Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Artorias

    ano, byla, mp v jedi academy je neskutečně navýkový a čím delší fight v pvp/pve či i bossfight v single hře je vždy prostě lepší než kratší. Je tam adrenalin, "neudělej chybu", říkáš si. Zbytečné ale říkat někomu, kdo nezažil.

  • Jak ty souboje taky vypadají, každý tam poskakuje a máchá kolem sebe mečem jak blázen, nedá se na to dívat....

  • cumpi3

    Mě to tedy Jedi Knight vůbec nepřipomíná. Mnohem víc mi to připomíná nové Tomb Raidery, které mám fakt moc rád, takže v tomhle jsem spokojený. Horší je, že mi to přesto přišlo celkem nemastné neslané...

  • tomasrippl

    Plánoval jsem si to předobjednat. Ale co jsem viděl to nestojí ani za 15$. Rád si hry co se ki líbí kupuji ale tohle je fakt odfláklé

  • Jack1947

    Já nehrál nic z toho  a jsem v klidu možná to je tak lepší ale psykovat se bude furt na všechno.

  • Jack1947

    Aby ne lol 😛

  • CRYPT

    U Kotoru premyslet? Ja nvm, rozhodne nemuzu rict, ze jsem fanouskem KOTORu, protoze jsem to poprve hral zhruba pred pul rokem (KOTOR1) a zhruba dva mesice zpatky jsem zacal s KOTOR2, ktery jsem zhruba po 3 hodinach uz nezapl, protoze mne to nejak neoslovila, kazdopadne co chci jen rict. Tahove soubuje jsou otrava. Ale opravdu neskutecna. Kazdopadne se mi uz v KOTORu ozvedcil obourucni mec/lightsaber a mistrovsky utok a na nicem jinem nezalezi, vsechny sklepu postupem pribehove linky timto stylem jako nic. Nemusim u toho premyslet, nemusim pouzivat taktiku proste nic

  • PCMR

    Nuda... stále čekám na SW FPS. Aspoň, že je tu nový Doom s melee combatem.

  • MishKonn

    Ne nevypadá, rozhodně ne ovládáním. 

    JKJA jsem hrál před týdnem naposledy, asi tak v mlze to mít nebudu. Hraje se to stále skvěle, postaví-li se proti sobě dva lidé, co mají nějaký skill.

    Hraje se to očividně úplně stejně, jako Force Unleashed - klepnu, seknu. 

  • MishKonn

    Porovnání mířilo na systém ovládání, který je zcela jasně velmi podobný. S JKJA to nemá společného nic, krom světelného meče. 

  • MishKonn

    Žádné růžovky, JKJA jsem hrál naposledy před týdnem, nahráno tisíce hodin. Že ty jsi v té hře nedosáhl nějakého skillu neznamená, že to nebylo hluboké. 


  • MidnighT91

    Ta hra zestárla, žádná svoboda v boji tam není.

    Můžu to hned nainstalovat, dáme duel a uvidíme.

  • Veskoslav

    Narážím na tvých "10 minut slávy". Lidi sundejte si růžovky, rozhodně to není tak, jako že by tam byl komplexní soubojový systém...Mimochodem i v rámci Kotoru jsi přežil přímou ránu zezadu;)

  • Pixie

    Mám momentálně Jedi academy nainstaloavané a je to to samé. Máš asi na Jedi academy silnější vzpomínky, než hra je. Sám jsem se o tom přesvědčil. Už se to dnes i blbě hraje. Ta hra zestárla, žádná svoboda v boji tam není. Fallen order vypadá dost podobně, a né že ne.

  • MidnighT91

    Ano přesně proto to byla taková zábava a hraje se to dodnes. A blaster do zad tě má zabít. Nehraješ totiž za superhrdinu s příběhovou ochranou proti nečekanému výstřelu do zad.

  • Veskoslav

    Ano, 10 minut se mlátit je vážně "zábava"...Obzvlášť, když tě někdo pak sundal zezadu klasickým blastrem.

  • MidnighT91

    "Souhlas v každém bodě. Takhle jsem to chtěl původně napsat ale radši se vyhnu banu. 

    "tam jste měli naprostou svobodu v tom, kudy vést seky" TOHLE...

    Kdo nehrál MP tak si tohohle faktu nejspíš ani nevšiml ale díky tomuhle mohl duel na meče v JA trvat třeba 10 minut když vám to oběma šlo. Nechápu jak s tím tohle může někdo srovnávat. 

  • no nic moc...to pouzivani sily je nejake moc zbrkle...buch a roztrhne se stena, odrazeni strel taky zadna slava a navic je Jedi nejaky preboosteny

  • maros.goc

    Jedi Fallen Order ani nahodou nevyzera tak over-the-top ako Force Unleashed. Otvor si oči.

  • Carnage666

    Víc fanoušků jak KOTOR mají ale z jednoho prostýho důvodu... u KOTORu člověk musel přemýšlet a ne jenom bezmyšlenkovitě sekat mečem. Když jsem byl dítě a poprvé jsem si zahrál KOTOR tak mě to taky nebavilo a radši jsem hrál Academy a Outcast, to až později jsem se k tomu vrátil a KOTOR je lepší ve vyprávění příběhu, scénáři a celkově vedlejší postavy a spousta lidí KOTOR jen zapla a zjistila že se to hraje tak jak se to hraje a nikdy se k tomu nevrátili.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit