Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevím jak zařídit, aby se mi synchronizoval progress na iPadu a iPhonu, poradí někdo?
  • "Během prvních osmi hodin hraní jsem nemusel ani jednou zadávat číslo platební karty" *15*
    Povim vam tajemstvi, hry jsou od toho aby se hraly, ne aby se v nich platil progress. Aspon kdysi byly doby kdy to tak fakt bylo a takova p2w sra*ka nemohla dostat 9 bodu. *7*
    • Povim ti tajemstvi, produkty jsou od toho, aby se prodavaly, ne aby sly hrat cele zadarmo. Tady asi udelali v EA chybu, ne?
      Chudaku, ani nezvladnes pochopit kratkej text...:)
      • Povim ti tajemstvi vydalat se da treba jen reklamou
      • Mas problemy se ctenim, ja totiz nepsal ze prodavat neco je spatne. Psal jsem ze p2w je srajda. Takze bud tak laskav a pozadej nekoho, aby te naucil cist. *3*
        • Citujes vetu, ktera podtrhuje cely clanek, kde se rika, ze nemusis zaplatit ani korunu a pak blabolis o pay2win? *15*
          • To ze nemusis neznamena ze to tam neni.
            To ze nekdo pise neznamena ze je to pravda.
            Atd.
            Takze 0/10, snaz se vic.
  • vite co proste vsem indie ptakovinam proste davejte hned 10. *11*
    • Indie...Electronic Arts...ty budes troll, takhle blbej nikdo neni :-)
  • xnire
    Už se těším, až to bude na PC. U jedničky jsem strávil mnoho času a nenudil jsem se, tak pokud recenze nelže, tak to bude zase solidní time killer!
  • Miserius
    Dobrovský je těžkej iGamer...
  • bude to aj na PC? *13*
    • Bude, ale IOS má zatím časovou exkluzivitu, kdy se to objeví na PC zatim myslím neoznámili.
    • Obávám se, že se vydali po casual cestě jako Angry birds, místo aby bylo těžké dohrát kolo nacpou tam ty blbé hvězdičky, které jsou teď v každé druhé smartphone hře a obtížnost si vyrob sám, tady pracoval marketing.
    • Miserius
      Redakce, musíte si vždy lajknout nějakej příspěvek, jen ať to na hlavní stránce neukazuje nějakej kritizující? To je recenze co recenze...
      • Spiknuti! Hrpzne jim sejde na tom, co se ukazuje na hlavni strance!

        A tenhle ti prijde jako, ze neni kritickej, ty kebulko?
        • Miserius
          Asi se toho moc nevsimas, ale je to tak vzdy kdyz se jim něco nelíbí tak hodí lajk prvnímu komentari od registrovanymu uzivatele kterej se jim zda lepsi... Kdyz na hlavni strance svitil ten kritickej, byl tu akorat tenhle, tak ho dali :)
  • "requires front facing camera" muj old 3gs ma smulu *9*
  • montatatana
    Me teda na iPodu 4 docela sere, jak jsou vsechny tlacitka titerny a moc blizko herni plose. Nekdy si tak ty tri power-upy dole vpravo koupim naprosto zbytecne omylem.
    Ocividne je to delany primarne na tablety a to zmenseni neni provedeno moc citlive ani po graficke strance.

    Taky je vtipny, ze se mi pokazde spusti az na druhej pokus. Pri prvnim vzdycky spadne u PopCap loga :) Jinak je to ale fajn stejne jako jednicka... a to je asi tak vsechno. Nic senzacniho se nekona.
  • Mahcake
    Recenzovaná verze: iPhone, iPad, Android
    Hra vychází na platformách: iPhone, iPad

    *facepalm*
    • Ty blaho, decko na prazdninach objevilo nepodstatnou chybku, to bude radosti u vecere a momentu "co jsem dnes dokazal!" :-)
      • Lepší než "co jsem dnes koemntoval!"

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit