Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hlavne at je to vic jako jednicka protoze dvojka nebyla RPG a se znackou dragon age nemela vubec nic spolecneho
  • Myroslavyk
    Mě se to celkem líbí, rozhodně to bude lepší než dvojka, která stála oproti jedničce úplně za nic, ale myslím, že to nedosáhne kvalit jedničky.
    Navíc se mi líbí, že hráč znovu povede nějaký řád, který se snaží zachránit svět, a ne jako ve dvojce, kde jste měli tkz. Hawkův gang. A jestli je to opravdu Morrigarn v traileru, věřím, že tentokrát budou mít rozhodnutí z předešlých dílů opravdový vliv. A rozhodně to chce opravit jednu chybu, která mi příšerně ve dvojce vadila, a to designy elfů, u trpaslíku mi nevadily, i když chyběli trpaslice. Doufám, že tu trojku Bioware, udělají líp než Mass effect 3.
  • mi tak pride ze jednotka mala najlepsi vizual to aj trojka bude taka farebna kreslena....naco
  • smajdal
    Nevím jak to chlapci z PR dělaj, ale co jsem z trojky čím dál víc v rozpacích
    • Ako moze byt niekto v rozpakoch z hry, ktora je mesiace a mesiace vzdialena a nevie sa o nej prakticky vobec nic?
  • První Dragon Age se mi hodně líbil hlavně zezačátku. Už si tu hru teda moc nepamatuju, ale vzpomínám si, jak se mi líbilo, že si můžu měnit brnění apod. O tom pro mě rpg hodně je. A vlastně to mám rád ve všech hrách. No a ve dvojce to utli. Vlastně i v Mass effectu. Já už jen doufám, že se Bioware zase nějak vzchopí a udělá dobrou hru, protože od Origins a Mass Effectu 1 to byly takový neslaný nemastný, hlavně na efekt dělaný hry. DA 2 jsem nedohrál, mass effecty se sebezapřenim nějak jo, když už jsem to měl doma. Tak by jim tohle mohlo vyjít. Ale za cenu nižších prodejů Zaklínače 3? To ať si to strčí někam po tom, co předvádí v posledních letech.

    Zaklínač 2 byl opravdu moc barevný a myslím, že kdo jsme četli knihy, tak nás to úplně neuspokojilo jako první díl. Trojka vypadá, že si tam vybere každý, tak snad. V nějakém rozhovoru říkali, že tam budou i nějaké lokace z jedničky. Takový les na blatech, předměstí, louky, krypty. To byly krásná místa a jsou i dneska když tu hru hraju.
    • Na hru se těším, ale moc od ní nečekám. Všechno bude jasně černobílé, totální dobro versus totální zlo, žádná větší hloubka. Taková pohádka. Moje skutečné herní choutky bude muset uspokojit až Zaklínač.
    • Přesně naopak. Druhý díl se totiž na rozdíl od prvního věnuje i knihám. Jsou tam flashbacky navazující na události knih, řeší se Geraltova minulosti, stejně jako knihy a na rozdíl od prvního dílu se druhý díl věnuje vysoké politice, je tam mnohem patrnější téma rasismu, tolik viditelné v knihách. Nechápu jak chceš odůvodnit svůj názor. První díl nemá s knihami prakticky nic společného, je to spíš takový The Witcher: Spin-off. Až druhý díl navazuje na knihy. Prvního zaklínače mám moc rád, ale druhý je až ten první pořádný.
  • Ja myslel ze je to CGI trailer ale jak koukam na tu fotku s tou zenstinou a tema manikama tak neni, to abych si vylepsil pc dopr.... :/
  • Trailer jsem nevidel, ale neni to ta zenstina, ktera "vyslychala" toho nemuzu-si-vzpomenout-na-jmeno trpaslika v prubehu dvojky? To by celkem davalo smysl.

    edit: Jo ted jsem cetl, ze pry to neni trojka, protoze to neni pokracovani dvojky. Takze to asi nebude ta sama zenstina. Pff, a pak ma inkvizice neco dokazat, kdyz jim tam vsechny dulezite pozice zatavaji zensky. :-P
    • je to ona :)
  • michaliuz18
    skoro to vypada ako unreal engine alebo podobny..vobec ne frostbite ale pohode :D ale rpg hry su asi jedine na ktore si potrpim a dotiahnem do konca..mam preco kedze je tam vela uloh, skilovanie, vylepsovanie, velke mapky, pribeh ....no ...som uz narocny hrac..nech hram barco ine ,nic ma nebavi do konca..vsetko ma omrzi ..asi sa vybodnem uz na vsetky hry a zacnem byt jak stary dedo ja neviem..ale chcem este tie casy spat :D a ked hram snazim sa..nejde to, vidim v hrach strasne vela chyb zbytocnych co mi zkazia dojem..co robim zle:D
    • většinu lidí hraní her neopustí nikdy... někdo dohraje 2 hry za měsíc, někdo jednu za rok, s přibývajícím věkem si už člověk hry vybírá a neinstaluje vše, co mu přijde pod ruku stejně tak jako hraním stráví méně času než dříve, sám jsem měl období, kdy jsem přes půl roku nezapnul ani flashovku v prohlížeči, ale dřív nebo později vždy přijde chuť si něco zahrát
      • michaliuz18
        no to ano ..napriklad sa viac venujem starsim hram, ktore ma bavia prechadzat znova po nejakom case, mam tu yuris revenge napriklad, zmodovany skyrim ,zaklinaca 2, prey ... z novsich hier som naposledy presiel remember me..co ma bavilo lebo mam rad taketo bojovky typu DMC , kde je este pribeh dobra hratelnost a mam rad scifi prostredie ... rovnako ako mass effect ktory si vzdy s chuti zahram po roku odznova.. no je to rpg ..ako aj zvysok ..rpg ma vzdy bavia a budu bavit :D zvysok uz podla chuti ..a sem tam si s chalanmi zahram cs:go
        dalo by sa asi povedat ze som uz z hier presyteny za svoj zivot som ich presiel stovky ..stryko hekol ps2 a stahoval na to vkuse hry ,potom ja ... cely zivot sa len babrem z hrami uz mam 20 uz to zomna opadava.. uvidim este tieto nexten hry mozno ma to zas chyti ked uvidim velke zmeny v animaciach texturach grafike ozvuceniu pribehu..no mozno to bude len nova grafika a blbe strielacky ostanu blbymi strielackami:D
        vies co , chcem investovat do ps3 , kvoli only hram , ako mgs , uncharted atd..cisto ps3 hry..tie ma strasne lakaju , a hlavne mgs co je moje mládi :)
      • já teď třeba ve slevách na gogu koupil Anachronox za necelé tři dolary a nemůžu si stěžovat, výhodná koupě, i když začátek jsem těžce rozdýchával, zase po nějaké době hraju hutné RPG nepostrádající humor
  • Popravdě od Frostbite engine jsem čekal víc *9*
  • Trailer mě nechává chladnou, přehnaná epičnost - draci, lehce změnění bossové z dragon age/mass effectu. Kdybych měla soudit jen podle traileru tak jen další tuctovka, snad to ještě překvapí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit