Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 0011
    mě by spíš zajímala podpora gamepadů dalších výrobců, někdy se mi zdá, že tyhle velký korporace si myslí, že gamepady vyrábějí jenom oni, MS a Sony. Ano vyřešil jsem to emulací x360 ovladače ale nechci to kopírovat do každý hry, kterou chci hrát s gamepadem (no je fakt, že jich nejsou zrovna zástupy)
    • Proboha tak nekupuju gamepad, který je raritní a máš po problému. Kup si Xbox Controller ELITE a nemusíš brečet. (Stejně lepší ovladač k PC nekoupíš.)
      • 0011
        Proč bych si kupoval další gamepad, když už jeden mám? To si radši koupím panel k hotasovi na létání, a radši x360 budu dál emulovat a můj ovladaš je mnohem pohodlnější do ruky než x360 a raritní fakt není
      • já mám doma cca 15 let starý gamepad Logitech, nic mu neni, funguje v pohodě, ale podpora her i ovladačů je mizerná *9*
        • Právě o tom mluvím omg, stejně jsou to všechno porty z konzolí a mají určitě vždy podporu Xbox ovladače. Váš problém má opravdu snadné řešení... Kupte si Xbox controller a máte po problému...
          • a proč bych to dělal, když už gamepad mám? na tuto monopolní šikanu rozhodně nepřistoupím
            • Nebrečim, jen se mi to nelíbí, asi jako když Creative přestali dělat ovladače na starší verze zvukovek, aby sis musel koupit novou kartu, která je úplně stejná jako ta stará. Nový by samozřejmě jinak nikdo nekupoval, protože zvukovky se nerozbíjej a hrajou v podstatě furt stejně, tak to šalamounsky vyřešili takhle.
            • Tak poto nebreč že ti to nefunguje nebo že je to složitý.
            • @Tommy Xbox controller je vedle PS4 ovladače nejrozšířenější controller - proč? Protože je prostě zdaleka nejlepší, držel jsem spoustu ovladačů, ale tohle je špička. Ani PS4 ovladač na něj nemá. PS4 je lepší platforma, ale ovladač prostě Microsoft dělá lepší. Navíc 360 ovladač lze pořídit za litr dneska.
            • MS je holt zvyklý na své poslušné konzolové ovečky, ale u mě jim pšenka nepokvete, jejich předražené nekvalitní herní bazmeky u mě nemají místo
  • Rád bych si to vyzkoušel v praxi, protože pořád nějak nevěřím, že by to mohlo fungovat. A už někde ukázali, jak na tom skutečně někdo hraje? Viděl jsem nějaké video, které na mě nepůsobilo reálně a tady zase jenom šmrdlá páčkou a na té plošce, ale nic víc.
    • pred rokem jsem koukal na naky video, kde hrali tahovku a bylo to podobny, jako by to nekdo hral na touchpadu (akorat mackani tlacitek je na sc prirozenejsi, protoze se smrdla palcem a ostatni prsty muzou mackat)
  • Co mi po třicítce, díky chlastu, sexu a drogám, začalo lenivět tělo, hraju na pc z 90% na gaypadu. Tahle věc se mi líbí, že s ní asi půjde hrát i žánry, které si na tv dneska moc nezahraju. Jasně bezdrát myška a klávesnice jsou celkem cajk, ale tohlec mi přijde komfortnější řešení. Možná jsem debil, že jsem šel do předobjednávky, ale sere pes.
  • Kedaro
    Půjde ale i na hrách bez steamu? Co když mám Zaklínače na gogu?
    • Do knihovny Steamu se da pridat i hra od jinud, takze tipuju, ze pujde.
  • del0
    Tohle skutečně existuje, nebo je to jen troll ze světa konzolí? *15*
  • Je několikanásobně vědecky prokázáno, že inteligence lidstva, poměrově, degraduje a hloupější lidí mají tendence kupovat jednoduché věci a v herní sféře to platí dvojnásob, proto bylo také vynalezeno QTE, hry jsou čím dál hloupější, nikdo se neodváží vydat hru s nějakou AI vyšší než potrefená husa a proto také vznikají tyhle blbosti viz článek. Vždyť to dá rozum, hráč aby hrál hru? V ideálním případě xtá generace těchto kontrolerů pro casualy bude mít 2 tlačítka, kdy se "hra" ve slowmotionu zapauzuje a hráč se rozhodne, jestli se má prerender odehrávat cestou vlevo nebo vpravo.

    H N U S

    Naštěstí většina hráčů (nechci to takhle psát, ale PC) je stále soudně myslící a odmítají tyhle výdobytky pro casualy, protože chtějí mít výzvu, chtějí je hrát plynule, chtějí mít svobodu, protože chtějí HRÁT hry a nebýt jak cvičené opice.
    • del0
      Každý přece ví, že casual hry jsou ten nejlepší, skoro až filmový zážitek. Však se podívej na slabé prodeje mrtvých indie her. To se prostě s AAA nedá srovnávat. Těch lidí, co AAA kupuje, to nemůžeš popírat.

      Nedávno jsem byl u McDonalda, koupil si BigMac, rozhlédl se kolem sebe na ty davy lidí, zakousl se do něj a slastně seznal, jaká je to kvalita. Tolik lidí by přece nemohlo jíst něco, co není nejlepší.
      • Meznia
        " Tolik lidí by přece nemohlo jíst něco, co není nejlepší. " Ano, na co používat mozek a kritický myšlení, když můžu bezmyšlenkovitě jít se stádem.

        I skutečně hloupej jedinec si musí bejt vědomej toho, že jen akceptuje komfortní lži, kterým věří masa, místo toho, aby se konfrontoval s nepřijemnou pravdou. Jenže jak jsi sám zmínil, díky psychologii davu si může pohodlně věřit, že do očí bijící lež je pravda. Středověk *3*
      • dle tve logiky....podival jsem se na silnici a k memu uzasu zjistil, ze vetsina lidi nejezdi v Bentley, ale ve Skodovkach. Ze by Skodovky byly nejlepsi?
        • maru
          Obávám se, že Váš argument je neplatný. Proč?
          Cena auta Bentley začíná kolem 180000USD, cena auta Škoda 13500USD => auto Škoda je zhruba 13cti násobě lacinější. U her je situace zcela odlišná AAA hra stojí 60USD, zatím co Indie hry stojí kolem 20USD => AAA hra je zhruba 3 krát dražší než Indie hra.

          Souhlasím s myšlenkou, že výše prodejů AAA her nutně neznamená jejich lepší kvalitu. Dle mého názoru, prodeje AAA her jsou především vyšší, protože investice do jejich propagace jsou extrémní.

          Jinak, abych se vrátil k tématu článku. Osobně bych měl rád myš + klávesnici, která by měla analogová tlačítka.
      • Hele otázka. Jak je možný, že karatista, jako myslím tebe, se zkouší cpát ve fastfoodu? Nedávno jaký to nejsi Van damme a v reálu bychom to padali na zadky a teď tady žereš první ligu. Ono jestli nám tady z Čech trochu nelžeme co? A vůbec, kdy bude bitka?
        • uz zoubele rikal, ze telo se te nepta, kde kalorie vezmes, a kdyz je nekdo v objemovy fazi tak nepohrdne ani fastfoodem *5*

          http://otakar.4fan.cz/otakar.php?clid=simek%2F06
  • Uvažoval som nad týmto, ale odradili ma tie trackpady na oboch stranách ovládača a kedže rád hrám fifu a xbox360 ovládač mi vôbec nesedí, teda je to zčasti aj šmejd a rozloženie ľavej analógovej páčky mi nevyhovuje tak som uvažoval nad kúpou ps4 dualshocku 4, ale kedže podpora tohto ovládaču na PC je mizivá a treba rôzne emulátori a nastavovania, tak som sa nakoniec rozhodol pre nvidia shield ovládač, ktorý má podobné rozloženie ako dualshock 4 a sedí perfektne v ruke a je robustnejší ako xbox360 a xbone ovládač a stál len o pár eur viac :) Jediná nevýhoda je, že ho musím mať pripojený usb portom, kedže cez wifi to neviem spojazdniť, resp. vždy blbne a vypadáva pripojenie keď sa mi to podarí spojazdniť.
  • mikezz
    Mám rád jak Dual Shock 4 tak X1 ovládač, zvykol som si hrať takmer všetko čo sa dá na gamepade. Steam controller je jasný experiment. Určite by som ho nekúpil pred vyskúšaním. A ten lesklý plast je fakt hrozné dizajnové rozhodnutie. Po tom ako pridali analógovú páčku som stále viac a viac skeptický, že ten pôvodný koncept s dotykovými plochami má proste nejaký problém.
  • PanS
    Už stačí jenom odstranit ten příšerný touchpad, přidat páčku a bude z toho dekadentní X360 ovladač :) Snad Valve dojde, že jsou věci, kde se nemůžou srovnávat s velikány disponujícími patnáct a více letou zkušeností na trhu.
    • copak ovladač, ale ja nepochopil k čemu je steam machine
      • Pokus Valve urobit z Linuxu hernu platformu co sa im aj podarilo aj ked nie tak uplne no aspon vyvojari zacali makat trochu viac na vyvoji pre Linux.
        • JezboX
          Nemluvě o tom, že kdyby se podařilo Vulkanu vystrnadit DX12 (sice pochybuju ale naděje umírá poslední) tak by člověk nepotřeboval vůbec okna ke hraní a na SteamMachine by běhalo vše. Uvidíme co nám budoucnost přinese. Když Valve začali se Steamem tak spousta lidí taky nechápavě kroutila hlavama a kde je Steam teď. I když SteamMachine nemá žádnej tahák jako měl Steam. Jen se snaží nafutrovat pod televizi kde zatím trůní konzole.
      • stejne jako xbox nebo ps4, pc s mene obvyklym operacnim systemem
        • Velmi slabé pc, na které se optimalizuje o 106 aby se chechtáky sypaly.
          • Az na to ze su aj super nadupane, ale zasa predrazene.
  • Hafo "lol" novinka. Copy PR and be happy. Všichni dávno ví, že Valve jede totální "user friendly" *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit