Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Plánují se i pokročilejší semafory (viz OTTD), ideálně ty cestové, které ověřují kolize pouze na skutečné trase vlaku a ne celém bloku? Mít pouze klasické blokové mi přijde jako strašný skok zpět a jeden z důvodů proč je OTTD tam kde je a je stále lépe hratelný než většina modernějších her, které si myslí, že jednoduchý semafor stačí.
  • Tak to samo o sobě nic neznamená, jelikož ti to ukazuje projednost +- v zemi, kde žiješ.

    Na druhou stranu to hraje teď 1.200 lidí, a to je slušný číslo.
  • Tak jinak. Transport Fever ber jako nastupce TTD a Mashinky spis jako vylepsenej remake kterej si nekdo udelal pro radost...
  • fixcz
    Zrovna sem se díval na Nejprodávanější na Steamu a co to tam bylo na prvním místě... Gratulace *3*
  • fixcz
    Motorák - zkráceně motor. Jinak se to u nás jako označení lokomotiv nepoužívá.
  • Tak ale aj Transport fever mi príde ako nástupca TTD ale rozšírené okrem vláčkov aj na iné dopravné prostriedky.
  • Pripomina mi to spis Railroad Tycoon II nez TTD
  • Je to mnohem bliz myslence TTD. Transport Fever je proste neco uplne jinyho.
  • V čom je toto lepšie/horšie ako napríklad skvelé Transport fever? (okrem toho, že tu sú asi len vlaky)
  • Jako někdo, kdo strávil u TT a TTD skoro 2 dekády, prostě musím podpořit. Kór, když tohle vše má na svědomí krajan, není jiná možnost, než zakoupit.
  • sobota *2*

    a souhlasím *1*
  • Je tam jídelák *3*
  • Doufam, ze tam bude jidelni vagon... Sheldon by mel radost.
  • Stačí si pustit nějaký dokumentární film z britské produkce o železnici s českým překladem i tam se bohužel občas objeví "motor" :(
  • Tak to vypadá velmi sympaticky
  • Nechapu, muzes mi to vysvetlit trochu pomaleji?
  • On to taky nejspis skutecne bude preklad z anglictiny do cestiny a ne naopak.
  • U vas ne ale v anglicky mluvicich zemich se lokomotive muze rikat motor, chapes?
  • No vidis me nejak vubec netrklo ze to je preklad z anglictiny do cestiny a ne naopak :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit