Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nedávno jsem dostal voucher na H1Z1, celkem mě to baví, ale přijde mi to úplně stejný jako Pb (vím, že obě hry má na svědomí stejnej tvůrce), může tu někdo porovnat v čem je PB o tolik lepší?
    • PUBG je hratelností vyšší level pokud člověk vyhledává "logičtější" hru, balistika, cítíš pohyb postavy, vystupování za jízdy=smrt, nějaká vitalita tam je, nepůsobí to tak arkádově jako h1z1.
      • Ok, zní to čím dál tím líp.
    • tak vyskušaj na steame dve hodinky a potom daj refund. hráči čo to hrajú to uprednostnuju hlavne kvoli 1st p. pohladu a skoro reálnej balistike a chovaniu zbraní, vraj je tam menej bugov a je to menej arkádové. V h1z1 sa stane že dopadneš a hned ta niekto odstrelí lebo dopadol o sekundu skor a mal pred sebou rovno brokovnicu.
      Tiež tam máš upravovanie zbraní (rozne optiky a blbosti na zbran ako grip, tlmič a tak)
      • Ok, úprava zbraní to asi dokáže zpestřit, stejně jako vyvážený místo dopadu je silnej argument. Ale ta volba 1st pohledu je zatím ještě čistě dobrovolná, čili ten kdo ho používá je v nevyhode, ne? Jinak nebýt toho voucheru, tak bych o koupi ani neuvažoval, ale sám jsem prekvapenej, jak mě to chytlo, tak možná dám šanci i tomu PB
        • Nejlépe to vysvětlí Dr.DisRespect, jeden z vývojářů Call of Duty. Hrál oboje a zůstal jen u PUBG. Ale pokud neumíte anglicky, musíte si vystačit s recenzemi nebo články na netu
        • pokud zvolíš first person pohled tak hraješ na serveru kde všichni používají FP
  • Nechapu ten hate, i kdyz hateri jsou v mensine. Neni to zadna AAA hra, vzniklo to na zaklade zajmu hracu. Neni bez chyb ale hraje se dobre. Ze by Battlefield deti, kterym chybi instantni spawn uprostred bojiste?
  • P.S.
    Uz jsem to predtim psal, proste jde o neco noveho, co vzniklo puvodne jako mod. V dnesni dobe je vetsina AAA her jako pres kopirak (male arenky se zabiranim vlajecek, pripadne arkadovy BF). Tak neni divu ze hraci po necem novem skocili. Je skoda ze ve firmach jako Ubisoft atd. nedavaji vic prostoru kreativnim napadum a vsechno se ridi podle jakehosi bezpecneho marketingoveho mustru.
    Btw moc invence nenajdete ani v singleplayeru dneska.
  • Jack1947
    http://www.pcgamer.com/pubg-producer-afk-farming-is-something-we-will-definitely-be-addressing/

    Proč jim to vlastně vadí jo chápu jestli to takhle dělají třeba v partě tak je to trochu opruz. Kor když tam s nima hraje nějakej hráč co k nim nepatří. Třeba v OW to je stále a i když jsem tyhle custom hry nahlásil furt to lidí expí zadarmo.

    " This allows the idlers to buy items to sell on the marketplace without putting in the hours of actual playtime everyone else does, and hampers the experience of genuine players."

    Jo aha takže podobnej případ.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit