Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No to znám, ale nehraju, nemám rád MMO.

  • MishKonn

    Vsichni na necem jedete? Vypadá to jako další EA nemastný a neslaný nesmysl, nedodělek, polotovar, povrchní a nudný sh*t. 

    Vypadá to relativně dobře jen, když se nehraje. To vám ty totálně otřesné animace nevadí? To, jak na vás dvě hodiny nabíhá scout trooper s melee zbraní (proč má scout trooper melee zbraň?) a nechá se na ránu popravit? 

    Co to má, jak tady tvrdíte, má společného s Jedi Knight sérií? Tam jste měli naprostou svobodu v tom, kudy vést seky a tedy jste měli zcela boj pod kontrolou. Toto je zcela očividný button mash. 

    Hlavní postava je zajímavá asi jako vedlejší postava v Ulici. 

    A když si pomyslím, jak jsem se těšil, až si někdo vezme opravdu do merku lightsaber boj a udělá odrážení střel tak efektně, jak to bylo ve filmech (v Battlefront 2 se víceméně povedlo, ale jinak je to také povrchní nudná srač*a). Ve dvacet let starých Jedi Knightech vypadá deflect lépe, než to máchání tady. 

    První dojmy - Force Unleashed 3 outsourcovaný do Indie.  


  • Artorias

    není to tam. není. Tohle je ukázka, kterou hru rozhodně neprodá. Generické, šablonovité. Ale pořád v tom věřím. Jinak ta A.I je unikátně blbá.

  • Veskoslav

    Ne. "Nástupce" Kotorů je v současnosti osekané MMO SW: TOR:)

  • Aha já jsem myslel, že to má být nástupce KOTORů.

  • Veskoslav

    Až na to, že Kotor je jiný žánr než tento typ her. Nejblíže je to Academy nebo Outcast.

  • Artorias

    ach. ach. Přesně to co jsi napsal, se dá vyčíst Outcast či Academy a hle, ty hry mají možná ještě více fanoušků než KOTOR. Přece nebudeme vyčítat FIFA 20, že je to fotbal, ne? Tohle nikdy nemělo být RPG.

  • No hezky se na to dívá. Ale je to spíše takový film než RPG hra. Je vidět, že je to dělané na konzole. Připadá mi to jako takový Bojovnější Tomb Raider :-( No pro mě spíše zklamání, ale ještě jsem to nehrál. SW KOTOR 1,2 byli více taktické boje se dali pauznout a vybrat útok apod. Také tam bylo více lootu, tvorba mečů apod.... Nevim nevim

  • Pixie

    Za mě dobrý , takový pěkný klon Jedi academy. Neukázali sice vše ( skills apod.) ,ale nevadí. Pokud bude k tomu dobrý  filmový příběh, nemám s tím problém.

  • MidnighT91

    Sorry nemůžu za to. Dívám se na to a vypadá to naprosto totožně, akorát grafika trochu pokročila.

  • Jack1947

    Klído pído

  • Veskoslav

    https://www.youtube.com/watch?v=QFejspmzS5k


    Vážně? Obzvlášť to, že je to naprosto předimenzovaný "Jedi", tak kromě toho, že je to ze světa SW a z pohledu 3. osoby, tak by mě zajímalo, co je na tom ta kopie.

  • MidnighT91

    Za mě to zase vypadá otřesně. Kopie Force Unleashed za jinou postavu.


  • houmrhoumr

    Za me dobry, docela se mi to libi. Trochu nostalgie na Jedi Outcast na me z toho dychla..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit