Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fratus_Sinister
    Mě to ještě nezasáhlo a nejsem z protiatomového krytu ani z pustého ostrova, musím totiž chodit do práce a dělat podobné zbytečné věci.
    • Ja taky chodim do prace a stejne si to zkusim naposledy jsem hral pokemony na gameboy col tak proc si nepripomenout stare casy :D
    • Veskoslav
      Tak většinu to nezasáhlo ani tady, protože u nás oficiálně aplikace ještě není spuštěna:)
      • Fratus_Sinister
        Dneska jsem nějakého pokémona viděl, hledal něco chutného v kontajneru za Albertem, kam hází prošlé věci, zřejmě to byl Garbodor.
  • Pokemon Global Offensive?
  • Mě se celkem líbí, jak zde někteří dospěláci argumentují tím, že by tohle hrály jen děti a že člověk s mobilem hledající pokemona vypadá jak blbec a další dospělácké argumenty :)
    Já Vám něco povím. Všichni, kdo hrajeme hry to děláme pro to, že je v nás kus dítěte. To, jestli si někdo hraje na vojáčky v CoD, na fantasy hrdinu v Zaklínači, nebo na lovce pokemonu na mobilní hře, to na tom nic nemění. Jsou to prostě hry, baví nás a každý má v tomto trochu jiné priority a vkus.
    A že u toho člověk vypadá jak blbec? No a co. Chápu, že spousta lidí ma potřebu řešit, co si o něm myslím naprosto neznámí kolemjdoucí a proto zachovávají konformitu, ale to je naštěští jen jejich problém a my se můžeme bavit a hrát si jako děti.

    BTW Pokemon GO nehraju, naposledy jsem pokemany hral hodně dávno na GBC a z AR her jsem hrál asi týden Ingress.
    • Ano, svět kultury je zaměřen na různé věkové skupiny, nikdo nemůže 50ti letému profesorovi zakazovat, aby pravidelně četl komix o kačátkách místo románů pro dospělé, dokola sjížděl všechny řady Teletubbies, do práce jezdil na dětském kole s pomocnými kolečky a nosil mikinu s Mickey Mousem, na druhou stranu, nikdo se nemůže divit zbytku světa, že nad tím minimálně pozvednou obočí *4*
      • Kdo zná profesora M.Kohouta, tak obočí nezvedá *1*
    • Hážeš perly vepřům, kolego. Tady je víc pózy, než na blackmetalovém koncertě.
    • sry ale slintat jak Geralt ojíždí čarodějky je daleko dospělejší než hledat Pokemony. I když vlastně počkej. Není. Spíše naopak :)
  • Nejcennější pokémoni budou na území ISIS.
    • Vybusne pokemony najdes i v Evrope, jen jsou tady trosicku vzacnejsi. *3*
      • Vzácní nejsou, jenom jsou v prvním stádiu a čekají na vhodnou dobu, aby se vyklubali.
  • Je hodně velká škoda, že chytání pokémonů není udělané klasicky jako v těch původních pokémoních hrách. Prostě bys musel chytaného pokémona oslabit, hodit pokebal a doufat, že neuteče.
    Myslím, že by ta hra byla pak hodně výborná.
    • To jako, že bys na ulici mlátil nějakého bezdomovce a pak bys na něj hodil míč?
  • Skoda ze Nintendo vlastni jen 30% investic do Nianticu a cast spolecnosti a presto vsecka slava pripada jim (prestoze udajne ve hre neni ani logo nintenda a prava vlastni dalsi dve firmy kdyz na to prijde)....trosku skoda, pac Niantic ma zasebou Ingress a ted toto, zaslouzili by si vic zminek nez tento megalodon
    • jenže Nintendo vlatní i 33% The Pokémon Company, což jsou dvě firmy který maj na nintendo dopad
    • oVer9000
      No to sice jo. Ale každej si tu značku stejně spojí s nintendem. Je to tedy obrovská reklama, takže to má nepřímo obrovskej vliv na samotný nintendo, a akcie stoupají... a stoupají. Tudíž nevydělaj na Pokémon GO, ale může to bejt nakopnutí nový éry Nintenda.
      • Fratus_Sinister
        Akcie stoupají a klesají, voda teče a život plyne dál.
  • AR hry vystrkují ružky :) Nebude dlouho trvat a budete na náměstí chodit pro questy...
  • Morraw
    My jsme s přítelkyní strávili celý víkend venku zpestřený právě chytáním. Aplikace je to velice jednoduchá a moc funkcí tam zatím není. Chytání je zatím zjednodušené (bez soubojů). Ale podle mě je dopad na sociální život lidí momentálně mnohem zábavnější než samotná hra. Takže snad se brzy dočkáme nových vylepšení.
    A marketing funguje. Mám chuť si koupit DSko s pokémony.
  • Gordar
    čekal sem něco více ve stylu klasických pokemonich RPG. Tohle mě docela zklamalo, ještě že v listopadu vychází tradiční díl serie.
    • Liší se od sebe vlastně jednotlivý díly série i něčim jinym, než tim, že přidávaj nový a nový Pokémony?
      • asi takhle - někdy od třetí generace (Ruby/Saphire) je to co se herních mechanik týče poněkud trestuhodná stagnace, Gen 6 (X/Y, ORAS) přinesla hlavně obrovský grafický zlepšení, ale levelovat znova Pidgeyho už začne nudit, protože se učí víceméně pořád stejný útoky. na druhou stranu tvůrci z Gamefreaku konečně víc a víc registrujou competitive battling a přidávaj mnohý, často nenápadný drobný zlepšení - vzhledem k tomu, že Sun a Moon nebudou graficky zdaleka takovej skok ve formě (grafice), pevně doufám, že autoři si tentokrát daj pořádně záležet na tom vylepšení obsahu.
      • Gordar
        Ano, pokud vím přidávají nové mechaniky, noposled myslim mega evolution atd. Ty hry jsou opravdu hodně komplexní i když se to od pohledů nemusí zdát.
        • Aha, díky. Já do toho právě moc nevidim, naposled jsem hrál Pokémony coby malej spratek někdy ke konci devadesátek, takže si z toho pamatuju tak akorát to, že mě to bavilo. A vzhledem k tomu, že poslední dobou uvažuju o koupi handheldu na cesty, možná by nebylo od věci se do světa Pokémonů vrátit.
          • áno pridávajú nové veci, napríklad natures kde už potom nestačí chytiť len správny druh pokémona ale ešte aby mal aj správnu povahu ktorých je tuším 15 rôznych a pre nejaký build sú dobré tak maximálne 2-3, takže je tam obrovské grindenie, kde sa snažiš na 15 pokus konečne chytiť toho istého pokémona a dúfaš, že teraz to bude tá správna povaha :D
  • btw vypadá to, že zábavný je hlavně to chytání - bitvy vypadaj docela tragicky (nehrál jsem, dojem z videí). a propojení se Sun and Moon (na což se těšim rozhodně víc) by tomu myslim jen prospělo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit