Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • drasta

    Na Eisenhorna se popravde docela tesim. To byla docela fajn beckova detektivka :D 

  • No dejme tomu, Geralt vypada ,,pri praci,, docela obstojne, kdyz ho umyjou a ucesou tak uz mi moc nesedne. Moc si nepamatuju, ze by se v knihach nejak extra popisovalo jak se Yen ,,slozite,, vylepsovala, tady to vypada ze se kolem toho bude tocit pulka serie.

  • jindra.veliky

    Tak to vypada hodne dobre! Nejak extra jsem se netesil, ale ted ano🙂 luxus

  • TheGGG

    Clavin se na to nehodí a názor jsem nezměnil... nepodobá se ani herní a už vůbec né knižní verzi Geralta a zbytek je taky odpad a to v traileru ukazují to nejlepší co mají... typické americké zprznění evropského středověku a historie (Co ovšem čekat od národu, co žádnou skutečnou historii nemá)...

  • TheGGG

    to musejí, jinak by na vele-demokratickém západě dostali od "profesionálních" recenzentů-aktivistů naprostou čočku a twitter by vybuchl vzteky

  • TheGGG

    ugh oh... co to je? Fan projekt skupiny nadšených cosplayerů z ameriky? Tak to se nakonec docela podařilo... oh wait na tom dělá netflix? Jo to vysvětluje tu nulovou slovanskou atmošku a tvrdou korektní amerikanizaci...

    Takže vážně, toto je neskutečný megatrapas. Všechno působí uměle a bakelitově, Clavin fakt nemá s žádnou verzí witchera (a knížky jsem četl) nic společného. Kvóty koukám taky byly naplněny a ty monstra na mě fakt dojem nedělají, když je ukazují jen v půlsekundových záběrech a člověk nemá šanci poznat jak CGI bude vypadat v pohybu....

    bože chraň, jestli takto dopadne ten lotr nebo fakt natočí toho eisenhorna tak to bude mega kechel na druhou... další věc ze které lze vinit GoT...

  • drasta

    Hater zde a musim uznat ze Geralt jako takovej vypada lip nez jsem cekal. Ne luxusne ale lip nez jsem cekal...

  • dworkin

    No... tak nová Hra o trůny to nebude, že. Ale úplná katastrofa snad taky ne. Zasmál jsem se jen jednou, a to když Geralt dramaticky roztáčel v rukou řetěz.

  • BoB.2

    Jen Geralt je šlachovitej  ,Henry je po Supermanovy pořád strašná korba.

  • BoB.2

    Já věděl že tam ty černochy nějak nacpou.

  • Maxianimal

    Jo, ten armor je šílenej. Nechápu, kdo to designoval, s jakým úmyslem a představou.

  • danny_the_hound

    Hrb, ak som dobre videl, má tiež. Posunutá čeľusť mi príde ako dobrý nápad, ako vizuálne zvýrazniť premenu, ktorou čarodejnice v Zaklínačovi prechádzajú.

    Ak by som mal niečo vytknúť, tak je to rozhodne fakt, že "scrotum armor" nilfgarďanom zostalo aj do bitky a nešlo teda len o nejaký špecializovaný postroj pre výzvedné jednotky, ako som ja (a nepochybne aj mnohí ďalší) dúfal. Na druhej strane som rád, že aj obrázok s husárskou zbrojou, ktorý tiež už pred čas unikol, sa potvrdil. Len mi nie je úplne jasné, či ho budú mať len Cintrania alebo bude univerzálne pre všetky severné kráľovstvá.

  • Corvus

    Tady hater, dobrej den. Naprosto se tam ten holobrádek nehodí, je vypulírovanej jako prdýlka nemluvněte a Yenn jakbysmet. Yenna vyloženě vyfasovala naprosto se nehodící herečku. Ani vzdáleně mi nesedí. Stejně tak Ciri mi připadá vzdálená té v knize. Seriál hodlám i nadále ignorovat. Zlatý knížky...

  • Maxianimal

    V knížce sice bylo, že předtím byla taková... jiná, ale tam byl zmíněnej snad hrb. Ale o ksichtu jak Venda Klaus mladší.. to nevim.

  • Maxianimal

    Tady hater, dobrej den. Henry se na něj nehodí, ale to bys musel číst pár řádek z knížky. A ta Yen s křivou hubou má bejt jako co?

  • jack
    😍
  • Derp_1337

    Henry vypadá luxusně! Kde jsou ti hateři, co plakali, že Henry Cavil se tam nehodí? LOL

  • Magister_Peditum

    Jo, nakonec to nevypadá zle. Líbí se mi i ta móda cca 16. století, takže to není takový ten typický fantasy středověk. Na Yennefer si stále zvykám, ale Geralt vypadá navýsost dobře. 

  • Tak já jsem mile překvapen, líbí se mi to a myslím si že monstra vypadají celkem dobře na to že je to séroš s omezeným budgetem. A Henrymu už stoprocentně Geralta věřím.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit