Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nejlepší je jak všichni dokola kecaj jak konzole brzdí vývoj ale nebejt konzolí a brzdění tak si mužem každej rok kupovat nový pc protože vyvojáři na pc neumí toho výkonu využít moc hospodárně:D
    • A hlavne by ani spousta her nebyla, protoze konzoliste do herniho prumyslu naliji vetsinu penez. Ve vysledku by bylo mene muziky za vice penez.
  • :) Proč se hádat , PC není v kurzu , ale zase v něm můžete mít nejnovější HW výstřelky které sice skoro nevyužijete , ale máte je tam ;) .
    Konzole jsou o tom , sednout si vložit médium a hrát .... sem tam ještě poslouchat hudbu nebo sledovat film , méně už prohlížet internet a sociálně komunikovat .

    Já dávám konzolím šanci - pokud na ně budou vycházet "only exkluzivní" tituly , vždy tu budou jako alternativa PC , na jehož trhu nynější největší herní trháky dle reklam v televizi od Sony a Nintenda už absenují ;)
  • Budte nad veci, pc platforma prosla upadkem, je ekonomicky nejslabsi a na okraji zajmu vetsiny vydavatelu velkych titulu. PC fanboyove takovou prohru nemohou unest a svadi to na konzole a nadavaji na ne, prestoze je to ciste interni zalezitost pc platformy.
    • walltar
      Víš co kdysi řekl Werich? "masa má, jak známo, výborný vkus!" .... tehdy to řekl dost ironicky potom co mluvil o americké televizi. Bohužel dneska se to samé děje s herním průmyslem. A konzole byla vymyšlená jako zařízení pro masu. Já sem nikdy konzoli nevlastnil a nikdy nebudu, protože k tomu nemám důvod ... nikdy mě nikdo neřekl jedinou věc co by dokázala konzole a nedokázalo by to PC. Jediná výhoda konzole nad PC je její cena. A ta mě zase tak nazajímá .... já si na PC dokážu vydělat takže proč si kupovat Škodovku když můžu mít Ferrari? A je pravda Ferrari je taky na okraji zájmu největších výrobců náhradních dílů.
      • PC je zarizeni pro masu, konzole je specializovane zarizeni pro hrace. Spis nez o hardware jde o hry a ty jsou na konzolich dobre. Konzole ma vic vyhod, napriklad bezna podpora vice hracu, optimalizace na pouziti s televizorem v obyvacim pokoji, pohybove ovladace, rada skvelych exkluzivnich her a podobne. Me osobne na konzoli bavi hrat vic nez na pc, prestoze mam oboje a prestoze na pc hraju 20 let a na konzoli dva roky.
      • Ty jseš parádní demagog. Nechceš jít do politiky ? *1* Kdyby byl člověk vůl, tak by ti ty bezzubý fráze aji mohl sežrat, protože jediná výhoda konzole nad pc není cena, nýbrž hry ,který na ní jsou a na pc ne. A to zařízení pro masu ? Nenech se vysmát. Copak pc není zařízení pro masu ?
        • PC je zařízení pro masu i pro okrajové uživatele. Pokud svými požadavky výrazněji vybočuješ z většiny, tak si samozřejmě spíš koupíš PC než konzoli. Měl by jsi najít nějaký rozumější argument. Věřím, že máš i několik racionálních argumentů.
    • Další analytik amatér? :-D
      Jinak já jako PC funboy s C2D 2.8 GHz, GF9600gt, 2 giga ram a WinXP můžu jen děkovat konzolím, že vývoj her se zastavil někde před 3 - 4 lety.
    • Trol.diskuzni
      PC hry se neprodávají, protože je zk*rvily vypatlané mozky konzolistů = lidí, kteří si neumí bez cizí pomoci ani pustit počítač, protože neví, které z tlačítek na PC case zvolit... *6*
      • Nemas pravdu.
      • Ja ti neviem, robim tech support pre PC, mam doma self built desktop, Alienware laptop a PS3 a momentalne zdaleka najviac hravam na PS3 (po praci je to omnoho lepsie/pohodlnejsie)...
        • Presne jak rikas po praci s PC uz mas toho pak plne zuby tak radsi sahnes po konzoli kde nemusis nic moc resit a proste hrajes jenze trol diskuzni nevi co je to prace a uz vubec ne prace na PC kdyz ma cas vysedavat u diskuzi a kritizovat takze ten to nikdy nepochopi.
          • DangerousDave
            *1* jo máš pravdu a preto náročnú literatúru čítajú alebo aj dokumenty pozerajú len socky ktoré v živote nepracovali a správny pracujúci človek číta pottera a pozerá ordinaci v ružové zahradě.
      • Předsudek kterej jenom tupě opakuješ stále a stále dokola. Nikdy jsi konzoli neměl prd o tom víš. Připomínáš mi lidi, co tvrdí, že všichni v Americe jsou vypatlaní hamburgro-žrouti a přitom v životě nevypadly za hranice, ale mají plnou hubu mouder. PS: Nevím jak tvůj, ale můj case má o jeden čudlík víc než moje PS3.
        • jindra.veliky
          na takovy tvrzeni nemusi byt clovek v USA ale postaci mu par pruzkumu o tom kolik lidi je v USA obeznich *3*

          ale s tou jejich inteligenci: cca. pred pul rokem jsem koukal na nejakej zebricek vzdelani a USA byla nekde na vrchu. CR tusim kolem 30. mista *1*
        • DangerousDave
          a nie sú hamburgro-žrouti ? alebo existuje iný národ ktorého 1/4 populácie sa denne stravuje vo fastfoode ? *1*
          • Tak jestli pripustis, ze jsi tucnozrout, tak jo.
        • i když jsem PC only hráč... sundal jsi ho hezky :D
        • Trol.diskuzni
          Ty jsi mi ale jasnovidec... *6*
  • Většina konzole haterů si nevidí do huby a akorát žvaněj naprostý nesmysly. Protože vám "hardcore pcčkářům" nedělá problém napsat, že nejlepší hra je třeba BG nebo PT a pak napíšete, že rozvoj kvalitních her brzdí hw konzolí. To si sakra neuvědomujete, že vaše vychvalovaný hry nestojí na náročnosti použité grafice, ale jejich hratelnosti?! Jste ubožáci, že musíte vše svádět na hw, který prostě nemůže za to, jaké hry vycházejí. Vám huby nezavře ani to, jak stoupá trend indie her, které se opravdu nepišní FB nebo Cry enginem a přesto jsou nesmírně populární. A jestli nemáte nic lepšího na práci, než donekonečna pomlouvat něco co už nikoho nezajímá, tak vás lituju.

    p.s nějak vám vypadl login
    • DangerousDave
      nj niekto píše hate na konzole alebo PC a niekto píše hate na haterov ...
      • Trol.diskuzni
        Hate je prostě IN!
  • No Nintendo má s dvěma displeji už nějakou zkušenost od dob DS .. a na handheldech si je drží .

    To co zkouší s WII U je přenést výkon současné generace "velkých" konzolí na potencionální handheld . Pro někoho kdo musí sdílet místo před domácím theatre systémem to poslouží jako berlička . Možná to využije u několika her jako skutečné rozšíření ovladače ,kde bude víc než jen herní statistiky .

    Pro mne to však znamená zařízení , které jak už to u konzovových hráčů bývá , bude nejvíce trpět a dá se tak předpokládat poruchovost . A rozdíl v dokupení náhradního tabletu WII U místo místo neznačkového joypadu už hráči pocítí ...
  • Víš co je vtipný Trole? Jak tady fungují + a - pro tebe.
    Napíšeš něco negativního o něčem, co mají lidi rádi? ---------.
    Napíšeš něco neutrálního? --------, protože jsi to ty.
    Napíšeš něco proti konzolím? ++++++, i když tě jinak všichni nenávidí. *4*

    No, aspoň si můžeš nějaký pluska. Ale chce to jistou opatrnost. Přeženeš to a jsi zase v mínuskách.

    Ale stejně nezapomeň tweetovat s #burnleconsoles hashem.
    • Mně na plus/mínus nezáleží... Jediný případ, kdy mi na tom záleželo, byly mé ankety, které jsem kdysi dělával a šlo o to, aby lidi dávali + či - podle toho, se kterou možností souhlasili.

      Twitter mě nezajímá, jestli máš namysli tohle...

      Pozn.: Ne, nejsem zaBANovaný. *3*
  • "přestože by i současné prodeje mohly obě konkurenční konzole závidět" - tady někdo poslední dva roky prospal...
  • Zrovna Pachtera bych fakt neřešil, jen využívá atraktivní příležitosti (ostatně ne poprvé) k osobnímu PR. Co se WiiU týče (a stejně tak jiné konzole), počkal bych si na skutečné prodeje, které stejně budou ovlivněny primárně lineupem her.

    Mno a propad prodeje Wii asi není překvapení, když je to již více jak rok, co byl oznámen nástupce. A neděje se to jen u konzolí, děje se to třeba i v automobilovém průmyslu. Jakmile automobilka oznámí novou generaci nějaké značky Škodovka novou Oktávku), tak se staré propadnou prodeje... Spíš může být překvapivé, že se vůbec ještě něco ze staré generace prodá, ale to je dáno tím, že ne každý zákazník je tak dobře informován a opět logicky, čím déle je informace o nové generaci venku + čím více se blíží datum vydání nové generace (a tedy existuje mezi zákazníky více informací o této novince), tím více klesá prodej předchozí generace...

    Takže nechme analytikům jejich pochybnou slávu a počkejme na realitu :-) Naštěstí máma analytiků tolik, že určitě část z nich se trefí.
  • Já když jsem četl ten nadpis, tak jsem to prvně pochopil jakože nebude fungovat po technické stránce *1*

    Jinak Pachter ví prd stejně jako většina těhlech rádobyanalitiků který nemám vůbec rád. I když, jestli se timhle ten chlap živí, tak to nemusí bejt špatnej džob. Jednou za čas vypustit nějakou myšlenku jak si myslim že to všechno bude a za to dostávat zaplaceno ? No proč ne *3*
  • Trol.diskuzni
    Na to nemusím být žádný odborník... Je to přece konzole! *15*
    • a ty jsi preci debilek
      • mudry clovek ho nekomentuje
    • Ty musíš být pěknej asociál, co? Doma tě nikdo neposlouchá, tak si alespoň vynucuješ pozornost na webu, protože tě tady nemůže nikdo vykopnout. *15* *15*
      • Pouze píši své názory... To, že většina českých a slovenských PC hráčů se s tím nedokáže srovnat, již není má věc. Čest výjimkám.
        • Nemusíš ale psát ty svoje ehm "názory" do každé diskuze. Po přečtení tvých "názorů" jsme všichni mnohem chytřejší ale nám to stačí číst jednou.
        • * "PC" se mi tam dostalo omylem...
    • Zabanujte někdo konečně tohle hov*do...
    • Lurok
      Nevim proc vsichni tak brecite muzou snad konzole za to ze skoro kazdej kdo ma pc si nikdy nekoupil zadnou hru ?
      • walltar
        To je pravda já pořád říkám, že to je konspirace konzolistů .... oni si kupují PC hry aby to vypadalo že PC hráči tu konzolovou hrůzu hrajou taky. *1*
      • neasi to je odpoved palec nahoru chlape :D
      • Trol.diskuzni
        Ano, můžou. Kdyby ty hry dneska kvůli konzolím nestály za houno, tak by i kupovali... Lidi, co mají PC, totiž nejsou takové dubové palice a tedy si nebudou (jako stádo konzolových ovcí) kupovat vše, bez jakéhokoliv ohledu na faktickou kvalitu. *6*
        • Na druhou stranu je jednodušší udělat optimalizaci pro konzole, neboť HW je jednotný a ke grafické kartě se přistupuje přímo a ne prostřednictvím ovladače. Navíc i na konzole existují hry, které vypadají velmi pěkně - třeba Uncharted 3.
        • Lurok
          Ja si myslim, ze nema vubec cenu cokoliv psat. Tady je hate na konzole skoro pod kazdym clankem, takze vesele porkacuj.
          • Trol.diskuzni
            To není hate, to je realita.
            • Grafika - pokud ti jde o grafiku, hraj si na PC, mě zas třeba nebaví neustálé omílaní typu Battlefield nebo CoD (a dalo by se toho najít...). Takže prosím respektuj, že ne každému jde o grafiku, ale zábavu hledá v něčem jiném.
              Interface - lol, opět přijatelnost je subjektivní, osobně mi třeba pohybové ovládání přijde zábavnější. Takže zůstaň si u svého PC (a všimni si, že úmyslně nepíšu, že je ovládání her na PC debilní, mě tam může přijít, ale to neznamená, že takové je) a nehaň ostatním to, co přijde super jim. A ano, strategie jsou super na myši a proto třeba stále i na PC občas hraji.
              Variabilita - hra od hry a ne každý chápe variabilitu stejně :-)
              Retardovanost ovládání - tohle není argument, tohle je pokus o flame, takže bez reakce.
              Modovatelnost - popravdě smysluplných modů je jako šafránu (čímž neříkám, že to není fajn, ale jsou super hry i bez modování)
              Nižší cena - asi jediný argument, který je dost objektivní, ale zase pokud to někdo kupuje za vyšší cenu, tak proč ti to vadí. Jsou to tvé peníze? Já si klidně za super hru připlatím, protože v tom vnímám i podporu vývojářů a herního studia k tomu, aby mi mohli za čas přinést další zajímavou hru.

              A popravdě poslední reakce, protože nejsi člověk, se kterým by asi mělo smysl diskutovat (máš svůj názor se kterým jsi ochoten táhnout do války :-). Názor mi nevadí (i když je zbytečně extremistický), ale to druhé mi vadí dost...
            • Trol.diskuzni
              To OndraM:

              Hry na PC jsou graficky nesrovnatelně dále, mají daleko přijatelnější interface, nabízí větší variabilitu, větší škálu nastavení, neretardovanost ovládání, modovatelnost, nižší cenu... PC dokáže vše, co dokáže konzole, a to daleko lépe. Navíc dokáže tunu věcí, na které si topinky ani nepomyslí...
            • Stejně jako je realita, že na PC existuje odpadu taky hafo (a taky se kupuje)... A je jen a jen na každém (ať již PCčkářovi nebo konzolistovi), co si koupí a co preferuje.

              Takže nechápu, proč tu jsou neustálé militantní názory PC rulezzz, konzole suxxxx a stejně tak naopak. Akorát se mi zdá, že konzolisti takto vyhraněné názory nemají :). Onoto totiž dost postrádá smysl. Ať si každý hraje na tom, co mu vyhovuje nejvíce a má z her radost. A jestli má někdo radost z kažení radosti jiných (rozpoutáváním nesmyslného flamu), tak je to podle mého trubka :-)
            • Lurok
              Myslim, ze zrovna ty realitu moc neznas.
      • DangerousDave
        "skoro kazdej kdo ma pc si nikdy nekoupil zadnou hru"
        *1*

        neviem ktorý z vás je väčší troll :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit