Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro takového sadomaso úchyla, který se vyžívá v záležitostech jako Postal nebo SAW asi bezva záležitost. Rozšlapávání malých batolat a tahání nenarozených dětí matce z břicha a jejich následná konzumace nemůže bavit úplně normální lidi. Cílová skupina na tuhle úchylnost je zcela jasná :-D

  • Nojo. Je to blby jak noha. Nejnechutnejsi na tom je fakt, ze to nevypada dobre. Agony ma otresny vizual a tohle neni jine. Je to k smichu nebo spis k placi. Chybi tomu hutna atmosfera. 

  • P3RS3CUToR

     Hezká novinka... Zvrácený peklíčko si rád zahraju... ještě bych tam přidal kapku  srandy alá hlášky Duken Nukem... ". Hláškovací sukuba...mmmmmmmm. ani o té předchozí jejich hře sem neslyšel tak dík.. ale počkám si na todle.

    Ale k pisálkovi....  ... co to je " explicitní styk " ??? :D:D:D nevim ani mě to nezajímá... prostě tam někoho vojela oK? ;)


    • Morlang

      Explicitni znamena, ze to tam bylo na ferovku vsechno videt. Ze jsi nehral Agony bud rad. Hrat tu hru byla cira agonie.

      • P3RS3CUToR

        ok... 

        a... takze to pojmenovali trefně ;)


  • Jack1947

    Noo, to video a trhání asi hráli na konzoli to byla celkem hrůza ale jinak je to solidní masakr, všechno co na původní hře chybělo tady bude a mnohem více😎

    • Morlang

      V teto hre pujde i neco delat, jak se zda! :D

  • Carnage666

    Hlavně nebyl už v Agony jakoby herní mod že člověk hrál za Sukubu?

    • Jack1947

      Nešlo tam nikoho porcovat. Tohle je nová hra. Byla to navíc nuda ten engine moc toho nepodporoval.

    • Corvus

      Ano, v původním Agony jsi mohl hrát sem tam i za démony - sukuby. Autorům se to asi líbilo natolik, že kolem toho postavili kompletně celý nový titul.

  • Agony jsem dohrál je to tak 3 týdny dozadu díky Humblu, kde se to dalo pořídit za necelá 2 eura s dalšíma 2 hrama. Tak jsem si to tak tedy pořídil hlavně ze zvědavosti, jestli je ta hra fakt to nejhorší a nejkontroverznější co herní svět zvládl vyplodit. A hele, ono když vaše hlava zvládá rozlišit fikci od reality, tak tam nic tak hrozného nebylo. Je to peklo, takže se tam po květinovém sadu opravdu neprocházíte. To už mi připadá mnohými milovaný Postal daleko horší. A herně to byl průměrný stealth walking simulátor jako každá moderní horrorovka. Třeba nevidím v herních mechanikách tady a v Outlastu žádný rozdíl. Možná že v Agony jich bylo ještě o něco víc.  Za celou dobu jsem narazil asi na 2 bugy, což je celkem v klidu. A tohle vypadá, že si vzalo to nejlepší z předchůdce a to atmosféru prostředí a to nudné chození a skrývání vyměnilo za akci. Takže já jsem celkem zvědavej. :) 

    • Corvus

      Přesně! Konečně někdo, koho Agony neuráží (a snad i zabavilo). Potom, co hru vyladili a hlavně na Steam (asi na šestý pokus) konečně protlačili necenzurovanou verzi Agony: Unrated, můžu napsat, že rozhodně nešlo o tak strašně špatnou hru, jak se neustále snaží recenzenti "vysvětlit". Hry z pekla tady byly už dávno předtím a stejně (na svou dobu) šokující/kontroverzní. Například Hell: A Cyberpunk Thriller (1994) a další. Navíc mě sex, orgie, peklo a děti v podobě stavebního materiálu absolutně neodrazují. V době, kdy si ka´ždý puberťák může zdarma na telefonu pustit brutální gore horory, po*no a reálné záběry z dopravních nehod a válek... mě to přijde až skoro pozérské. Navíc Poláci mají pro horory vyloženě cit a umí parádně pracovat s atmosférou a barevnou paletou. Agony vypadá na plnej céres na PC výborně. Osobně mě to bavilo, především kvůli skutečně pekelné, zmučené atmosféře. A ne, nehýkal jsem chlípně slastí. Prostě mě jen toto téma neodrazuje, neodsuzuji ho jen proto, že se někdo snaží ukázat tu prs, onde genitál. Proto nezavrhuji ani Sukubu a těším se od Madmind Studio na jejich další hororvku - Paranoid.

      • CRYPT

        stejny nazor, thumbs up

      • Jack1947

        Paranoid bude pecka o tom žádná.

  • TheGGG

    konečně taky nějaká normální hra....  se silnou ženskou postavou

    • J.V.Stalin

      No jak se to vezme, pokud vím Sukuba je démon a ti jak známo jsou bezpohlavní, takže je to dost relativní 🙂

      • TheGGG

        to záleží na lore... je spousta fantasy kde démoni pohlaví mají a nějaké normy EU se na toto téma snad ještě nesepsaly...

    • Jack1947

      V 90s to bylo normální že ženy zastávali role mužských postav ale to bys musel bejt na světě 🙂

      • TheGGG

        again nice b8 m8

        • Jack1947

          Ono těžko u tebe rozlišit rant nebo srandu nebo cokoli.

          • TheGGG

            no h8 m8 but nice b8

            • Jack1947

              No  b8 m8 s8 f4 8 g3

              • Morlang

                Reakce na příspěvek:

                Ze by se chystala svatba?

                • Sierra117

                  Reakce na příspěvek:

                  To by bylo super, jen si představ že by se takhle inteligentně bavili i v domácnosti celý den, to by bylo na nějakou reality show :) 


Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit