Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fratus_Sinister
    Mě to ještě nezasáhlo a nejsem z protiatomového krytu ani z pustého ostrova, musím totiž chodit do práce a dělat podobné zbytečné věci.
    • Ja taky chodim do prace a stejne si to zkusim naposledy jsem hral pokemony na gameboy col tak proc si nepripomenout stare casy :D
    • Veskoslav
      Tak většinu to nezasáhlo ani tady, protože u nás oficiálně aplikace ještě není spuštěna:)
      • Fratus_Sinister
        Dneska jsem nějakého pokémona viděl, hledal něco chutného v kontajneru za Albertem, kam hází prošlé věci, zřejmě to byl Garbodor.
  • Gordar
    čekal sem něco více ve stylu klasických pokemonich RPG. Tohle mě docela zklamalo, ještě že v listopadu vychází tradiční díl serie.
    • Liší se od sebe vlastně jednotlivý díly série i něčim jinym, než tim, že přidávaj nový a nový Pokémony?
      • asi takhle - někdy od třetí generace (Ruby/Saphire) je to co se herních mechanik týče poněkud trestuhodná stagnace, Gen 6 (X/Y, ORAS) přinesla hlavně obrovský grafický zlepšení, ale levelovat znova Pidgeyho už začne nudit, protože se učí víceméně pořád stejný útoky. na druhou stranu tvůrci z Gamefreaku konečně víc a víc registrujou competitive battling a přidávaj mnohý, často nenápadný drobný zlepšení - vzhledem k tomu, že Sun a Moon nebudou graficky zdaleka takovej skok ve formě (grafice), pevně doufám, že autoři si tentokrát daj pořádně záležet na tom vylepšení obsahu.
      • Gordar
        Ano, pokud vím přidávají nové mechaniky, noposled myslim mega evolution atd. Ty hry jsou opravdu hodně komplexní i když se to od pohledů nemusí zdát.
        • Aha, díky. Já do toho právě moc nevidim, naposled jsem hrál Pokémony coby malej spratek někdy ke konci devadesátek, takže si z toho pamatuju tak akorát to, že mě to bavilo. A vzhledem k tomu, že poslední dobou uvažuju o koupi handheldu na cesty, možná by nebylo od věci se do světa Pokémonů vrátit.
          • áno pridávajú nové veci, napríklad natures kde už potom nestačí chytiť len správny druh pokémona ale ešte aby mal aj správnu povahu ktorých je tuším 15 rôznych a pre nejaký build sú dobré tak maximálne 2-3, takže je tam obrovské grindenie, kde sa snažiš na 15 pokus konečne chytiť toho istého pokémona a dúfaš, že teraz to bude tá správna povaha :D
  • Skoda ze Nintendo vlastni jen 30% investic do Nianticu a cast spolecnosti a presto vsecka slava pripada jim (prestoze udajne ve hre neni ani logo nintenda a prava vlastni dalsi dve firmy kdyz na to prijde)....trosku skoda, pac Niantic ma zasebou Ingress a ted toto, zaslouzili by si vic zminek nez tento megalodon
    • jenže Nintendo vlatní i 33% The Pokémon Company, což jsou dvě firmy který maj na nintendo dopad
    • oVer9000
      No to sice jo. Ale každej si tu značku stejně spojí s nintendem. Je to tedy obrovská reklama, takže to má nepřímo obrovskej vliv na samotný nintendo, a akcie stoupají... a stoupají. Tudíž nevydělaj na Pokémon GO, ale může to bejt nakopnutí nový éry Nintenda.
      • Fratus_Sinister
        Akcie stoupají a klesají, voda teče a život plyne dál.
  • Mart9
    Zpětně mě hodně mrzí, že tahle doba s Pokémony skoro na všem nebyla kolem roku 2000, kdy jsem ten původní seriál hrozně žral. Teď už to v podstatě vůbec nesleduju, nevim kam se dál seriál ubíral. Skončil jsem na těch prvních 150, jak byl poslední ten Metwo nebo tak nějak. Tehdy byl snad jenom Gameboy, který jsem nikdy neměl.
    • Mart9
      No jasně, mam mínusy, protože teď už ten seriál neni moderní. Ale tehdy ho žral každej v mym okolí a věku.
      • Veskoslav
        Mínusy máš proto, protože jsou prázdniny. Nic víc v tom nehledej.
        • Mart9
          Spíš protože jsou tu děti, které to minulo
          • nebo proto že pokemoni jsou blbost
            • ale no tak pánové, tak vememe to popořadě - jak se říká pro hloupého každý hloupý, jelikož se snažím anime u nás podpořit všelijak tak co vyšlo česky na našem trhu, to mám originál disky, mám i pokémony, jenom to co šlo sehnat, byl bych radši za japonský dabing s titulkama, ale což. Jako seriál pro děti to funguje bezvadně, možná byste se z nostalgie mohli podívat na ty kačeří příběhy, nostalgie je mrcha, nejsou tak dobrý, jak si je pamatujete, taky jsem kdysi vstával o víkendu ráno, ale dneska pohledem člověka přes 30 působí směšně a někdy až otravně. Poslední pokémoni, vlastně remake z GBA Alpha Saphire byla jedna z mých prvních her na 3ds a první co jsem dohrál, komplexnost by některé z vás, co mají zafixované pokémon=cipovina pro děti, docela jistě překvapila a to včetně délky herní doby, kdy v endgame můžete strávit klidně stovky hodin, což sice není nic pro mě, stačilo mi dojet hlavní příběh a šampiony, ale s herní dobou necelých 60 hodin, což je těžký nadprůměr i u PC her, to není tak špatný, ne? Tady to vytáhne aspoň děti ven, o což se nintendo snažilo roky i u předchozích verzí handheldu, vlastně už od dob gameboye, ale najít v 90tých letech někoho, kdo měl gameboy a propojovací kabel bylo skoro nemožné, bylo to drahý jako *12* a to je i dnes, hlavně hry
            • Mart9
              Tam Pokémoni vyhrávají. Rychlá rota je blbost a My z kačerova se začaly líbit až později
            • Femto
              Pokémoni neobstojí právě ani jako dětský pořád. Si to porovnej s Rychlou Rotou či My z Kačerova...
            • Mart9
              No to vůbec neni o nostalgii. Je to o věku, ve kterém na to koukáš. V dospělosti podle mě nemůžeš hodnotit dětské pořady.
            • Femto
              Digimoni jsou naprostý odpad. Pokémoni zase zapříčinili předsudky vůči Anime jako žánru. Kvalitu to nemá žádnou, samozřejmě nostalgie může být někdy mocná.
            • Mart9
              Právě Digimon byla hloupost. Přišlo mi to, že to chce vytěžit z popularity Pokémonů, ale nepovedlo se to.
            • Femto
              Pokémoni byli naprosto podprůměrné anime. Následovaly podobné strašnosti jako Digimoni apod. Na druhou stranu režisér Digimonů vytvořil dvě moje nejoblíbenější anime, takže i z takových hoven se dá odpíchnout.
            • Mart9
              teď už jo, ale tehdy to byla pecka. Možná nejlepší seriál mého dětství, před Beybladem
    • SalemCZ
      hele tak je to v pohodě tady jsou stejnak jenom prvních 151 pokemonů
    • eStar
      Ten seriál byl příšernej, neměl jsem ho rád ani jako dítě. Naopak Pokemon hry jsou super a ještě dnes si je občas zahraju, speciálně ty staré od první do třetí generace.
  • Veskoslav
    Ta aplikace má jednu skvělou vlastnost. "Donutí" to jít ven:) A myslím, že je lepší, když "děcka" (protože dle fotek to loví prakticky všechny věkové kategorie) létají po venku s telefonem a powerbankou než aby seděly doma u pc/konzole či v případě Pokémonů spíše handheldu.
    • už nebudene čítať , len padol z útesu lebo si robil selfie, ale padol z útesu, pri chytaní pokémonov :D
    • jit po ulici a nedívat se na cestu aby te srazilo auto nebo aby upadli do kanalu, to detem rozhodne prospeje.
      • Veskoslav
        Každý není pako ja ty, Maxíčku. A pokud ano, tak vždycky můžeš dostat tu Darwinovu cenu.
        • ty asi nemáš deti jinak bys vedel že jim treba neustale rikat aby koukali na cestu. a to ani nemusí hrát hru
          • Veskoslav
            Každý nebyl tak blbé děcko jako ty:)
            • Taky si myslím že jsem nebyl blbe dítě a hle včera v noci,zahleden do pkmnu, jsem naboural do cedule XD
    • Souhlasím s tebou a doufám, že se to k nám dostane ofiko taky. Trochu hraju ingress ale ten mě moc neba. Tohle by mohlo být lepší. Tak snad to brzy dorazí i k nám. :)
  • Pokemon Global Offensive?
  • Ještě že mám tlačítkový mobil
    • Ještě že mi je víc než 5 let, takže mě pokémoni nezajímaj *1*
      • Blue.Shark
        Vzhledem k tomu, že má Pokemon GO vcelku blízko ke Geocashingu, pokémoni jako takoví tě vlastně ani zajímat nemusí. Stačí mít chuť se projít.
        • SalemCZ
          hrál si Ingress?
          • Blue.Shark
            Nehrál, ale vypadá velmi zajímavě. Dík *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit