Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hrat v anglickom jazyku mi vobec nevadi, s hovorovou anglictinou nemam problem, ale priznajme si ze kto nemal pri anglickom jazyku v nejakej hre male okienko kedy si musel hru nahrat a pustit si dialog znova aby mu nieco neuslo, ak si nechcel nejake detaily z pribehu nechat utiect samozrejme. The Last of Us bude pravdepodobne hra s ktorou sa hraci s PS3 rozlucia, a to asi vo velkom style, a zacnu pokukovat po stvorke. Je len dobre ze takto vymazleny titul sa na Ceskoslovenskej hernej scene predstavi v lokalizacii a budeme si ju moct uzit naplno a pozornost budeme naplno venovat pribehu a neprekladat si rozhovory za behu v hlave. Vobec by mi nevadilo ak by sa v tomto trende pokracovalo :)
  • Hele pc ckari,kdyz ofrnujete nos nad cestinou,tak proc vam na pc prekladaj kazdou kravinu co vam vyjde?I z hodnocenim 4/10!To fakt nechapu ,kdyz ofrnujete nos!Co bych za to dal, myt uncharted1,2 a havy rain,killzone v cestine.Preju vam,at se na vas vy.erou!at mate vse japonsky a anglicky!chytrolini z Nemanic! *3*
  • Mozna si pujcim ten krám na nahrávání a udělam walkthrough bez kecani a s pokusem prolést vše, dyštak dám vědět
    Kurnik, to mela byt reakce na prispevky níže
  • tak nam PC zbyde nakonec asi jen YouTube, tak alespon nekdo udelejte s cestinou upload
    • ZvacA
      Yep. Ovšem, jak zmáme místní poměry, to by byl zase nějaký "Let´s play... " nářez, kde by místo slušného průchodu hrou bylo slyšet filozofovat nějakýho maníka o tom, co dělal ráno než šel do školy.
      • To máš recht :-) Nějaký klučina povídá co vše viděla a nezažil za ten svůj bohatý život, ale najdou se na české scéně i normální LP. Já mám rád docela tento kanál.
        http://www.youtube.com/channel/UClxZFNfHAs5Tvy0CrIWIztA
        Zaklínače dobře komntuje a hraje Skyrim na legendární a má i rozumné komntáře, ale každému sedí něco jiného.
        • ZvacA
          Však jasné. Osobně dávám přednost klasickým "nedržkuju do toho" walkthrough videím než přímo Lp. Zkrátka jako by člověk hrál sám - hraje se zodpovědně, žádný speedruny, věnuje se hře, příběhu, sem tam nějakým tipům pro ostatní skrz ukázku, pohoda. :)
          • Já také :-) Máme podobný vkus, ale jak jsme hodil tento odkaz tak teto člověk to docela splňuje. Někdy je schopný se zastivit a NPC a pozoruje jak něco dělá a začně to docela v pohodě komentovat. Je to moje krvení skupina, také rád pozoruji svět ve hrách.
  • Pro me jasna koupe uz se tesim, ale vrazim do toho tak max 1300kc.
  • Ta cena za samotnou hru je mylná... si myslim. Nejspíš se jen Smutný překlikl, protože ani na JRC, kde ty ceny za hry jsou absurdně vysoký, to tam nemají za 1599,- ale o kilo levnější.
    • ales.smutny
      Vycházím z oficiální tiskové zprávy českého Sony. Že si to obchodníci budou měnit je logické, leč nemožné pokrýt.
    • 1599,- je doporučená maloobchodní cena od Sony. Vě většině obchodů však bude levnější, protože se obchodníci budou jako vždy přetahovat se snižováním marží.
      • A já si říkal, co to zase má být :D. Díky za osvětlení :). Já jednoznačně pořizuji standardní edici :). Sakra jak se těším :).
        Hezký den :)
  • Nemálo znalců angličtiny si rádo zahraje hru i v češtině, poněvadž je to jejich přirozený jazyk a hra tim získává zase jiný rozměr. Palec nahoru pro českou Sony!
  • frag.ment
    Paráda, tímto je koupě jasná (hlavně mě zase mínuskujte za to, že neumím pořádně anglicky). Cena je trochu přestřelená, ale co naděláme, že.. Ale edice s mikinou by se mohla vyplatit, jestli to nebude nějakej šunt a nebude na ní nápis přes celou plochu..
    • Na mikinu jsem zvědavej, zrovna na sobě mam mikinu k Assassin z mistniho obchodu a je to docela kvalitni
      • frag.ment
        Tak obrázek mikiny sem už našel, je černá (černých mikin už mám plnou skříň, sakra *4* ) s velkým bílým nápisem "The Last of Us". No nosit by se to dalo, teď je jen otázka, jestli to bude některej obchod nabízet rovnou, nebo jestli se o ně bude losovat. Kšiltovky nenosím a láhev na vodu je mi taky k prdu.
  • Kori
    Ten bundle mě dráždí.
  • Takže hra na obyčejnou konzoli vyjde na 1599kč? Jakkoli o kvalitách samotného titulu nepochybuji, nedovedu si představit objektivní důvody tohoto nehorázného přecenění.
    • kde jste přišli na těch 1599,- ? Na xzone je předobjednávka tedy za 1349, což je u většiny ostatních her také. Není k ní teda mikina ale jen kalendář.
    • zdeeneek
      Staci pockat a nekupovat hned po vydani. Cena casem spadne.
    • Gordar
      Za tuhle cenu to nikdo nekupuje.
    • Za to maj pc hraci 2-3 novy hry a stejne je kradou, my to tu kupujem a jsme pro smich *7* *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit