Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A hlavne by ani spousta her nebyla, protoze konzoliste do herniho prumyslu naliji vetsinu penez. Ve vysledku by bylo mene muziky za vice penez.
  • nejlepší je jak všichni dokola kecaj jak konzole brzdí vývoj ale nebejt konzolí a brzdění tak si mužem každej rok kupovat nový pc protože vyvojáři na pc neumí toho výkonu využít moc hospodárně:D
  • Tak jestli pripustis, ze jsi tucnozrout, tak jo.
  • PC je zarizeni pro masu, konzole je specializovane zarizeni pro hrace. Spis nez o hardware jde o hry a ty jsou na konzolich dobre. Konzole ma vic vyhod, napriklad bezna podpora vice hracu, optimalizace na pouziti s televizorem v obyvacim pokoji, pohybove ovladace, rada skvelych exkluzivnich her a podobne. Me osobne na konzoli bavi hrat vic nez na pc, prestoze mam oboje a prestoze na pc hraju 20 let a na konzoli dva roky.
  • Nemas pravdu.
  • :) Proč se hádat , PC není v kurzu , ale zase v něm můžete mít nejnovější HW výstřelky které sice skoro nevyužijete , ale máte je tam ;) .
    Konzole jsou o tom , sednout si vložit médium a hrát .... sem tam ještě poslouchat hudbu nebo sledovat film , méně už prohlížet internet a sociálně komunikovat .

    Já dávám konzolím šanci - pokud na ně budou vycházet "only exkluzivní" tituly , vždy tu budou jako alternativa PC , na jehož trhu nynější největší herní trháky dle reklam v televizi od Sony a Nintenda už absenují ;)
  • jindra.veliky
    na takovy tvrzeni nemusi byt clovek v USA ale postaci mu par pruzkumu o tom kolik lidi je v USA obeznich *3*

    ale s tou jejich inteligenci: cca. pred pul rokem jsem koukal na nejakej zebricek vzdelani a USA byla nekde na vrchu. CR tusim kolem 30. mista *1*
  • PC je zařízení pro masu i pro okrajové uživatele. Pokud svými požadavky výrazněji vybočuješ z většiny, tak si samozřejmě spíš koupíš PC než konzoli. Měl by jsi najít nějaký rozumější argument. Věřím, že máš i několik racionálních argumentů.
  • DangerousDave
    *1* jo máš pravdu a preto náročnú literatúru čítajú alebo aj dokumenty pozerajú len socky ktoré v živote nepracovali a správny pracujúci človek číta pottera a pozerá ordinaci v ružové zahradě.
  • Presne jak rikas po praci s PC uz mas toho pak plne zuby tak radsi sahnes po konzoli kde nemusis nic moc resit a proste hrajes jenze trol diskuzni nevi co je to prace a uz vubec ne prace na PC kdyz ma cas vysedavat u diskuzi a kritizovat takze ten to nikdy nepochopi.
  • DangerousDave
    a nie sú hamburgro-žrouti ? alebo existuje iný národ ktorého 1/4 populácie sa denne stravuje vo fastfoode ? *1*
  • i když jsem PC only hráč... sundal jsi ho hezky :D
  • Ty jseš parádní demagog. Nechceš jít do politiky ? *1* Kdyby byl člověk vůl, tak by ti ty bezzubý fráze aji mohl sežrat, protože jediná výhoda konzole nad pc není cena, nýbrž hry ,který na ní jsou a na pc ne. A to zařízení pro masu ? Nenech se vysmát. Copak pc není zařízení pro masu ?
  • Trol.diskuzni
    Ty jsi mi ale jasnovidec... *6*
  • Ja ti neviem, robim tech support pre PC, mam doma self built desktop, Alienware laptop a PS3 a momentalne zdaleka najviac hravam na PS3 (po praci je to omnoho lepsie/pohodlnejsie)...
  • walltar
    To je pravda já pořád říkám, že to je konspirace konzolistů .... oni si kupují PC hry aby to vypadalo že PC hráči tu konzolovou hrůzu hrajou taky. *1*
  • walltar
    Víš co kdysi řekl Werich? "masa má, jak známo, výborný vkus!" .... tehdy to řekl dost ironicky potom co mluvil o americké televizi. Bohužel dneska se to samé děje s herním průmyslem. A konzole byla vymyšlená jako zařízení pro masu. Já sem nikdy konzoli nevlastnil a nikdy nebudu, protože k tomu nemám důvod ... nikdy mě nikdo neřekl jedinou věc co by dokázala konzole a nedokázalo by to PC. Jediná výhoda konzole nad PC je její cena. A ta mě zase tak nazajímá .... já si na PC dokážu vydělat takže proč si kupovat Škodovku když můžu mít Ferrari? A je pravda Ferrari je taky na okraji zájmu největších výrobců náhradních dílů.
  • Předsudek kterej jenom tupě opakuješ stále a stále dokola. Nikdy jsi konzoli neměl prd o tom víš. Připomínáš mi lidi, co tvrdí, že všichni v Americe jsou vypatlaní hamburgro-žrouti a přitom v životě nevypadly za hranice, ale mají plnou hubu mouder. PS: Nevím jak tvůj, ale můj case má o jeden čudlík víc než moje PS3.
  • Další analytik amatér? :-D
    Jinak já jako PC funboy s C2D 2.8 GHz, GF9600gt, 2 giga ram a WinXP můžu jen děkovat konzolím, že vývoj her se zastavil někde před 3 - 4 lety.
  • Trol.diskuzni
    PC hry se neprodávají, protože je zk*rvily vypatlané mozky konzolistů = lidí, kteří si neumí bez cizí pomoci ani pustit počítač, protože neví, které z tlačítek na PC case zvolit... *6*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit