Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Uuuf. Obtížnost "Kvadruplegik"? A to je mrzáky ještě urážim. Pád toho vrtulníku mě taky pobavil a jak AI ohleduplně zastaví aby nepřejela pejska... Jó, UBI válí. Farcry pro mě skončil první půlkou 3. dílu.
    • skončil už 2 a nekonečným respawnováním hlídek na kontrolních stanovištích, které ani nemělo smysl vystřílet, protože než jste se stihl vrátit, už bylo vše nové.
    • Dedukci, ze by AI mela to zvire prejet, si vzal kde? Na zaklade ceho? Tvyho chybnyho myslenkovyho pochodu?
    • kvadruleptik, ty legiku :)
    • Ty budes zrejme mrzak mentalni?
  • Ta Vaasova panenka v trucku na prvním obrázku... :DD pěknej easter egg na FC 3, jen bych rád věděl jak by to bylo v tom světě okecané..že je z Vaase frančíza :D
  • BoB.2
    To je děs a to jsem se tak těšil, nepřatele čumí jak jim pes cupuje kámoše a ani nevystřelí a pro jistotu se jestě k týpkovi co po nich střilí obrátí zády,jede na ně traktorem a nechaj se rošmelcovat traktorem uměla inteligence nebude asi nejsilnější. *9*
    • Bohužel po Ghost Reconovi další hra kde herní zážitek uspěšně podrývá děsivá AI. Místama blbá jako šumící trává, jindy fixlující a vševidoucí. Možná by to chtělo otevřít nové studio v nějaké zoo a zaměstnat pár šimpanzů aby jim s tím ve volném čase mezi žraním, poleháváním, šrbábáním se na zadku a kopulováním pomohli. *6*
    • stejne to nebude cesky, takze si to nezahrajes :D
      • BoB.2
        Kdybys hrál FarCry tak bys věděl že všechny byl_ v češtině (kromě Blood Dragon) je to od Ubisoftu a to ma zastoupení v ČR.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit