Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *1* *1* *1* prý StarCitizen a jeho pseudo optimalizace.. většinu hráčů by naopak zachránil jeho release na nějakou konzoli.. zatím je ten předraženej obchod s artworkama celkem k smíchu..
  • přesně naopak.. exkluzivita je k ničemu, ale to hráč pska moc nechápe.. v čem jsou klady play anywhere u xbox a pc.. tedy microsoftu.. :)))
  • Jo ty exkluzivity jsou opravdu dobrý, třeba Uncharted 4 jsem na youtube shlédnul uplně celý, ale já osobně (kromě toho že jsou mi konzole vůbec nesympatický, blbej ovladač na fps, nedá se tam modovat...) bych tu konzoli nekoupil kvůli principu. Proč proboha něco nemůže vyjít na pc, když je to na tom dělaný, a je to opak toho proč něco nemůže vyjít na konzolích - protože to nerozjedou. Opravdu uznávam Star Citizen, ten to konečně natře těmhle console peasantům.
  • medvidek88
    Tohle fakt nechápu. Opravdu je takovej problém si koupit konzoli za polovinu ceny grafické karty pro PC? Já tedy primárně hraju taktéž na PC, ale nevidím důvod, proč nemít i konzoli kvůli těm pár hrám, které za to stojí a na PC si je prostě nezahraju. Tím bojkotem budu nasr**** akorát tak na sebe. PS4 Slim jsem koupil v akci s Uncharted 4 za 7000 před rokem a rozhodně nelituji (navíc mi nahrazuje PS4 mediální centrum díky Plexu, Youtube a Twitchi) a za ty exclusivky to prostě stálo, všechny díly Uncharted, Last of Us, Horizon .. to mi vydrželo na pěkných pár desítek hodin. Je jasný, že pokud je volba u hry mezi PC a konzolí, tak pro mě vítězí jednoznačně PC, ale pokud vyjde něco exclusivně, nemusím tu hned brečet, jak mi celej svět ublížil *3*
  • moje očekávané hry na PC jsou devil may cry hd kolekce , scorn , agony , whitchfire , agony a soul calibur 6 a možná duke nukem 3d reloaded
  • Jedna z top tri nejocekavanejsich her roku a zrovna na muj svatek. To nemůže byt nahoda. To primo vola po predobjednani.
  • Myslíš ten microsoft, kterej už asi 3 roky nevydal nic velkýho exkluzivně jen na xbox? :D koupit si v dnešní době xbox je už k ničemu resp. třeba ten novej výkonnej ale všechno co v posledních pár letech vyšlo na xbox vyšlo zároveň na PC a prodává se na Microsoft Store ve Win10. Uvažuju o konzoli, ale rozhodně bych vzal PS4 když už mam PC.
  • Akorát blbý, že tě nabonzuje i blbej králík v prérii, když na něj začneš pálit, (c) Rockstar.
  • No mozna by jsi se divil kolik se toho proda. Ale je mi jasne ze rockstar dela jen pro konzoli nebot konzolisti zkousnou vse co? :D Pro PC uz to chce nejake to odladovani ale hlavne poradnou grafiku
  • Toto je pravda. Kolega v práci měl přetržené vazy na pravé paži a naučil se utírat se levou rukou *5*
  • Jack1947
    Jo to míření chce trochu zvyku ale to řeší polo auto aim. Tomb raiderr mi přišel pohodě a střílečky na konzoli jsou věcí osobní preference /šikovnosti s gamepadem atp... třeba PS gamepad se hraje jinak než Xbox atp..
  • Jack1947
    Nojo ale co bych tam hrál Far cry 5 4k nebo AC:O 4k ?? a navíc to je dost peněz a já je nemám. Nejde mi o šidítko ale o hry - které na PS4 jsou nekteré co bych zahrál navíc ted ten RDR2 a bude ještě LOst of us2 , The Detroit si chci zahrát... atp...
  • Jack1947
    Ok beru na vědomí... já jen aby to nebylo až moc upscallý.
  • Je to stejné jako když si pravák vytíráte zadek pravou rukou. Levačkou vám to půjde špatně, ale dejte tomu čas a ten správný grif dostanete i do levé ruky.
  • vite proč exkluzivni hry nejsou na PC ? protože aby sony a microsoft nalákal hráče a prodal co nejvíc konzolí protože kdyby ty hry vycházeli na PC tak by jasně nikdo konzole nekupoval a třeba god of war atd si mužou zahrat na PC jen vyvojaři škoda že neukažou screenshoty jak ty hry vypadaji na ultra :(
  • Fašouni se bojí se KCD, to je zcela jasné :)
  • Velmi mě zamrzelo, že jednička nevyšla na PC, doufám, že dvojka nezklame :)
    A konzoli si kvůli tomu kupovat nehodlám, to mě žádná hra nedonutí *4*
  • Jestli chces to 4K vyuzit tak si porid nadupane PC a ne prepocitany upscallle siditko PS4!!!
  • RDR jsem na xboxu dohál, ale ty přestřelky byly na gamepadu utrpení. U Tomb Raidera jsem to ještě zkousnul kvůli pohybu, ale pro střílečky je gamepad obecně strašně nešikovnej. Dá se k PS4 připojit myš a klávesnice? Gamepad je skvělej na FIFU, Witchera, AC, závodní hry atd., ale na střílečky se hodí asi jako na strategie.
  • Rozhodně PRO i kdyby nebyla 4k tv.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit