Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dovolím si trošku odbočit; byl jsem navnaděn a začnu zase rozehrávat DA:O, a pro mě nově i druhý díl (byl v akci, tak jsem neodolal :D). Mají tu některé volby větší smysl, než jen zmínku v Codexu?
    (Popravdě se v tom článku na wikii moc nevyznám; chápu to dobře, že je vlastně jen jedna cesta, jak si odblokovat dodatečné questy, respektive je vždy jen jedna volba "správná", abych měl v dalším díle něco navíc?)
    • Viktor_H
      Trochu to rozveď...
      • No, jestli třeba zničení/záchrana kovadliny má větší dopad na hru, než že si o tom někde přečtu. (Třeba v Mass Effectu jsem zachránil Rachni Queen, tak jsem je ve třetím díle mohl mít za pomocníky při stavbě, když se zadařilo.)
        No a na wikii je, že když dosadím na trpasličí trůn Bhelena, tak dostanu ve druhém díle v prvním aktu dodatečný quest. Pokud tam dosadím Harrowmonta, tak nedostanu nic. Stejně tak pokud Zevrana nechám žít, tak dostanu quest v aktu třetím; pokud ho zabiju, tak nic. Takže, jak já to chápu, pokud nedosadím na trůn Bhelena, tak ve druhém díle "přijdu" o jeden quest, stejně tak, zabiju-li Zevrana.
        • Ale ona tam byla i kdyz jsi ji nezachranil! A v tom je ta tragedie ME3.
        • Tak to jsem nějak nepobral. Je mi jasné, že většina si chce hru vychutnat "plnými" doušky, ale takto? Neměl by jsi tu hru spíše hrát tak nějak podle sebe a užívat si vlastní příběh bez ohledu na dopad, který sis někde vygooglil? Kde jsou ty zlaté časy Baldurs Gate, kdy příliš mnoho lidí nemělo přístup k netu a tím pádem nevěděli co je kde, kdy a jak čeká. Mým oblíbeným žánrem jsou RPG, a asi jsem jeden z mála, ale tyto hry hraji podle sebe a většinou jen na jedno projití, protože ty ostatní možnosti mě nezajímají, když hraju "svoji" hru. Když už jsem si DA-Origins rozjel znovu, tak jsem si jenom změnil povolání a rasu, ale nakonec jsem víceméně jel po stejné línii. Jen některé věci prostě řešíte jinak jako elf než jako člověk:o)) Ale jinak hodně zdaru. je to přeci o zábavě. *3*
          • No, díky, že mi říkáš, jak bych měl hru hrát; ale já to prostě hraju jinak ;) Mě by zase nebavilo hrát to pořád dokola naprosto tím stejným způsobem (kromě rasy), zvlášť proto, že třeba KotOR si po těch n letech po vydání stále ještě až moc dobře pamatuju a vím přesně, co se stane za dvě minuty.
            Poprvé naprosto podle sebe, žádný net ani nic a absolutně neřeším, jestli něco vynechám, nebo jestli kdybych investoval o bod navíc do Cunning, tak se mi zvedne damage o 0,03 %, a to se vyplatí. No a pak se podívám, jestli jsem nevynechal nějakou zajímavou část; zahraju si to znovu, kompletně, a místo zničení kovadlinu ponechám, obětuju se a nenechám se překecat Morrigan a tak. Taky ale neničím Věž mágů, jen abych měl 100% průchod, když je mi to proti srsti. Třeba v Zaklínači 2 by ses dost ochudil, kdybys jel pořád jedním a tím samým stylem, když obě cesty nabízí znatelně jiný zážitek.
            Ale to už sakra odbočujeme :)
            Co se týče mého dotazu, nezajímá mě, jestli když bude Alistair králem, tak budu muset třeba zachraňovat Alistaira Juniora, nebo že kvůli ponechání kovadliny na mě budou útočit nasraní trpaslíci. Zajímá mě, jestli se mé volby výrazněji promítnou, a jestli tedy první díl hrát vícekrát než "po svém", nebo jestli na tom prakticky nezáleží a gameplay se nijak nezmění.
  • Screenshoty ze scén v E3 traileru, na kterých vystupuje Cassandra Pentaghast, nějaký qunarim a nejspíš Grey Wardení pevnost Weisshaupt. Zatím toho moc neukázali a zbývají nám pouze spekulace, což je celkem pochopitelné, když ta hra vyjde až příští rok. Každopádně doufám, že tam bude Morriganino dítě, které v mém případě má s mým strážcem :-) A jestli bude tak mocné, jak se Morrigan dušovala, asi nebude hrát zrovna nezanedbatelnou úlohu. Navíc, když Morrigan byla v traileru... uvidíme :-)
    • Magister_Peditum
      A nemělo by to parchantě být vlastně arcidémonem?
      • No, v podstatě jo, arcidémon je de facto Old God na kterého se přenesla Darkspawn kletba (součást trestu od Makera - potrestal lidi co zničili Golden City, ale nepřímo i ty co je do toho zmanipulovali, tj Old Gods), pokud si to dobře pamatuju tak Morrigan předpokládala že tím rituálem dokáže přenést duši starého boha z arcidémona do embrya (což se ji očividně povedlo už jen protože Warden přežil, pokud zvolil Dark Ritual), které je jen pár dní staré, takže ještě nemá vlastní osobnost se kterou by se duše boha zničila a v podstatě by se jí narodil bůh s veškerou svou mocí, ale nepostihnutej kletbou
        • Magister_Peditum
          Pak se nabízí otázka: Nenaštve to toho "Makera", že mu nějaká čarodějka takhle nabourala jeho plány (trest)? *15*
          • Nemyslim si, Maker to v podstatě zabalil po tom co lidi upálili Andraste, odstěhoval se někam do teplých krajin a na lidstvo zapoměl... Navíc jeho účast v tom střetu by ho učinila poněkud jednostranný, vzhledem k tomu že je (údajně) všemocný :)
    • *qunari
  • Proč ku*va fix musí všude sr*t ten posranej Frosbite 3 ?
    • Pretoze je pre EA vyhodnejsie mat jeden engine, ako X enginov.
    • Ronox
      Protože se jim asi nechce furt kupovat licence na UE a tenhle engine spolklo EA spolu s Dice.
    • No podle mě obě DA2 tu stylizaci měli hodně temnou teda. A co se dospělosti týče. Kozy v DA nikdy neuvidíme kůly Fox a debilní puritánský Americe.
    • Viktor_H
      DnD syndrom...
    • vytvarnym spracovanim som myslel
      • Áá už som bol naštartovaný že idem reagovať a potom som si prečítal toto..

        .. Súhlasím.. :)
      • VergiliusGrey
        To mě se třeba nelíbilo, jak byl Zaklínač 2 hrozně barevnej. Trojka se mi líbí o něco víc.
        • Oba máte pravdu *4* Ta grafická stylizace je taková divná a v Zaklínači 2 to také nebylo ono.
          Mě se třeba moc líbilo jak vypadal Zaklínač 1 a trojka zatím těžko říct, uvidíme až bude venku víc materiálu.
  • Vy nemáte na stole lebku? Mě přidržuje na stole skripta z matematiky. *1*
    • Skripta, která jsou ještě strašidelnější, než lebka! :D
    • VergiliusGrey
      Tak skripta bych měl, ale ta lebka mi bohužel chybí *1*
  • Pilgrim66
    Takže tenhle článek je úplně na prd, protože ten obrázek je z traileru...

    http://www.youtube.com/watch?v=rh8v3Et4tGE
    0:50
  • life28
    Screenshoty boli vydané 4:

    http://www.centrumher.eu/styri-zabery-z-dragon-age-inquisition/
    • sleepless
      Děkuju za upozornění! :)
    • Pilgrim66
      Neni zbytek z toho CGI traileru?
      Edit: Všechny jsou z toho traileru
      • podle me je to vsechno ingame, ale stojim na tenkym lede :)
        • God-of-War
          Jo, je to ingame.
  • Tento článek je nejlepším důkazem toho, že některé bleskovky se na normostranu nedají natáhnout ani heverem. :P
    • sleepless
      Nejde o text, jde o ty obrázky. Když si ho nikdo nepřečte, opravdu o nic nepřijde.
  • Malleth
    Alespoň tam maj DOFko
  • Baldur52
    Tak jedno je jisté, ten screenshot ukazuje (dle znaku na zbrojích) opravdu Inkvizici a ta ženská by možná mohla být tahle paní: http://dragonage.wikia.com/wiki/Cassandra_Pentaghast
    • holec89
      tak nejak mi prislo jasny, ze to bude ona:) Pokud tam bude, tak snad i http://dragonage.wikia.com/wiki/Cassandra_Pentaghast?file=Leliana.jpg
    • to su seekri... nie inkvizicia... druha ruka cisarovnej, okrem toho z traileru vyzera otrasne, tak nejak ako keby mala dawnov syndrom, ale tato neschopnost BioWar-u udrzast si integritu je celkom znama...
      • Baldur52
        ano, ženská má na zádech znak Seekerů (oko), ale na té standartě a zbrojích vojáků je to oko protnuté mečem, což je znak původní Inkvizice, která se v historii spojila s Chantry a vznikli Seekeři a Templáři
        • No "ta ženská" samozřejmě je Cassandra :) A k Inkvizice vs Seekers, po odtržení Templářů a Seekerů od Chantry jich ještě několik zůstalo s Divine, podle událostí v DA2 to vypadá že ona jednou z nich (snaží se najít Hawka aby zastavila válku a spolupracuje s Lelianou hledající Wardena - a ta je samozřejmě Divine věrná), takže by mě docela zajímalo co to obléhají a proti komu útočí (logicky by se měli snažit zůstat neutrální vůči Templářum a mágum když je chtěj usmířit a začlenit zpátky do Chantry pod Divine a né je obléhat, pokud se teda nerozhodli změnit strategii *1* )

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit