Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Corvus

    Přesně! Konečně někdo, koho Agony neuráží (a snad i zabavilo). Potom, co hru vyladili a hlavně na Steam (asi na šestý pokus) konečně protlačili necenzurovanou verzi Agony: Unrated, můžu napsat, že rozhodně nešlo o tak strašně špatnou hru, jak se neustále snaží recenzenti "vysvětlit". Hry z pekla tady byly už dávno předtím a stejně (na svou dobu) šokující/kontroverzní. Například Hell: A Cyberpunk Thriller (1994) a další. Navíc mě sex, orgie, peklo a děti v podobě stavebního materiálu absolutně neodrazují. V době, kdy si ka´ždý puberťák může zdarma na telefonu pustit brutální gore horory, po*no a reálné záběry z dopravních nehod a válek... mě to přijde až skoro pozérské. Navíc Poláci mají pro horory vyloženě cit a umí parádně pracovat s atmosférou a barevnou paletou. Agony vypadá na plnej céres na PC výborně. Osobně mě to bavilo, především kvůli skutečně pekelné, zmučené atmosféře. A ne, nehýkal jsem chlípně slastí. Prostě mě jen toto téma neodrazuje, neodsuzuji ho jen proto, že se někdo snaží ukázat tu prs, onde genitál. Proto nezavrhuji ani Sukubu a těším se od Madmind Studio na jejich další hororvku - Paranoid.

  • Carnage666

    Hlavně nebyl už v Agony jakoby herní mod že člověk hrál za Sukubu?

  • Agony jsem dohrál je to tak 3 týdny dozadu díky Humblu, kde se to dalo pořídit za necelá 2 eura s dalšíma 2 hrama. Tak jsem si to tak tedy pořídil hlavně ze zvědavosti, jestli je ta hra fakt to nejhorší a nejkontroverznější co herní svět zvládl vyplodit. A hele, ono když vaše hlava zvládá rozlišit fikci od reality, tak tam nic tak hrozného nebylo. Je to peklo, takže se tam po květinovém sadu opravdu neprocházíte. To už mi připadá mnohými milovaný Postal daleko horší. A herně to byl průměrný stealth walking simulátor jako každá moderní horrorovka. Třeba nevidím v herních mechanikách tady a v Outlastu žádný rozdíl. Možná že v Agony jich bylo ještě o něco víc.  Za celou dobu jsem narazil asi na 2 bugy, což je celkem v klidu. A tohle vypadá, že si vzalo to nejlepší z předchůdce a to atmosféru prostředí a to nudné chození a skrývání vyměnilo za akci. Takže já jsem celkem zvědavej. :) 

  • TheGGG

    konečně taky nějaká normální hra....  se silnou ženskou postavou

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit