Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Este raz, oni to musia predat aby zarobili a sam vies, ako amerika dokaze potiahnut predaje od filmov az po serialy. Si fakt myslis ze slovanske narody im to zaplatia ? Mali si to natocit samy...

    Chernobil mal dobru atmosferu a je vidiet, ze ked sa chce da sa to. Lenze to je serial zalozeny na skutocnej udalosti, kde sa treba drzat urcitych faktov. Pri Zaklinacovi si moze kazdy robit co chce a ako chce, kedze si kupili prava. Ak chces niekoho vinit, tak Sapkowskeho, ktoremu opat zavonali peniaze a predal im to. 

  • Co to má společnýho s tím, že to nevypadá jako Polsko? Podle mě to klidně mohli natáčet na Floridě. Ten vysbíranej uklizenej borovicovej les může být ve kterýmkoliv Coloradským  kempu.. 😀

  • tak ono to zase zadne extra umeni neni a posledni dil sagy je vylozene spatny

  • Veskoslav

    Až na to že Cavil je brit jak poleno...navíc tohle kopíruje knížky, kdy je Geralt mnohem mladší než ve hrách.

  • yeniczek

    Ohánět se čtením knížek a pak se zeptat, co znamená Yen s "křivou hubou" :D Já z týhle diskuze fakt nemůžu...

  • yeniczek

    Vždycky, když čtu reakce fanoušků knih na filmové/seriálové/herní ztvárnění, tak se skoro stydím, že jsem ten fanda taky... Kdo ti to cpe? Nekoukej na to, hoď si nohy hore a klid. "mi nesedí" :D Ano, tobě to nesedí, a co?

  • yeniczek

    To věděli všichni a nikdo, krom pár křiklounů, se z toho nepokaká :)

  • yeniczek

    By mě zajímalo, kde si myslíš, že se to natáčelo, chytrolíne :)

  • yeniczek

    Je to tam zmíněné a je dobře, že se tomu budou trochu věnovat, prakticky je to důležité, proč je Yennefer taková, jaká je.

  • yeniczek

    Tak šup šup, knížky jsou čtivé a nebo dokonale namluvené v podobě audioknih, to do premiéry seriálu zvládneš.

  • yeniczek

    Většina je spokojená. A s hlasitýma brblalama se tak nějak počítalo od začátku :)

  • yeniczek

    Cavil ale četl i knihy a je velkým fandou celého Zaklínačovského světa.

  • yeniczek

    Mikkelson by se hodil na Zaklínače z doby, kdy se odehrávají hry nebo na nějakého jiné zaklínače. To je tak vše.

  • TheGGG

    a hodně ošklivé

  • Morlang

    ffs, jsou to kostýmy

  • Obsazení hlavní postavy mě zklamalo. Henry Cavil je prvoplánový americký hezounek, který se do role Geralta prostě nehodí. Mads Mikkelsen mi do hlavní role seděl daleko lépe. Už jen jeho přítomnost by vdechla seriálu pochmurnost a pošmournost zaklínačova universa. https://www.youtube.com/watch?v=a2aSvw_vVd8

  • Zaho

    Nejlepší je hodnotit ještě před vydáním.

    Osobně se na to podívám, podobných seriálů moc není a možná bude i dobrý.

  • maros.goc

    ty asi nevies co znamena low fantasy...to su fantasy prvky zasadene do viac menej realneho sveta :) Zaklinac je low fantasy

  • maros.goc

    Alebo inými slovami, ten trailer ukazuje aký brak sú knihy Zaklínač? :)

  • TheGGG

    bohužel američané jsou ovada bez historie a kultůry a nebyli by ochotní příjmout ani natočit show, která by měla slovanskou nebo jinou atmošku... všechno musí být naservírovánou tak, aby to sedlo do představ typického amerického joudy... lepší by bylo kdyby nic nevzniklo, než takovýto patvar

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit