Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    No a na co jiného ? nebo snad si myslí někdo bláhově že tam pofrčíme do dvou let nové hry ( spíš tam budou only hry aby se to nějak zaplatilo) *3*
  • VirtualniRealitaCZSK
    Jsou dva druhy lidí. Ti, kteří virtuální realitu milují a pak ti, kteří ji zatím nevyzkoušeli.
    • kdo miluje kazdejch 120minut hrani jit zvracet??? *11*
      • Plácáte nesmysly :) Kinetózou na VR, myslím takovou, kdy se člověku dělá zle čistě po nasazení brýlí, trpí velmi malé procento populace. Ostatní to můžou mít na hlavě v pohodě klidně dvě hodiny v kuse.
  • ja vim ze tech par lidi co VR ma si rado namlouva ze si koupily neco co ma budoucnost, ale nema, koupily si jen takovy gimmick ktery do roka a do dne zapadne jako Pokemon Go, coz tem zkusenejsim bylo jasne uz od oznameni Oculusu pred par lety. Na skutecne hrani tohle vazne neni, je to proste jen takova hracka, na kterou ve skutecnosti nikdo moc hry delat nechce..pac nic nevydela Ono totiz to tady uz jednou bylo, a skoncilo to uplne ze stejnych duvodu jako to skonci i ted..nezajem tvurcu, vysoke porizovaci naklady, technicka zaostalost za 2D standartem, nepohodlnost a nemoznost na tom hrat popularni hry.
    • Oculus v podobe krabky za par $, do ktery cvaknes telefon, kterej stejne mas, by mel jakej takejs smysl. Jednoduse proto, ze ten telefon ma spousta lidi a tu krabku za par $ si klidne koupi. Okulus v podobe zarizeni za 20k, ke kterymu potrebujes PC za 50+k je zcela mimo realitu.
    • Srovnavat PokemonGo s Vive, to je trosku mimo misu jako vetsina vasich komentaru. Pokud se Vam vr nelibi vas problem, ja za sebe muzu rict, ze je to nejlepsi vec co jsem si k pc poridil. A na tom nic nemeni i to ze by na to uz nic ani nevyslo. Podpora je tam rozhodně dobra a i ze strany steamu. Davam tomu 55 ku 45 ze to bude standard. A jestli to budete pouzivat nebo ne, to je vas problem. A hrat popularni hry na VR, pokud to pujde tak by to bylo super, ale tak jednoduche to neni a tyto hry bude nadale lepsi hrat klasicky, oproti tomu jake hry muze nabidout treba vive platforma oproti konvencnimu hrani. Idealni je si neco zahrat hodku dve na odreagovani a celonocni parbu si nechat pro klasicke hry, ktere to vyzaduji. Nemichal bych dohromady VR s klasickyma titulama.
      • Rozumim, za dva roky az budete ulizet skrin nezapomente z toho setrit prach..
        • Tohle jsem zazil s kinect 2.0 a to jen pro neschopnost firmy, ktera to vytvorila, nehlede na to ze jsem to kupoval pro pritelkyni. Ale tohle je opravdu jine, pokud se to nechytne bude to velka skoda, rozhodne koupim druhou generaci pokud uz pojede ve 4k a tim snaz prodam vive, lidem kterym tomu predtim neverili a kompy budou taky trochu dale, takze bych se tolik nebal. Htc do toho ted pumplo 100 melcu v dolarech, takze snaha o nejaky pekny vr titul s kampani delsi nez 10h ci povedeny simulacni sandbox je na snade. Jo apokud tedy prodavate i virtualni realitu, tak proc to rovnou zatracujete argumentama ze se to orestane prodavat. Navic zatracovat technologii na zaklade toho jestli se bude prodavat nebo ne je komicka, jde snad v prve rade o to co nabizi a je snad jasne ze kdyz je tady neco nove tak logicky prvni uzivatele, tak nejak i financuji vyvoj a taky pomuzou rozsireni. A pisu to tady jen pro to, aby se lidi nechytali skepticismu. Pokud mate 25 klacku na osobni zabavu, napr dovolena nebo neco a mate nabusene pc, rozhodne doporucuji poridit.
    • To co tu bylo kdysi, se neda s dnesni VR helmou vubec srovnavat. Srovnavat to muze leda jen tak clovek, kterej nemel obe na hlave. To co tu bylo driv, byl statickej display bez snimani pohybu s nizkym rozlisenim a hrami, ktery vypadali priserne. Dnesni VR se mi libi. Ale drivejsi helmy, na kterych jsem zkousel napr. Red Barona, s temi dnesnimi nemaji nic spolecneho.
      • Pise tupec, kterej netusi co zvani. To co bylo predvadeno na Invexu (1993), melo sice nizky rozliseni (na dnesni pomery), ale melo to rukavici, a v ty bylo mozny predmetama manipulovat, pricemz byly v ruce citit. ... pred skorem 1/4 stoletim.

        VFX1 fungovala podobne, jen nemela tu rukavici. Zadny staticky obrazky, takovou kokotinu si vzal kde? Jak vidno, viz o tom lautr houno.
      • https://en.m.wikipedia.org/wiki/VFX1_Headgear
        Head tracking přítomen ;). Pokud jsi zkoušel cokoli jiného měl jsi prostě smůlu.( NVIDIA také chvíli šaškovala s 3D brýlemi ) Fakt je ten , že tehdy se na nich hrály ty aktuálně největší 3D hity jako byl Hexen a ty dva roky od Dooma byly dost na tehdejší tempo vývoje .
        ...A přesto pokud si odmyslíme rozlišení a citlivost senzorů (typy), máme tu stále stejné zařízení a stále za cenu která nějaký rozumnější pokrok spolehlivě dusí . Ještě že tu máme proroky , co opět dokázali vydyndat finance na sponzoring VR od jindy logicky uvažujících investorů .
        • Ne stale stejne zarizeni, spis konecne vec co se da pouzit.
      • tak to je snad jasny ze to je ted lepsi ne? Ale to na tom co sem napsal vubec nic nemeni.
        • meni a dost. Spis to dost bagatelizujes, jen abys mel argument proti. Navic u tebe dost pochybuji, ze jsi to mel vubec na hlave :-D
          • jo mel, pac to patri do skupiny zbozi ktery prodavam :) nemeni to nic, ekvivalent kvality je uplne stejnej jako kdysi k pomeru standartu ,,2D,,
  • Dean Hall to je ten megaloman a tlučhuba co měl obrovský plány s DayZ a pak utekl jinam? Mám chuť jej zažalovat za podvod, roky nejsou schopni DayZ dodělat a zřejmě jej ani nikdy nedodělají. A ano vim že to je early acces ale i přesto a možná právě proto to beru jako největší herní podvod na spotřebitele/hráče. Nicméně mě tato herní prasárna kterou by modeři měli už dávno hotovou naučila aspoň to že jsem přestal kupovat veškerý early acces hry. Takže Deane Halle, ty s tím máslem na hlavě, raději se už do ničeho nepouštěj a moc tu nepolemizuj (ani o VR)!
  • Hnisavec
    VR hry rovná sa AAA hry....oboje musi zaplatit konzlista lebo pc herny trh je bieda a sama palenka a kluce z rumunska

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit