Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To ale nejsou hry od Ubisoftu.
  • Těch pět metrů nemusel ani jezdit tim traktorem na začátku ne ?
  • Blbost jak mraky. Neuveritelna slatanina nesmyslu.
    Prej ten pes ke konci i hovori.
  • ..už někdo z Vás viděl chytrýho amíka? Takže já myslím, že AI je věrohodný!! *1*
    To zas bude keců, jak žabožrouti vytvořili nepravdu o lidu z Montany...
  • jo jo
  • Já jsem komunista, ale proti ovladači nic nemám.
  • Herně to vypadá strašně, ale atmosféra Montany se mi líbí. samozřejmě jinak je to provařený až na dno.. typickej případ krize středního herního věku, cpou tam umělej nesmyslnej obsah (rybaření, čokl, bože hydro-hornoplošník co sestřeluje snad ještě spitfire.. *15* ) místo aby udělali dobře příběh, kterej by u toho člověka držel. a taky! víte jak dobře by se to hrálo, kdyby to vyžadovalo trochu taktizování a AI fungovali jak mají..? dovedu si představit celej ten Montana setup, kult dobrý, ale v gameplay třeba jako z Army. úplně jiná hra, ale chci to *2*
  • Tohle dělaj pro 11 - 15ti letý. Proto to musí bejt lehký i pro ně. Bouhužel se hry takhle adaptovali. + pro konzolisty
  • Tohle by te mohlo zaujmout..
    https://games.tiscali.cz/echo-18225
    Vypada to opravdu nadejne.
  • "něco co by reagovalo" by u tehlé hry pro začátek stačilo :)
    zlatej Far Cry 1, tam byla UI na svou dobu velice inovativní..
  • V DOOMu nepřebíjíš zbraně, pokud se nemýlím.
  • Retardovaně hlavně působí to lamentování nad gamepadem. Nebuď komunista.
  • Ta prezentace AAA titulů s gamepadem mě dostává hlavně u těch fps akčních. Pěkné stromečky no, působí to retardovaně, což tomu moc nepřidá.
  • No pokud vim tak jsou i hry kde se snaží dělat věci tak jak jdou v reálu (simulátory) a existují proto aby si člověk který tu možnost nemá mohl ten reál aspoň trochu přiblížit.
  • Je čím dál víc vidět, že hrám teď chybí opravdová inteligence nepřátel, něco co by reagovalo a učilo se a mohlo být tak dobrým protívníkem člověku. První náznaky už se ukazují, ale Far Cry to bohužel nebude.
  • Ne, to nechces.
  • skončil už 2 a nekonečným respawnováním hlídek na kontrolních stanovištích, které ani nemělo smysl vystřílet, protože než jste se stihl vrátit, už bylo vše nové.
  • V tom případě nechápu, proč ještě ve hrách nezrušili takovou trapnost, jako je třeba přebíjení zbraní. Chci dělat věci, co bych normálně nemohl, tzn. střílet a nemuset řešit munici.
  • Bohužel po Ghost Reconovi další hra kde herní zážitek uspěšně podrývá děsivá AI. Místama blbá jako šumící trává, jindy fixlující a vševidoucí. Možná by to chtělo otevřít nové studio v nějaké zoo a zaměstnat pár šimpanzů aby jim s tím ve volném čase mezi žraním, poleháváním, šrbábáním se na zadku a kopulováním pomohli. *6*
  • Jack1947
    Taky mě napadlo že by držel volant vtákem ? *1*

    facepalm už ani moc nekomentuji ten je mimo už delší dobu Podle něj by jsme měli odpustit hrám které nám dopřávají rozvíjení demence.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit