Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ucho
    jestli letos koupím nějakou hru v den vydání, tak to bude rozhodně tohle. vypadá to parádně.
  • Pokud to nebude pro PC tak nezajem.
    • MalyZeli
      No tak ono staci nebyt lempl a GTA se na klavesce a mysi hraje jako sen. Kdyz vidim nektery videa z konzoli, tak se mi chce brecet.
      • RDR jsem na xboxu dohál, ale ty přestřelky byly na gamepadu utrpení. U Tomb Raidera jsem to ještě zkousnul kvůli pohybu, ale pro střílečky je gamepad obecně strašně nešikovnej. Dá se k PS4 připojit myš a klávesnice? Gamepad je skvělej na FIFU, Witchera, AC, závodní hry atd., ale na střílečky se hodí asi jako na strategie.
        • Jack1947
          Jo to míření chce trochu zvyku ale to řeší polo auto aim. Tomb raiderr mi přišel pohodě a střílečky na konzoli jsou věcí osobní preference /šikovnosti s gamepadem atp... třeba PS gamepad se hraje jinak než Xbox atp..
        • Je to stejné jako když si pravák vytíráte zadek pravou rukou. Levačkou vám to půjde špatně, ale dejte tomu čas a ten správný grif dostanete i do levé ruky.
          • Toto je pravda. Kolega v práci měl přetržené vazy na pravé paži a naučil se utírat se levou rukou *5*
      • Jack1947
        Stejně se dá řici a spoustu jinejch her já to beru ak proč se trápit když je Gamepad ale zase nikomu neberu že ho to baví na klávesnici více to je jedo osobní preference.
    • Tak ted jsi to R* vazne nandal, tohle nerozdejchaj...
      • Tak tak, chudáci R* teďka neprodaj těch 5 kopií, co by se jinak na PC prodalo. *1*
        • No mozna by jsi se divil kolik se toho proda. Ale je mi jasne ze rockstar dela jen pro konzoli nebot konzolisti zkousnou vse co? :D Pro PC uz to chce nejake to odladovani ale hlavne poradnou grafiku
        • tak sry, ale na PC to dalo 10 mega. Jako jasně oproti PS, kde jen krabicovky(PS3+PS4) mají dohromady 37 mega, to není úplně moc, ale nikdo nebude ignorovat trh, kde můžou prodat 10 mega kopií.
          • 10 mega na PC je docela dost, ale RDR není GTA.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit