze budu hrat hry v anglictine (kdyz nemsusim), divat se na filmy v anglictine (kdyz nemusim), cist knihy v anglictine (kdyz nemusim)? Asi tezko. Kdyz to clovek nechce v cestine tak at si to objedna treba z ameriky ,ale proc nadavat a urazet lidi, kteri si to chcou v te cestine zahrat a jsou za to vdecni? Chceme vsechno dostat naservirovane? Proc by jsem MY meli neco delat? lenivy knedle? Ale nas vytvareni her nezivy ,my za hrani her nemame penize to oni tak proc by to nemeli prelozit. Protoze se to jednomu cloveku na Games.cz nelibi? My se nemusime snazit to oni se musi snazit. My jsme jen zakaznici. Takze zkus zapnout mozek. Nepopiram ze umet anglicky je plus, domluvis se s anglictinou vsude ,ale sem se to vazne nehodi kdyz uz tu cestinu dostanem. Nejspis se bude prekaldat i Beyond: Two Souls ,kde bude anglictina kure*sky slozita na cloveka pro kteryho anglictina neni rodnej jazyk ,takze s tim tvym komentarem bez prosim tam kam slunce nesviti *3* .
            • Tahas sem len zbytocne vela veci. Ak vies anglicky, tak ta NIKTO nenuti hrat v anglictine. To je prave fajn ked vies, mozes si vybrat, mas viac moznosti a neni si odkazany na niekoho milost. A ako pisal RainbowCrash, hranim hier sa anglicky naucis, ak sa tak niekto rozhodol v dobach ZX Spectra tak ako ja, je teraz daleko za vodou. Rozpravat sice neviem, ale pri hrani staci akurat rozumiet, ze?
          • Souhlas. Ja jsem se naucil anglicky jen hranim her.
  • Hrat v anglickom jazyku mi vobec nevadi, s hovorovou anglictinou nemam problem, ale priznajme si ze kto nemal pri anglickom jazyku v nejakej hre male okienko kedy si musel hru nahrat a pustit si dialog znova aby mu nieco neuslo, ak si nechcel nejake detaily z pribehu nechat utiect samozrejme. The Last of Us bude pravdepodobne hra s ktorou sa hraci s PS3 rozlucia, a to asi vo velkom style, a zacnu pokukovat po stvorke. Je len dobre ze takto vymazleny titul sa na Ceskoslovenskej hernej scene predstavi v lokalizacii a budeme si ju moct uzit naplno a pozornost budeme naplno venovat pribehu a neprekladat si rozhovory za behu v hlave. Vobec by mi nevadilo ak by sa v tomto trende pokracovalo :)
  • Pro me jasna koupe uz se tesim, ale vrazim do toho tak max 1300kc.
  • Ta cena za samotnou hru je mylná... si myslim. Nejspíš se jen Smutný překlikl, protože ani na JRC, kde ty ceny za hry jsou absurdně vysoký, to tam nemají za 1599,- ale o kilo levnější.
    • ales.smutny
      Vycházím z oficiální tiskové zprávy českého Sony. Že si to obchodníci budou měnit je logické, leč nemožné pokrýt.
    • 1599,- je doporučená maloobchodní cena od Sony. Vě většině obchodů však bude levnější, protože se obchodníci budou jako vždy přetahovat se snižováním marží.
      • A já si říkal, co to zase má být :D. Díky za osvětlení :). Já jednoznačně pořizuji standardní edici :). Sakra jak se těším :).
        Hezký den :)
  • Hele pc ckari,kdyz ofrnujete nos nad cestinou,tak proc vam na pc prekladaj kazdou kravinu co vam vyjde?I z hodnocenim 4/10!To fakt nechapu ,kdyz ofrnujete nos!Co bych za to dal, myt uncharted1,2 a havy rain,killzone v cestine.Preju vam,at se na vas vy.erou!at mate vse japonsky a anglicky!chytrolini z Nemanic! *3*
  • tak nam PC zbyde nakonec asi jen YouTube, tak alespon nekdo udelejte s cestinou upload
    • ZvacA
      Yep. Ovšem, jak zmáme místní poměry, to by byl zase nějaký "Let´s play... " nářez, kde by místo slušného průchodu hrou bylo slyšet filozofovat nějakýho maníka o tom, co dělal ráno než šel do školy.
      • To máš recht :-) Nějaký klučina povídá co vše viděla a nezažil za ten svůj bohatý život, ale najdou se na české scéně i normální LP. Já mám rád docela tento kanál.
        http://www.youtube.com/channel/UClxZFNfHAs5Tvy0CrIWIztA
        Zaklínače dobře komntuje a hraje Skyrim na legendární a má i rozumné komntáře, ale každému sedí něco jiného.
        • ZvacA
          Však jasné. Osobně dávám přednost klasickým "nedržkuju do toho" walkthrough videím než přímo Lp. Zkrátka jako by člověk hrál sám - hraje se zodpovědně, žádný speedruny, věnuje se hře, příběhu, sem tam nějakým tipům pro ostatní skrz ukázku, pohoda. :)
          • Já také :-) Máme podobný vkus, ale jak jsme hodil tento odkaz tak teto člověk to docela splňuje. Někdy je schopný se zastivit a NPC a pozoruje jak něco dělá a začně to docela v pohodě komentovat. Je to moje krvení skupina, také rád pozoruji svět ve hrách.
  • Mozna si pujcim ten krám na nahrávání a udělam walkthrough bez kecani a s pokusem prolést vše, dyštak dám vědět
    Kurnik, to mela byt reakce na prispevky níže
  • Takže hra na obyčejnou konzoli vyjde na 1599kč? Jakkoli o kvalitách samotného titulu nepochybuji, nedovedu si představit objektivní důvody tohoto nehorázného přecenění.
    • kde jste přišli na těch 1599,- ? Na xzone je předobjednávka tedy za 1349, což je u většiny ostatních her také. Není k ní teda mikina ale jen kalendář.
    • zdeeneek
      Staci pockat a nekupovat hned po vydani. Cena casem spadne.
    • Gordar
      Za tuhle cenu to nikdo nekupuje.
    • Za to maj pc hraci 2-3 novy hry a stejne je kradou, my to tu kupujem a jsme pro smich *7* *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit